Program för Saltis-Cup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Saltis Cup 2016 |
|
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
14:46 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 20, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Anna Kristiansson |
2007 |
AB5807 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
94 |
2 |
Britta Palmborg |
2005 |
AQ7805 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
23 |
3 |
Nicole Wahlström |
2005 |
AN3405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
243 |
4 |
Jade Hansson |
2005 |
AR1405 |
TUREBERG |
|
25m |
|
327 |
5 |
Gabriella Gilbert |
2004 |
BP4204 |
SS04 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
1 |
Alva Herlitz |
2005 |
BF4805 |
SKK |
|
25m |
|
254 |
2 |
Emma Molin |
2006 |
AI2206 |
TUREBERG |
|
25m |
|
18 |
3 |
Isabelle Sandström |
2007 |
AB3207 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
69 |
4 |
Ebba Carlsson |
2005 |
AG9805 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
292 |
5 |
Alicia Söderlind |
2005 |
AQ5805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Ebba Näsvall |
2006 |
AW7406 |
TUREBERG |
|
25m |
|
92 |
2 |
Anna Maria Olympia Rosenqvist |
2008 |
AD0608 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
118 |
3 |
Alice Belic |
2005 |
AU7605 |
SKURU IK |
|
25m |
54.95 |
10 |
4 |
Josefine Gylling |
2004 |
AI3604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
55.11 |
74 |
5 |
Cornelia Dahlén |
2004 |
AX1404 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
1 |
Elina Tshibanda |
2007 |
AB7407 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
54.44 |
341 |
2 |
Melissa Muhic |
2004 |
BT6404 |
SS04 |
|
25m |
52.85 |
11 |
3 |
Hanna Lanner |
2006 |
AU0806 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
51.95 |
13 |
4 |
Tilda Olofsson |
2004 |
AI9604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
52.48 |
221 |
5 |
Emilia Teglöf |
2005 |
AQ3205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
52.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
SKK |
|
25m |
50.24 |
295 |
2 |
Frida Wallman |
2005 |
AQ6405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
50.15 |
208 |
3 |
Alice Englund |
2005 |
AS4205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
49.70 |
173 |
4 |
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
SKK |
|
25m |
49.98 |
22 |
5 |
Linnea Trennevik |
2004 |
BS4404 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
50.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Clara Teljstedt |
2006 |
AL7806 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
49.00 |
184 |
2 |
Klara Högfeldt |
2005 |
AL0205 |
SKK |
|
25m |
47.38 |
252 |
3 |
Isabelle Lundwall Lager |
2004 |
AX4804 |
TUREBERG |
|
25m |
46.04 |
304 |
4 |
Emma Söderberg |
2005 |
AQ8405 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
46.49 |
227 |
5 |
Angelina Zander |
2005 |
AS7405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
299 |
1 |
Elin Björklund |
2005 |
AS7205 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
45.78 |
185 |
2 |
Filippa Jonsson |
2004 |
AQ9404 |
SKK |
|
25m |
45.40 |
207 |
3 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.57 |
121 |
4 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
44.78 |
166 |
5 |
Lina Ahlström |
2005 |
AS6805 |
SKK |
|
25m |
45.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Filippa Neuman |
2004 |
AP4204 |
SALTSJÖB |
|
25m |
44.05 |
281 |
2 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.77 |
125 |
3 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
43.39 |
277 |
4 |
Hanna Fürst |
2004 |
AX0404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.67 |
175 |
5 |
Elvira Flores |
2006 |
AD9606 |
SKK |
|
25m |
44.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
1 |
Emelie Sveding |
2005 |
AG8605 |
SKK |
|
25m |
43.14 |
205 |
2 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
41.93 |
57 |
3 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
39.38 |
142 |
4 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
25m |
41.07 |
251 |
5 |
Julia Liu |
2004 |
BG6204 |
TUREBERG |
|
25m |
42.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Johanna Klingenstierna |
2005 |
AS1405 |
TUREBERG |
|
25m |
39.28 |
218 |
2 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.08 |
50 |
3 |
Tuva Mattsson |
2004 |
AP1804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
38.56 |
337 |
4 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
38.81 |
191 |
5 |
Ester Pettersson |
2005 |
AD6405 |
SKK |
|
25m |
39.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
371 |
1 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
38.56 |
123 |
2 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
38.17 |
340 |
3 |
Elvira Montes |
2004 |
AS3804 |
SS04 |
|
25m |
36.21 |
186 |
4 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
AG9605 |
SKK |
|
25m |
37.55 |
170 |
5 |
Emma Björkman |
2004 |
AW2404 |
SKK |
|
25m |
38.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
1 |
Emma Montelius |
2005 |
AY4805 |
SS04 |
|
25m |
36.15 |
174 |
2 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
35.32 |
131 |
3 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
33.82 |
225 |
4 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
35.04 |
137 |
5 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
35.75 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
14:46 |
|