Program för Arena Sprint Meet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördagen den 6 februari
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
arena Sprint Meet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
16:54 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: iKLINIK |
14 år och yngre: Amanda Granborg (1999) 1:08.23 2013-02-02 |
15 - 16 år: Lova Andersson (2000) 1:05.74 2015-02-14 |
17 - 99 år: Ida Lindborg (1994) 1:01.92 2016-02-06 |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
778 |
1 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:13.92 |
800 |
2 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:13.60 |
852 |
3 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
1:13.37 |
774 |
4 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:12.20 |
714 |
5 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
50m |
1:12.44 |
685 |
6 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
50m |
1:13.48 |
814 |
7 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
50m |
1:13.83 |
782 |
8 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:14.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
734 |
1 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
50m |
1:11.94 |
1062 |
2 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:10.91 |
979 |
3 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:10.74 |
887 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
1:08.06 |
865 |
5 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
MKK |
|
50m |
1:09.70 |
1144 |
6 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:10.81 |
906 |
7 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:11.46 |
1111 |
8 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:12.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
880 |
1 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
1:13.01 |
720 |
2 |
Sasa Podric |
2000 |
BS0400 |
HS |
|
50m |
1:12.69 |
992 |
3 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:11.71 |
892 |
4 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
50m |
1:09.67 |
732 |
5 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
50m |
1:11.29 |
1133 |
6 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:12.66 |
645 |
7 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:12.97 |
923 |
8 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:13.09 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
04 februari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
16:54 |
|