Program for Arena Sprint Meet 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördagen den 6 februari
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
arena Sprint Meet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
16:54 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Nordic Sugar |
14 år och yngre: Daniella Horvath (2001) 34.59 2015-02-14 |
15 - 16 år: Sophie Hansson (1998) 33.59 2013-02-02 |
17 - 99 år: Mari Louise Tran (1997) 33.48 2015-02-14 |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
800 |
1 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
38.84 |
718 |
2 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
50m |
38.72 |
966 |
3 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
50m |
38.21 |
636 |
4 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
36.37 |
986 |
5 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
37.04 |
995 |
6 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
38.42 |
644 |
7 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
50m |
38.84 |
943 |
8 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
50m |
38.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
982 |
1 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.68 |
899 |
2 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
35.53 |
701 |
3 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
50m |
35.42 |
683 |
4 |
Daniella Horvath |
2001 |
AO9601 |
HS |
|
50m |
33.91 |
666 |
5 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
50m |
34.94 |
692 |
6 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
50m |
35.44 |
1066 |
7 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
35.67 |
910 |
8 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
36.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1140 |
1 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
36.28 |
673 |
2 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
50m |
35.64 |
880 |
3 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
34.54 |
952 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
34.03 |
804 |
5 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
34.28 |
980 |
6 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.84 |
1088 |
7 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
50m |
36.07 |
870 |
8 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
36.74 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
04 februari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
16:54 |
|