Program för Arena Sprint Meet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndagen den 7 februari
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
arena Sprint Meet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
19:09 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Frisim Damer |
Försök (23) |
Sponsor: Lagnerup Plåt & Montage |
|
Heat 1 (23) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1045 |
3 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
579 |
4 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:22.50 |
1132 |
5 |
Linnéa Landgren |
2003 |
BQ6803 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:24.32 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
658 |
1 |
Siri Vikman |
2003 |
BL7803 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:21.79 |
1061 |
2 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:21.40 |
914 |
3 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:20.51 |
650 |
4 |
Klara Nilsson |
2004 |
AQ3804 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:19.87 |
1112 |
5 |
Ellen Johansson |
2003 |
BF1203 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:20.33 |
1060 |
6 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:20.64 |
1056 |
7 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:21.44 |
1065 |
8 |
Siri Wibert |
2004 |
AY8204 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:22.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
950 |
1 |
Moa Järnegren |
2003 |
BK6803 |
SK TRITON |
|
50m |
1:19.61 |
971 |
2 |
Nora Öhlin |
2000 |
BR1400 |
SK TRITON |
|
50m |
1:19.09 |
881 |
3 |
Malin Lundström |
1990 |
CD0690 |
SK RAN |
|
50m |
1:18.24 |
1020 |
4 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:17.54 |
1115 |
5 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:18.16 |
1083 |
6 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:18.30 |
1031 |
7 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:19.33 |
1084 |
8 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:19.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1078 |
1 |
Marina Jönsson |
2004 |
BB0804 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:16.91 |
819 |
2 |
Adna Curan |
2003 |
BK4803 |
MKK |
|
50m |
1:16.64 |
867 |
3 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
50m |
1:15.16 |
777 |
4 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:14.07 |
766 |
5 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:14.44 |
721 |
6 |
Svea Raihle |
2004 |
AP0204 |
HS |
|
50m |
1:15.48 |
926 |
7 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:16.87 |
662 |
8 |
Estelle Allard |
2003 |
AX3203 |
HS |
|
50m |
1:17.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1028 |
1 |
Ellen Johansson |
2002 |
AQ6202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:13.68 |
1070 |
2 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:13.31 |
715 |
3 |
Cecilia Pettersson |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
50m |
1:13.12 |
713 |
4 |
Kornelia Pavlovic |
2004 |
BR3204 |
HS |
|
50m |
1:12.96 |
925 |
5 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:13.05 |
1058 |
6 |
Aimée Estrada Hermansson |
2003 |
AT7403 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:13.26 |
638 |
7 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:13.51 |
1032 |
8 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:13.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
831 |
1 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
1:12.80 |
655 |
2 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:12.55 |
816 |
3 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
50m |
1:12.42 |
593 |
4 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:12.28 |
787 |
5 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:12.42 |
789 |
6 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:12.53 |
773 |
7 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:12.65 |
980 |
8 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:12.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
740 |
1 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
50m |
1:11.50 |
635 |
2 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:11.37 |
750 |
3 |
Thea Aronsson |
2000 |
AS6400 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:11.27 |
614 |
4 |
Natalia Lugowska |
2002 |
AT2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:11.05 |
575 |
5 |
Tindra D´ Aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖRBY SK |
|
50m |
1:11.26 |
745 |
6 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
50m |
1:11.36 |
620 |
7 |
Hanna Palmér |
2002 |
BR1602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:11.39 |
1104 |
8 |
Wilma Carlsson |
2000 |
AV0600 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:11.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
850 |
1 |
Emma Mattson |
2003 |
BO5803 |
MKK |
|
50m |
1:10.83 |
916 |
2 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:10.52 |
642 |
3 |
Julia Henriksson |
2005 |
AQ5405 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:10.24 |
646 |
4 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:09.95 |
1107 |
5 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:10.00 |
1051 |
6 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:10.32 |
657 |
7 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:10.76 |
618 |
8 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:11.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
583 |
1 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:09.48 |
1087 |
2 |
Irma Nilsson |
2004 |
AD5204 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:09.18 |
774 |
3 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:09.02 |
705 |
4 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
50m |
1:08.69 |
960 |
5 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
50m |
1:08.77 |
625 |
6 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:09.12 |
707 |
7 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
50m |
1:09.30 |
931 |
8 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:09.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1047 |
1 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:08.64 |
1041 |
2 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:08.57 |
755 |
3 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:08.43 |
610 |
4 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:08.38 |
946 |
5 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
50m |
1:08.38 |
716 |
6 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
50m |
1:08.50 |
936 |
7 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:08.62 |
599 |
8 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:08.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
619 |
1 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:08.25 |
1072 |
2 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:08.14 |
1099 |
3 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:07.94 |
1054 |
4 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:07.82 |
668 |
5 |
Emilia Cokalic |
2002 |
AO8602 |
HS |
|
50m |
1:07.86 |
1001 |
6 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:07.95 |
795 |
7 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:08.16 |
759 |
8 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:08.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1109 |
1 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:07.77 |
587 |
2 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:07.55 |
1011 |
3 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:07.39 |
649 |
4 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:06.96 |
639 |
5 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:07.09 |
663 |
6 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
50m |
1:07.48 |
778 |
7 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:07.73 |
1080 |
8 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:07.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
709 |
1 |
Ingrid Norstedt |
2002 |
AO2802 |
HS |
|
50m |
1:06.87 |
1040 |
2 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:06.74 |
987 |
3 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:06.65 |
954 |
4 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
50m |
1:06.48 |
966 |
5 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
50m |
1:06.62 |
1105 |
6 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:06.67 |
874 |
7 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
1:06.78 |
611 |
8 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:06.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
640 |
1 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:06.38 |
786 |
2 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:06.28 |
993 |
3 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:06.18 |
1022 |
4 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:06.02 |
594 |
5 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:06.17 |
728 |
6 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
50m |
1:06.20 |
878 |
7 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
50m |
1:06.28 |
1007 |
8 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:06.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
808 |
1 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:05.80 |
943 |
2 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
50m |
1:05.60 |
923 |
3 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:05.57 |
603 |
4 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:05.49 |
1008 |
5 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.51 |
893 |
6 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
50m |
1:05.57 |
1010 |
7 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.73 |
698 |
8 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
50m |
1:05.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
815 |
1 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
1:05.32 |
622 |
2 |
Solveig Ramallo |
1993 |
BX2693 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:05.22 |
994 |
3 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:04.96 |
664 |
4 |
Emma Andersson |
2002 |
AO1802 |
HS |
|
50m |
1:04.81 |
842 |
5 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
50m |
1:04.94 |
746 |
6 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
50m |
1:05.11 |
911 |
7 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:05.24 |
1122 |
8 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:05.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
991 |
1 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:04.75 |
760 |
2 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
50m |
1:04.73 |
1146 |
3 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:04.54 |
863 |
4 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
50m |
1:04.20 |
690 |
5 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
50m |
1:04.52 |
723 |
6 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
50m |
1:04.60 |
700 |
7 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
50m |
1:04.74 |
1039 |
8 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:04.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
897 |
1 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
1:04.09 |
1100 |
2 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:03.99 |
982 |
3 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:03.83 |
938 |
4 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:03.68 |
1066 |
5 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:03.69 |
814 |
6 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
50m |
1:03.99 |
927 |
7 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:04.07 |
768 |
8 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:04.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
895 |
1 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
50m |
1:03.63 |
821 |
2 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
50m |
1:03.50 |
1053 |
3 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:03.16 |
749 |
4 |
Clara Aronsson |
2002 |
AE4202 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:03.11 |
901 |
5 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:03.12 |
609 |
6 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:03.24 |
696 |
7 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
50m |
1:03.55 |
708 |
8 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
50m |
1:03.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1034 |
1 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:03.06 |
585 |
2 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:02.94 |
645 |
3 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:02.82 |
887 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
1:02.74 |
691 |
5 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
50m |
1:02.77 |
783 |
6 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:02.83 |
1127 |
7 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:02.98 |
906 |
8 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:03.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
659 |
1 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
50m |
1:02.54 |
761 |
2 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
50m |
1:01.92 |
979 |
3 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:01.50 |
899 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
59.99 |
790 |
5 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:00.92 |
847 |
6 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
50m |
1:01.77 |
904 |
7 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:02.39 |
894 |
8 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
50m |
1:02.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
734 |
1 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
50m |
1:02.49 |
1140 |
2 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:01.89 |
837 |
3 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
MKK |
|
50m |
1:01.08 |
623 |
4 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
59.80 |
779 |
5 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:00.89 |
666 |
6 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
50m |
1:01.69 |
992 |
7 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:02.22 |
651 |
8 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:02.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1144 |
1 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:02.39 |
679 |
2 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
50m |
1:01.80 |
681 |
3 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
50m |
1:01.05 |
952 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
55.70 |
830 |
5 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
50m |
1:00.87 |
836 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
1:01.56 |
958 |
7 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
50m |
1:01.99 |
757 |
8 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:02.59 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
04 februari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
19:09 |
|