Program for Kringelsim 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 18/2 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.00)
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Flodqvist Pontus | 1988 | SK NEPTUN | 25 m | 23.53 | ||
2 | 159 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 23.92 | ||
3 | 349 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | 25 m | 24.77 | ||
4 | 309 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | 25 m | 24.83 | ||
5 | 151 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 25.42 | ||
6 | 218 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | 25 m | 26.45 | ||
7 | 150 | Nordin Marcus | 1992 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 26.67 | ||
8 | 126 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 26.90 | ||
9 | 125 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 27.11 | ||
10 | 23 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | 25 m | 27.46 | ||
11 | 207 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | 25 m | 27.61 | ||
12 | 310 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | 25 m | 27.63 | ||
13 | 37 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | 25 m | 27.78 | ||
14 | 350 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | 25 m | 27.92 | ||
15 | 157 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 27.96 | ||
16 | 206 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | 25 m | 27.96 | ||
17 | 213 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | 25 m | 28.01 | ||
18 | 53 | Jafaar Ali | 1998 | SK NEPTUN | 25 m | 28.07 | ||
19 | 205 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | 25 m | 28.10 | ||
20 | 280 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | 25 m | 28.17 | ||
21 | 45 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | 25 m | 28.84 | ||
22 | 175 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 29.32 | ||
23 | 304 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | 25 m | 29.66 | ||
24 | 233 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | 50 m | 29.73 | ||
25 | 147 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 29.92 | ||
26 | 287 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | 25 m | 29.98 | ||
27 | 104 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 30.04 | ||
28 | 208 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | 25 m | 30.37 | ||
29 | 201 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | 31.26 | ||
30 | 38 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | 25 m | 31.54 | ||
31 | 6 | Lundgren Emil | 2000 | ARVIKA SS | 25 m | 31.74 | ||
32 | 152 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 31.80 | ||
33 | 345 | Mogos Kiflom | 2001 | SPIF SF | 25 m | 31.88 | ||
34 | 234 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | 25 m | 31.99 | ||
35 | 40 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | 25 m | 32.12 | ||
36 | 39 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | 25 m | 32.21 | ||
37 | 112 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 32.58 | ||
38 | 14 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 32.71 | ||
39 | 95 | Sundling Walter | 2004 | SKK | 25 m | 33.75 | ||
40 | 291 | Weis Shore Nicholas | 2002 | SS04 | 25 m | 33.89 | ||
41 | 158 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 34.19 | ||
42 | 170 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 34.33 | ||
43 | 363 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | 25 m | 34.43 | ||
44 | 227 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | 25 m | 34.52 | ||
45 | 71 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | 25 m | 35.13 | ||
46 | 320 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | 25 m | 35.47 | ||
47 | 251 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | 25 m | 35.50 | ||
48 | 268 | Khan Tiger | 2002 | SS04 | 25 m | 35.77 | ||
49 | 217 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | 25 m | 36.38 | ||
50 | 315 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | 25 m | 36.42 | ||
51 | 17 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 36.75 | ||
52 | 255 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | 25 m | 36.98 | ||
53 | 41 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | 25 m | 37.20 | ||
54 | 31 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | 25 m | 37.36 | ||
55 | 224 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | 25 m | 38.39 | ||
56 | 120 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 38.85 | ||
57 | 284 | Ponomarjous Artjoms | 2004 | SS04 | 25 m | 39.70 | ||
58 | 42 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | 25 m | 39.96 | ||
59 | 177 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 40.70 | ||
60 | 296 | Alzghoul Sami | 2004 | SPIF SF | 25 m | 41.75 | ||
61 | 83 | Graner Anton | 2005 | SKK | 25 m | 41.76 | ||
62 | 111 | Bundajev Marcus | 1994 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 41.99 | ||
63 | 85 | Harju Jonas | 2005 | SKK | 25 m | 43.19 | ||
64 | 140 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 43.24 | ||
65 | 81 | Flores Oscar | 2005 | SKK | 25 m | 43.98 | ||
66 | 3 | Kristiansson Emil | 2003 | ARVIKA SS | 25 m | 44.29 | ||
67 | 254 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | 25 m | 50.28 | ||
68 | 76 | Berggren David | 2005 | SKK | 25 m | 52.20 | ||
69 | 75 | Alveskär Lundfeldt Simon | 2005 | SKK | 25 m | 1:09.58 | ||
70 | 86 | Helmersson Jimmy | 2005 | SKK | 25 m | |||
71 | 132 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | 25 m | |||
72 | 142 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | |||
73 | 174 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | 25 m | |||
74 | 226 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | 25 m | |||
75 | 232 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | 25 m | |||
76 | 297 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | 25 m | |||
77 | 361 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | 25 m | |||
78 | 375 | Wiklund Leo | 2003 | SPIF SF | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 18 februari 2017 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 08:35 |