2017-12-13   00:54:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SPARBANKSCUPEN

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 19
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbankscupen 2017    Utskriftsdatum  26 mars 2017   
  Tävlingsort  Bålsta    Utskriftstid  11:54   
  Arrangör  Bålsta Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 mars 2017         
 
 
 
Gren 19, 25m Frisim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
58  Vanessa Hallberg  2006  BH7606  NORRTÄLJE    25m   
101  Miriam Östby  2006  BI5806  HELLAS sk    25m   
107  Emma Henriksson  2008  AF7408  STRÄNG.SK    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
42  Emilia Hodell  2007  AN4607  LINDESBERG    25m   
22  Alice Bengtsson  2006    KÖPINGS SS    25m   
59  Moa Hedbom  2007  AU9807  NORRTÄLJE    25m  25.36 
104  Ida Bruce  2008  AF0608  STRÄNG.SK    25m   
41  Annie Harjamäki  2007  AW9607  LINDESBERG    25m   
103  Nora Berghagen  2008  AF4608  STRÄNG.SK    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Thea Lundgren  2006  AP7806  STRÄNG.SK    25m  21.85 
54  Viola Blomberg  2007  AJ8807  NORRTÄLJE    25m  21.68 
121  Eleonore Stellansdotter  2007  AH8407  STRÄNG.SK    25m  20.62 
Ebba Müller  2007  AC0407  BÅLSTA SK    25m  21.28 
52  Tuva Andersson  2007  AU6807  NORRTÄLJE    25m  21.80 
18  Melinda Boisard  2007  AB1807  BÅLSTA SK    25m  23.44 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
15  Molly Brinck  2007  AC1407  BÅLSTA SK    25m  20.28 
24  Alma Forsman  2007  AG7807  KÖPINGS SS    25m  20.05 
94  Stella Karlsson  2006  AD9406  ÖSTERBY SS    25m  19.78 
39  Elsa Eremo  2007  AF1407  LINDESBERG    25m  20.03 
33  Agnes Pettersson  2006  AT1406  KÖPINGS SS    25m  20.08 
30  Felicia Larsson  2006  AR2606  KÖPINGS SS    25m  20.33 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
105  Linnea Florin  2008  AB0808  STRÄNG.SK    25m  19.60 
10  Sofia Saranen  2006  AI1806  BÅLSTA SK    25m  18.46 
49  Isabella Viklund  2006  AP1206  LINDESBERG    25m  16.61 
Elin Finne  2007  AG0807  BÅLSTA SK    25m  18.22 
20  Olivia Budden  2007  AA3207  SK ENA    25m  19.07 
102  Liv Ahlqvist Lundberg  2008  AB9608  STRÄNG.SK    25m  19.73 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  26 mars 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start