Program för UGP 1 och Lödde Öppna, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
UGP 1 och Lödde Öppna |
|
Utskriftsdatum |
29 januari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
13:45 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 januari 2017 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
Josef Sarabi |
2006 |
AK5706 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
53 |
3 |
Casper Silvborg |
2006 |
AQ6106 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:08.59 |
225 |
4 |
Sixten Richter |
2006 |
|
SK LÖDDE |
|
25m |
|
21 |
5 |
Hugo Clementsson |
2005 |
AQ1105 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Hubert Andersson |
2006 |
AO7706 |
SK LÖDDE |
|
25m |
59.38 |
25 |
2 |
Pelle Erdös |
2005 |
AI5305 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.09 |
41 |
3 |
Ted Nilsson |
2006 |
AE7106 |
SK LÖDDE |
|
25m |
46.06 |
37 |
4 |
Albin Lundkvist |
2006 |
AK4106 |
SK LÖDDE |
|
25m |
49.69 |
226 |
5 |
Tim Edelberg |
2007 |
AB1507 |
SS IDEN |
|
25m |
58.30 |
45 |
6 |
Hugo Peterson |
2005 |
AQ6905 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:04.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Jakob Kristersson |
2003 |
AQ3103 |
SS IDEN |
|
25m |
44.15 |
74 |
2 |
Joel Bergstrand |
2003 |
AR6303 |
POSEIDON |
|
25m |
39.75 |
134 |
3 |
David Olofsson |
2004 |
AJ9104 |
SK SYDSIM |
|
25m |
37.53 |
125 |
4 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
38.19 |
202 |
5 |
Alve Helmersson |
2003 |
AP7103 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
43.03 |
62 |
6 |
Axel Wergeland |
2006 |
AC5506 |
SK LÖDDE |
|
25m |
44.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.83 |
174 |
2 |
Axel Björnsson |
2005 |
AF8105 |
YSTADS SS |
|
25m |
36.45 |
139 |
3 |
Melvin Sihlén |
2000 |
AV8100 |
SK SYDSIM |
|
25m |
36.03 |
54 |
4 |
Albert Sivtoft |
2004 |
AE3904 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.17 |
80 |
5 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
25m |
36.50 |
195 |
6 |
Gustaf Persson |
2001 |
AJ4301 |
YSTADS SS |
|
25m |
37.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Felix Rosenkvist |
2004 |
AD0704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
34.26 |
187 |
2 |
Sebastian Lundgren |
1999 |
AH8199 |
YSTADS SS |
|
25m |
34.05 |
127 |
3 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
32.29 |
5 |
4 |
Simon Ljungbeck |
2000 |
AK2700 |
SS IDEN |
|
25m |
33.62 |
138 |
5 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
34.21 |
24 |
6 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
25m |
35.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.97 |
126 |
2 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
30.36 |
122 |
3 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
25m |
29.92 |
10 |
4 |
Jonatan Wede |
1988 |
AB7388 |
SS IDEN |
|
25m |
30.23 |
181 |
5 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
25m |
30.42 |
66 |
6 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
25m |
32.12 |
Skapad av WinGrodan 1.25.13 |
Utskriftsdatum |
29 januari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
13:45 |
|