Program for Midsommer Cup 2009
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 25 m | 51.16 | |
2 | 212 | Hansen Kim | 1987 | HERNING | 8777AA | 25 m | 52.80 | |
3 | 234 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 53.34 | |
4 | 167 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 53.86 | |
5 | 140 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 25 m | 53.88 | |
6 | 406 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 55.01 | |
7 | 341 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 55.19 | |
8 | 193 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 56.69 | |
9 | 142 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 25 m | 57.01 | |
10 | 232 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 57.09 | |
11 | 547 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 57.60 | |
12 | 464 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 57.78 | |
13 | 629 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 58.08 | |
14 | 509 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 58.28 | |
15 | 166 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 58.38 | |
16 | 351 | Nissen Casper Fog | 1993 | SØNDERBORG | 9313AJ | 25 m | 58.51 | |
17 | 542 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 58.61 | |
18 | 345 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 58.63 | |
19 | 645 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 58.83 | |
20 | 199 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 25 m | 58.99 | |
21 | 394 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 59.00 | |
22 | 317 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 59.55 | |
23 | 521 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 59.81 | |
24 | 84 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 1:00.51 | |
25 | 541 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:00.62 | |
26 | 352 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 1:00.98 | |
27 | 174 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 1:01.21 | |
28 | 633 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:01.51 | |
29 | 529 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:01.57 | |
30 | 434 | Kross Magnus | 1993 | HEI | 9321AE | 25 m | 1:01.85 | |
31 | 646 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:01.94 | |
32 | 498 | Brigsted Esben | 1993 | TEMPO | 9307AB | 25 m | 1:02.42 | |
33 | 56 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:02.43 | |
34 | 113 | Poulsen Kristian | 1994 | BSK08 | 9413AH | 25 m | 1:02.47 | |
35 | 192 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 1:02.67 | |
36 | 517 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 1:02.77 | |
37 | 441 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:02.92 | |
38 | 349 | Kreft Tim | 1992 | SØNDERBORG | 9201AH | 25 m | 1:03.30 | |
39 | 533 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:03.34 | |
40 | 484 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:03.60 | |
41 | 150 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 1:03.77 | |
42 | 558 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 1:03.81 | |
43 | 328 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:04.08 | |
44 | 334 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 1:04.33 | |
45 | 233 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 1:04.37 | |
46 | 318 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 1:04.69 | |
47 | 55 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 1:04.84 | |
48 | 540 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:05.15 | |
49 | 133 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:05.51 | |
50 | 265 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 1:05.64 | |
51 | 555 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 1:05.65 | |
52 | 96 | Aagaard Jonas | 1994 | BSK08 | 9465AL | 25 m | 1:05.82 | |
53 | 396 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:05.91 | |
54 | 566 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 1:06.24 | |
55 | 599 | Skødt Matias | 1994 | SKANDERBOR | 9465AO | 25 m | 1:06.48 | |
56 | 642 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:06.66 | |
57 | 314 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:06.69 | |
58 | 461 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:06.70 | |
59 | 375 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 1:06.78 | |
60 | 288 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:06.78 | |
61 | 275 | Hansen Jesper Skovbo | 1996 | ODDER | 9633AG | 25 m | 1:06.79 | |
62 | 240 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 1:06.94 | |
63 | 582 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:07.00 | |
64 | 604 | Voigt Søren | 1989 | SKANDERBOR | 8927AE | 25 m | 1:07.00 | |
65 | 261 | Nielsen Julius | 1991 | MUNKEBO | 9171AI | 25 m | 1:07.17 | |
66 | 255 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | MUNKEBO | 9475AM | 25 m | 1:07.19 | |
67 | 185 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:07.31 | |
68 | 534 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 1:07.42 | |
69 | 428 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 1:08.01 | |
70 | 57 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 1:08.15 | |
71 | 254 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 1:08.53 | |
72 | 483 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:08.62 | |
73 | 501 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TEMPO | 9511AJ | 25 m | 1:08.65 | |
74 | 473 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 1:08.70 | |
75 | 515 | Rohde Patrick | 1994 | TEMPO | 9489AD | 25 m | 1:09.00 | |
76 | 256 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:09.04 | |
77 | 383 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:09.24 | |
78 | 414 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:09.44 | |
79 | 445 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 1:09.52 | |
80 | 123 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:09.57 | |
81 | 528 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:10.21 | |
82 | 410 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:10.36 | |
83 | 99 | Elsgaard Oliver | 1994 | BSK08 | 9437AN | 50 m | 1:10.76 | |
84 | 157 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 1:10.81 | |
85 | 272 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:10.84 | |
86 | 94 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 1:11.10 | |
87 | 424 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:11.18 | |
88 | 54 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:11.51 | |
89 | 525 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 1:11.71 | |
90 | 52 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 1:11.75 | |
91 | 291 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 1:11.87 | |
92 | 407 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:11.92 | |
93 | 102 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 50 m | 1:12.15 | |
94 | 402 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 1:12.47 | |
95 | 264 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 1:12.52 | |
96 | 583 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 1:12.52 | |
97 | 546 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 1:12.66 | |
98 | 131 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:12.84 | |
99 | 616 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:13.09 | |
100 | 524 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:13.20 | |
101 | 636 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:14.19 | |
102 | 556 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 1:14.37 | |
103 | 362 | Boller Martin | 1992 | NIF | 25 m | 1:14.63 | ||
104 | 139 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:14.68 | |
105 | 587 | Jørgensen Mathias Als | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:15.20 | ||
106 | 465 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:15.37 | |
107 | 497 | Bredgaard Steffen | 1994 | TEMPO | 9497AK | 25 m | 1:15.37 | |
108 | 624 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 1:15.41 | |
109 | 366 | Hermann Andes | 1993 | NIF | 25 m | 1:15.43 | ||
110 | 409 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:15.57 | |
111 | 258 | Larsen Sebastian | 1995 | MUNKEBO | 50 m | 1:15.61 | ||
112 | 337 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:15.74 | |
113 | 128 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:16.03 | |
114 | 306 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:16.07 | |
115 | 330 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:16.43 | |
116 | 95 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 1:16.96 | |
117 | 277 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:17.19 | |
118 | 319 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:17.21 | |
119 | 138 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:17.64 | |
120 | 263 | Pedersen Jacob | 1989 | MUNKEBO | 8931AF | 50 m | 1:17.65 | |
121 | 360 | Agerbæk Mads | 1995 | NIF | 25 m | 1:17.77 | ||
122 | 112 | Poulsen Jakob | 1996 | BSK08 | 9659AE | 25 m | 1:17.88 | |
123 | 159 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:17.92 | |
124 | 280 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:17.93 | |
125 | 609 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:18.38 | |
126 | 200 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:19.21 | |
127 | 415 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:20.71 | |
128 | 617 | Holm Jonathan Bitch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:20.77 | |
129 | 544 | Poulsen Jeppe | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:20.92 | |
130 | 537 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 1:21.13 | ||
131 | 421 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:21.89 | |
132 | 326 | Laursen Emil | 1996 | SILKEBORG | 9605AL | 25 m | 1:22.41 | |
133 | 520 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:23.00 | |
134 | 502 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 1:23.51 | |
135 | 611 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:23.61 | |
136 | 239 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 1:23.71 | |
137 | 335 | Salomonsen Marc | 1996 | SILKEBORG | 9693AL | 25 m | 1:23.71 | |
138 | 433 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 1:23.93 | |
139 | 188 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:24.12 | |
140 | 435 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:24.23 | |
141 | 300 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 1:24.23 | |
142 | 323 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:24.69 | |
143 | 283 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:24.98 | |
144 | 231 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | 1:25.00 | |
145 | 526 | Kirk Anders | 1996 | THISTED | 25 m | 1:25.10 | ||
146 | 155 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:25.26 | |
147 | 480 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:25.49 | |
148 | 436 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:26.07 | |
149 | 120 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 1:26.32 | |
150 | 615 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:26.44 | |
151 | 514 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 1:26.70 | |
152 | 516 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 1:26.73 | |
153 | 504 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 1:26.92 | |
154 | 603 | Tougaard Mathias | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 1:27.00 | ||
155 | 321 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:27.79 | |
156 | 297 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 1:27.93 | |
157 | 419 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:28.18 | |
158 | 532 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:28.48 | |
159 | 621 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 1:28.61 | |
160 | 439 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 1:28.75 | |
161 | 132 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:28.82 | |
162 | 357 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 50 m | 1:28.91 | |
163 | 189 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:29.39 | |
164 | 552 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 1:29.61 | |
165 | 557 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:30.02 | |
166 | 592 | Rasmussen Niels | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 1:30.12 | ||
167 | 302 | Overgaard Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 1:31.26 | ||
168 | 391 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 1:32.18 | |
169 | 623 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:33.22 | |
170 | 638 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:35.11 | |
171 | 618 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 1:35.57 | |
172 | 426 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:37.27 | |
173 | 614 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:38.98 | |
174 | 384 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 1:42.33 | |
175 | 107 | Jensen Mikkel Gaardbo | 1996 | BSK08 | 9699AL | 25 m | 1:42.97 | |
176 | 82 | Hønigmann Pierre | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:43.44 | ||
177 | 210 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:43.68 | |
178 | 442 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:43.78 | |
179 | 85 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | BRÆDSTRUP | 9907AE | 25 m | 1:48.30 | |
180 | 80 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:52.72 | |
181 | 92 | Vølund Benjamin | 1996 | BRÆDSTRUP | 9697AP | 25 m | 1:56.43 | |
182 | 444 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 2:01.90 | |
183 | 281 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:04.40 | |
184 | 190 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 25 m | 2:08.19 | ||
185 | 466 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 25 m | 2:40.70 | ||
186 | 226 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | ||
187 | 634 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 9765AM | 25 m | ||
188 | 429 | Hermansen Andreas | 1997 | HEI | 9731AN | 25 m | ||
189 | 479 | Kristensen Kristian | 1993 | SØHESTEN | 25 m | |||
190 | 449 | Kearny Mathias | 1999 | IHF | 25 m | |||
191 | 437 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | ||
192 | 564 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | ||
193 | 569 | Gissel Malte | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9391AO | 25 m | ||
194 | 575 | Møhl Villads Lundgren | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
195 | 581 | Wolde Aron | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
196 | 639 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | ||
197 | 223 | Mejlholm Nicklas | 1996 | JET | 9681AK | 25 m | ||
198 | 224 | Mikaelsen Junarak | 1996 | JET | 25 m | |||
199 | 191 | Nygaard Alexander | 1996 | HERNING | 9619AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 25 m | 57.84 | |
2 | 151 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 25 m | 1:00.44 | |
3 | 289 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:01.25 | |
4 | 316 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:01.58 | |
5 | 535 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 1:02.05 | |
6 | 380 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 1:02.05 | |
7 | 136 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:02.18 | |
8 | 353 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 25 m | 1:02.28 | |
9 | 141 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 25 m | 1:02.47 | |
10 | 354 | Sundstrup Amalie | 1994 | SØNDERBORG | 9464AM | 25 m | 1:03.79 | |
11 | 538 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 25 m | 1:04.09 | |
12 | 205 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:04.27 | |
13 | 137 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 1:04.30 | |
14 | 322 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:04.86 | |
15 | 244 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:05.00 | |
16 | 104 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 1:05.24 | |
17 | 505 | Kristensen Helene | 1992 | TEMPO | 9284AG | 25 m | 1:05.33 | |
18 | 305 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:05.39 | |
19 | 237 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 1:05.90 | |
20 | 387 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 1:06.19 | |
21 | 539 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 1:06.53 | |
22 | 608 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 1:06.60 | |
23 | 519 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:06.74 | |
24 | 489 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 1:06.79 | |
25 | 631 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:07.28 | |
26 | 126 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 1:07.41 | |
27 | 91 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:07.89 | |
28 | 58 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:08.04 | |
29 | 612 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:08.06 | |
30 | 411 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:08.21 | |
31 | 235 | Niklassen Julie | 1995 | LYSENG | 9552AO | 25 m | 1:08.63 | |
32 | 324 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:08.81 | |
33 | 346 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 1:08.98 | |
34 | 573 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 8666AB | 25 m | 1:09.00 | |
35 | 241 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:09.21 | |
36 | 153 | Ebbesen Karoline Kragh | 1991 | HERNING | 9156AB | 25 m | 1:09.27 | |
37 | 652 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:09.29 | |
38 | 292 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 1:09.40 | |
39 | 214 | Brayd Tascha Mac | 1993 | HERNING | 25 m | 1:09.68 | ||
40 | 103 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 1:09.81 | |
41 | 527 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:10.10 | |
42 | 630 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 1:10.15 | |
43 | 195 | Rohde Astrid | 1991 | HERNING | 9112AF | 25 m | 1:10.15 | |
44 | 284 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:10.81 | |
45 | 93 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 1:11.05 | |
46 | 88 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 1:11.32 | |
47 | 262 | Nielsen Sigrid | 1994 | MUNKEBO | 9414AR | 25 m | 1:11.43 | |
48 | 238 | Frederiksen Kristina J. | 1995 | LYSENG | 9558AI | 25 m | 1:11.81 | |
49 | 586 | Holm Lea Spange | 1994 | SKANDERBOR | 25 m | 1:11.83 | ||
50 | 619 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:11.86 | |
51 | 53 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:11.88 | |
52 | 343 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 1:12.01 | |
53 | 613 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:12.04 | |
54 | 571 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:12.25 | |
55 | 545 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:12.69 | |
56 | 282 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:12.76 | |
57 | 161 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:12.85 | |
58 | 356 | Tarpgaard Laura Methmann | 1994 | SØNDERBORG | 9436AA | 25 m | 1:12.98 | |
59 | 325 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 1:13.31 | |
60 | 610 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:13.35 | |
61 | 476 | Johannessen Katja | 1991 | SØHESTEN | 9174AG | 25 m | 1:13.50 | |
62 | 576 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:13.59 | ||
63 | 331 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:13.92 | |
64 | 276 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 1:14.10 | |
65 | 523 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:14.39 | |
66 | 101 | Friis-Pedersen Michelle | 1994 | BSK08 | 9486AL | 25 m | 1:14.61 | |
67 | 455 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 1:14.63 | |
68 | 403 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 1:14.64 | |
69 | 135 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 1:14.67 | |
70 | 130 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 1:15.10 | |
71 | 620 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:15.20 | |
72 | 591 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:15.26 | |
73 | 651 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:15.37 | |
74 | 179 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 1:15.93 | |
75 | 388 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:15.99 | |
76 | 97 | Bie Nanna | 1994 | BSK08 | 9486AC | 25 m | 1:16.65 | |
77 | 450 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:16.80 | |
78 | 413 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:16.93 | |
79 | 472 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:17.02 | |
80 | 78 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 1:17.06 | |
81 | 381 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 1:17.13 | |
82 | 417 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 1:17.21 | |
83 | 453 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 1:17.27 | |
84 | 125 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:17.38 | |
85 | 600 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 1:18.00 | |
86 | 355 | Sundstrup Mathilde | 1996 | SØNDERBORG | 9698AE | 50 m | 1:18.00 | |
87 | 559 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 9523AL | 25 m | 1:18.15 | |
88 | 369 | Nicolaisen Bolette | 1991 | NIF | 25 m | 1:18.86 | ||
89 | 531 | Madsen Siv | 1996 | THISTED | 9616AW | 25 m | 1:18.88 | |
90 | 390 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 1:18.97 | |
91 | 129 | Kjær Marlene Eklund | 1996 | GRINDSTED | 9616AP | 25 m | 1:19.08 | |
92 | 648 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 1:19.12 | |
93 | 376 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 1:19.13 | |
94 | 548 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 1:19.75 | |
95 | 367 | Klepacki Nina | 1995 | NIF | 25 m | 1:19.84 | ||
96 | 585 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 1:20.00 | |
97 | 474 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:20.36 | |
98 | 121 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 1:20.37 | |
99 | 87 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:20.39 | |
100 | 295 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:20.79 | |
101 | 201 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 1:20.80 | |
102 | 451 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:21.21 | |
103 | 485 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 1:22.02 | |
104 | 452 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:22.14 | |
105 | 588 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:22.48 | |
106 | 496 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:22.49 | |
107 | 364 | Borum Lisa | 1994 | NIF | 25 m | 1:22.77 | ||
108 | 506 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 1:22.93 | |
109 | 164 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:23.04 | |
110 | 584 | Birkholm Mathilde W | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 1:23.17 | ||
111 | 177 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:23.47 | |
112 | 393 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | 1:23.48 | |
113 | 105 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | BSK08 | 9684AM | 25 m | 1:24.91 | |
114 | 471 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:25.12 | |
115 | 81 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:25.18 | ||
116 | 286 | Lind Anna Luna | 1996 | ODDER | 9628AU | 25 m | 1:25.29 | |
117 | 296 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 1:25.39 | |
118 | 427 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:26.04 | |
119 | 430 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:26.13 | |
120 | 641 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:27.04 | |
121 | 507 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 25 m | 1:27.91 | |
122 | 313 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 1:28.03 | |
123 | 108 | Kjølby Katrine Kjær | 1997 | BSK08 | 9724AJ | 25 m | 1:28.07 | |
124 | 578 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:28.78 | |
125 | 655 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:29.61 | ||
126 | 622 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 50 m | 1:29.71 | |
127 | 196 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:30.74 | |
128 | 294 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:31.79 | |
129 | 446 | Hawar Nina | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9676AV | 25 m | 1:32.01 | |
130 | 385 | Jørgensen Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9612AW | 25 m | 1:33.27 | |
131 | 422 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:33.62 | |
132 | 654 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:34.68 | |
133 | 656 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:35.15 | |
134 | 628 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:36.12 | |
135 | 333 | Pontopidan Nicoline N. | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:36.69 | |
136 | 431 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:37.76 | |
137 | 298 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:37.78 | |
138 | 543 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:38.34 | |
139 | 90 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:38.44 | |
140 | 625 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 1:38.46 | |
141 | 173 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:38.63 | |
142 | 412 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:38.88 | |
143 | 304 | Rasmussen Laura | 1999 | NEPTUN | 25 m | 1:41.36 | ||
144 | 462 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 1:42.23 | |
145 | 590 | Nielsen Cecilie Schmidt | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 1:45.00 | ||
146 | 425 | Toft Michelle Haarhr | 1996 | STRUER | 9636AS | 25 m | 1:45.22 | |
147 | 553 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 1:45.23 | |
148 | 602 | Sørensen Laura | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 1:45.60 | ||
149 | 448 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 1:50.62 | |
150 | 459 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 1:52.86 | |
151 | 168 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:55.36 | |
152 | 458 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 1:55.52 | |
153 | 440 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:56.52 | |
154 | 447 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:57.05 | |
155 | 293 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 2:08.43 | |
156 | 158 | Ginderskov Camilla | 1998 | HERNING | 25 m | 2:20.69 | ||
157 | 307 | Sørensen Sofie | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
158 | 567 | Caspersen Camilla | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9834AN | 25 m | ||
159 | 443 | Bruun Laura | 1999 | IHF | 9984AK | 25 m | ||
160 | 478 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | ||
161 | 487 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | ||
162 | 222 | Lyager Celina | 1998 | JET | 9832AM | 25 m | ||
163 | 219 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | ||
164 | 217 | Boesing Maria | 1996 | JET | 9614AU | 25 m | ||
165 | 637 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 25 m | |||
166 | 209 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 25 m | |||
167 | 482 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | ||
168 | 287 | Madsen Rikke Legaard | 1996 | ODDER | 9698AV | 25 m | ||
169 | 481 | Larsen Nadia Brix | 1996 | SØHESTEN | 25 m | |||
170 | 290 | Poulsen Anna Sofie | 1997 | ODDER | 25 m | |||
171 | 477 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | ||
172 | 475 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | ||
173 | 274 | Hansen Emilie B. | 1997 | ODDER | 9718AV | 25 m | ||
174 | 565 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | ||
175 | 570 | Hansen Frederikke | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9852AN | 25 m | ||
176 | 227 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | ||
177 | 470 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | ||
178 | 438 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 3, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 2:10.87 | |
2 | 140 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 25 m | 2:15.89 | |
3 | 166 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 25 m | 2:16.85 | |
4 | 199 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 25 m | 2:18.81 | |
5 | 342 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 2:26.41 | |
6 | 530 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 2:29.46 | |
7 | 351 | Nissen Casper Fog | 1993 | SØNDERBORG | 9313AJ | 25 m | 2:31.40 | |
8 | 509 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 2:31.78 | |
9 | 182 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:33.20 | |
10 | 542 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 2:33.41 | |
11 | 52 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 2:35.32 | |
12 | 176 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 2:39.23 | |
13 | 540 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 2:41.89 | |
14 | 484 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 2:44.32 | |
15 | 389 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 2:46.31 | |
16 | 56 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 2:46.34 | |
17 | 100 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 50 m | 2:47.55 | |
18 | 146 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:51.73 | |
19 | 350 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 2:57.67 | |
20 | 414 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 2:59.40 | |
21 | 320 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 3:03.47 | |
22 | 461 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 3:09.30 | |
23 | 57 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 3:09.67 | |
24 | 395 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 3:12.94 | |
25 | 409 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 3:14.46 | |
26 | 143 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 3:15.61 | |
27 | 611 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:20.00 | |
28 | 319 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 3:20.52 | |
29 | 95 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 3:25.34 | |
30 | 433 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 3:30.48 | |
31 | 568 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 3:32.76 | |
32 | 315 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 3:36.17 | |
33 | 516 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 3:42.84 | |
34 | 623 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 3:44.60 | |
35 | 502 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 3:53.83 | |
36 | 614 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 3:54.11 | |
37 | 335 | Salomonsen Marc | 1996 | SILKEBORG | 9693AL | 25 m | 3:55.69 | |
38 | 391 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 4:08.84 | |
39 | 386 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 4:17.88 | |
40 | 218 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | ||
41 | 300 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | ||
42 | 134 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | ||
43 | 499 | Christensen Emil Hemming | 1996 | TEMPO | 9697AO | 25 m | ||
44 | 558 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | ||
45 | 321 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 4, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 25 m | 2:24.54 | |
2 | 213 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 2:26.85 | |
3 | 169 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 25 m | 2:35.76 | |
4 | 151 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 25 m | 2:36.09 | |
5 | 207 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 25 m | 2:36.46 | |
6 | 353 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 25 m | 2:37.95 | |
7 | 539 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 2:38.57 | |
8 | 463 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 2:39.45 | |
9 | 329 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 2:40.95 | |
10 | 382 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 2:41.24 | |
11 | 519 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:44.60 | |
12 | 508 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 2:45.75 | |
13 | 149 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 2:48.23 | |
14 | 512 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 2:48.81 | |
15 | 460 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 2:49.06 | |
16 | 242 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:49.37 | |
17 | 235 | Niklassen Julie | 1995 | LYSENG | 9552AO | 25 m | 2:51.62 | |
18 | 165 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:52.09 | |
19 | 336 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 2:53.65 | |
20 | 259 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | 2:54.62 | |
21 | 106 | Jensen Ida Elvira | 1995 | BSK08 | 9514AC | 25 m | 2:57.39 | |
22 | 432 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 2:58.99 | |
23 | 416 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 3:01.42 | |
24 | 228 | Dybdahl Charlotte | 1994 | LYSENG | 9486AI | 25 m | 3:02.33 | |
25 | 331 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 3:03.07 | |
26 | 403 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 3:05.30 | |
27 | 347 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 3:08.66 | |
28 | 650 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 3:09.38 | |
29 | 179 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 3:11.98 | |
30 | 417 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 3:12.84 | |
31 | 348 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 3:17.21 | |
32 | 325 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 3:19.60 | |
33 | 423 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 3:38.38 | |
34 | 109 | Madsen Matilde | 1997 | BSK08 | 9714AJ | 50 m | 3:40.49 | |
35 | 105 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | BSK08 | 9684AM | 50 m | 3:44.24 | |
36 | 506 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 50 m | 3:44.78 | |
37 | 108 | Kjølby Katrine Kjær | 1997 | BSK08 | 9724AJ | 50 m | 3:45.13 | |
38 | 496 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 3:46.73 | |
39 | 507 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 25 m | 3:48.82 | |
40 | 236 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 3:58.37 | |
41 | 114 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 50 m | 4:00.12 | |
42 | 298 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 4:02.02 | |
43 | 145 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | ||
44 | 160 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | ||
45 | 313 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | ||
46 | 559 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 9523AL | 25 m | ||
47 | 299 | Færch Jeanette | 1998 | NEPTUN | 9864AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 50 m | 30.47 | |
2 | 167 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 50 m | 30.88 | |
3 | 187 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 50 m | 31.28 | |
4 | 140 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 25 m | 32.63 | |
5 | 406 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 32.91 | |
6 | 148 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 33.99 | |
7 | 166 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 25 m | 34.47 | |
8 | 536 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 35.28 | |
9 | 645 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 35.40 | |
10 | 517 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 35.65 | |
11 | 629 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 36.01 | |
12 | 119 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 36.33 | |
13 | 182 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 36.42 | |
14 | 521 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 36.53 | |
15 | 556 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 36.67 | |
16 | 96 | Aagaard Jonas | 1994 | BSK08 | 9465AL | 25 m | 37.11 | |
17 | 404 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 37.13 | |
18 | 434 | Kross Magnus | 1993 | HEI | 9321AE | 25 m | 38.58 | |
19 | 441 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 38.69 | |
20 | 642 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 38.90 | |
21 | 146 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 39.07 | |
22 | 255 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | MUNKEBO | 9475AM | 25 m | 39.26 | |
23 | 332 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 39.56 | |
24 | 288 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 39.64 | |
25 | 410 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 39.65 | |
26 | 530 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 39.90 | |
27 | 624 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 40.36 | |
28 | 534 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 40.69 | |
29 | 566 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 40.79 | |
30 | 395 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 41.48 | |
31 | 89 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | 41.99 | |
32 | 337 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 42.40 | |
33 | 389 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 42.62 | |
34 | 138 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 42.73 | |
35 | 528 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 42.75 | |
36 | 379 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 42.94 | |
37 | 131 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 43.50 | |
38 | 344 | Engelbreth Jacob Josias | 1995 | SØNDERBORG | 9545AE | 50 m | 43.55 | |
39 | 445 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 43.62 | |
40 | 383 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 43.64 | |
41 | 525 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 43.97 | |
42 | 480 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 44.00 | |
43 | 323 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 44.12 | |
44 | 123 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 44.50 | |
45 | 407 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 45.21 | |
46 | 428 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 45.41 | |
47 | 159 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 45.73 | |
48 | 514 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 45.75 | |
49 | 317 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 46.17 | |
50 | 128 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 46.48 | |
51 | 127 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 46.89 | |
52 | 415 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 46.90 | |
53 | 92 | Vølund Benjamin | 1996 | BRÆDSTRUP | 9697AP | 25 m | 47.42 | |
54 | 230 | Ditlefsen Esben S. | 1993 | LYSENG | 9355AN | 25 m | 47.51 | |
55 | 279 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 48.13 | |
56 | 386 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 48.28 | |
57 | 520 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 48.67 | |
58 | 134 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 48.75 | |
59 | 421 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 49.01 | |
60 | 278 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 49.14 | |
61 | 537 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 49.18 | ||
62 | 306 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 49.31 | |
63 | 524 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 49.51 | |
64 | 603 | Tougaard Mathias | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 49.63 | ||
65 | 435 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 49.68 | |
66 | 429 | Hermansen Andreas | 1997 | HEI | 9731AN | 25 m | 49.71 | |
67 | 188 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 49.81 | |
68 | 280 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 49.88 | |
69 | 231 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | 50.00 | |
70 | 277 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 50.81 | |
71 | 439 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 51.45 | |
72 | 426 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 51.97 | |
73 | 544 | Poulsen Jeppe | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 54.07 | |
74 | 132 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 54.56 | |
75 | 335 | Salomonsen Marc | 1996 | SILKEBORG | 9693AL | 25 m | 55.71 | |
76 | 552 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 56.77 | |
77 | 436 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 57.45 | |
78 | 239 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 58.07 | |
79 | 200 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 58.58 | |
80 | 504 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 59.44 | |
81 | 190 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 25 m | 59.61 | ||
82 | 210 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 59.72 | |
83 | 557 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:00.00 | |
84 | 638 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:00.49 | |
85 | 189 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:00.56 | |
86 | 526 | Kirk Anders | 1996 | THISTED | 25 m | 1:02.98 | ||
87 | 85 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | BRÆDSTRUP | 9907AE | 25 m | 1:03.95 | |
88 | 444 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 1:04.65 | |
89 | 191 | Nygaard Alexander | 1996 | HERNING | 9619AN | 25 m | 1:04.83 | |
90 | 283 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:05.19 | |
91 | 405 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | 1:05.68 | |
92 | 281 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 1:06.30 | |
93 | 194 | Poulsen Joachim | 1999 | HERNING | 9931AC | 25 m | 1:06.54 | |
94 | 449 | Kearny Mathias | 1999 | IHF | 25 m | 1:07.14 | ||
95 | 634 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 9765AM | 25 m | 1:15.60 | |
96 | 649 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:16.19 | |
97 | 639 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:17.34 | |
98 | 80 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:29.02 | |
99 | 644 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 1:30.68 | |
100 | 581 | Wolde Aron | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
101 | 618 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | ||
102 | 564 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | ||
103 | 575 | Møhl Villads Lundgren | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
104 | 555 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | ||
105 | 499 | Christensen Emil Hemming | 1996 | TEMPO | 9697AO | 25 m | ||
106 | 220 | Larsen Rasmus | 1997 | JET | 9741AL | 25 m | ||
107 | 437 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | ||
108 | 224 | Mikaelsen Junarak | 1996 | JET | 25 m | |||
109 | 226 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | ||
110 | 218 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Brayd Tascha Mac | 1993 | HERNING | 25 m | 35.14 | ||
2 | 241 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 35.45 | |
3 | 151 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 25 m | 35.63 | |
4 | 184 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 36.37 | |
5 | 242 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 36.72 | |
6 | 305 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 37.49 | |
7 | 613 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 38.10 | |
8 | 325 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 38.88 | |
9 | 126 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 38.97 | |
10 | 382 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 38.97 | |
11 | 149 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 39.17 | |
12 | 527 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 39.25 | |
13 | 243 | Jensen Tilde Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9184AJ | 25 m | 39.37 | |
14 | 205 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 40.71 | |
15 | 377 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 40.76 | |
16 | 450 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 41.17 | |
17 | 585 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 41.36 | |
18 | 327 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 41.38 | |
19 | 93 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 41.41 | |
20 | 513 | Rasmussen Josephine | 1993 | TEMPO | 9302AF | 25 m | 41.96 | |
21 | 511 | Rainer Sara | 1994 | TEMPO | 9436AK | 25 m | 42.05 | |
22 | 156 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 42.19 | |
23 | 416 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 42.23 | |
24 | 610 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 50 m | 42.30 | |
25 | 574 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 42.67 | |
26 | 253 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 42.94 | |
27 | 580 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 42.95 | ||
28 | 329 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 42.96 | |
29 | 378 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 43.26 | |
30 | 376 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 43.43 | |
31 | 125 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 43.66 | |
32 | 591 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 43.87 | |
33 | 455 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 43.96 | |
34 | 292 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 44.05 | |
35 | 88 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 44.11 | |
36 | 177 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 44.13 | |
37 | 650 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 44.20 | |
38 | 252 | Asmussen Ditte | 1995 | MUNKEBO | 9508AP | 25 m | 44.78 | |
39 | 296 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 44.87 | |
40 | 600 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 45.00 | |
41 | 620 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 50 m | 45.14 | |
42 | 403 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 45.22 | |
43 | 630 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 45.44 | |
44 | 485 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 45.57 | |
45 | 430 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 45.63 | |
46 | 641 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 45.75 | |
47 | 420 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 45.90 | |
48 | 553 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 45.99 | |
49 | 381 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 46.35 | |
50 | 454 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 46.39 | |
51 | 260 | Nielsen Anna | 1994 | MUNKEBO | 9416AQ | 25 m | 46.49 | |
52 | 388 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 46.69 | |
53 | 201 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 46.97 | |
54 | 122 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 47.02 | |
55 | 295 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 47.23 | |
56 | 451 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 47.47 | |
57 | 589 | Møller Mia | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 48.69 | ||
58 | 392 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 48.79 | |
59 | 286 | Lind Anna Luna | 1996 | ODDER | 9628AU | 25 m | 49.02 | |
60 | 446 | Hawar Nina | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9676AV | 25 m | 49.08 | |
61 | 427 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 49.19 | |
62 | 313 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 49.39 | |
63 | 229 | Holst Charlotte | 1995 | LYSENG | 9536AY | 25 m | 50.00 | |
64 | 408 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 50.03 | |
65 | 531 | Madsen Siv | 1996 | THISTED | 9616AW | 25 m | 50.20 | |
66 | 440 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 50.65 | |
67 | 333 | Pontopidan Nicoline N. | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 51.00 | |
68 | 287 | Madsen Rikke Legaard | 1996 | ODDER | 9698AV | 25 m | 51.20 | |
69 | 294 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 51.39 | |
70 | 584 | Birkholm Mathilde W | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 51.53 | ||
71 | 471 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 51.66 | |
72 | 654 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 52.23 | |
73 | 186 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 52.86 | |
74 | 628 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 52.99 | |
75 | 578 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 53.47 | |
76 | 543 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 53.95 | |
77 | 90 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 54.38 | |
78 | 602 | Sørensen Laura | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 55.33 | ||
79 | 78 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 55.39 | |
80 | 178 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 55.48 | |
81 | 590 | Nielsen Cecilie Schmidt | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 55.58 | ||
82 | 425 | Toft Michelle Haarhr | 1996 | STRUER | 9636AS | 25 m | 55.85 | |
83 | 462 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 56.09 | |
84 | 655 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 56.11 | ||
85 | 438 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 56.14 | |
86 | 422 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 56.61 | |
87 | 385 | Jørgensen Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9612AW | 25 m | 57.15 | |
88 | 656 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 58.22 | |
89 | 168 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 58.84 | |
90 | 145 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 59.21 | |
91 | 447 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 59.69 | |
92 | 412 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:00.77 | |
93 | 443 | Bruun Laura | 1999 | IHF | 9984AK | 25 m | 1:00.81 | |
94 | 431 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:01.61 | |
95 | 81 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:02.10 | ||
96 | 196 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:03.62 | |
97 | 459 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 1:05.59 | |
98 | 458 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 1:07.18 | |
99 | 158 | Ginderskov Camilla | 1998 | HERNING | 25 m | 1:07.19 | ||
100 | 160 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:09.43 | |
101 | 293 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 1:11.67 | |
102 | 209 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 25 m | 1:19.44 | ||
103 | 637 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 25 m | |||
104 | 475 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | ||
105 | 486 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | ||
106 | 487 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | ||
107 | 477 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | ||
108 | 482 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | ||
109 | 478 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | ||
110 | 647 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 25 m | |||
111 | 565 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | ||
112 | 567 | Caspersen Camilla | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9834AN | 25 m | ||
113 | 274 | Hansen Emilie B. | 1997 | ODDER | 9718AV | 25 m | ||
114 | 570 | Hansen Frederikke | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9852AN | 25 m | ||
115 | 227 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | ||
116 | 448 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | ||
117 | 653 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 25 m | |||
118 | 470 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | ||
119 | 643 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | |||
120 | 632 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 25 m | |||
121 | 222 | Lyager Celina | 1998 | JET | 9832AM | 25 m | ||
122 | 221 | Larsen Sofie | 1999 | JET | 9992AG | 25 m | ||
123 | 219 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | ||
124 | 217 | Boesing Maria | 1996 | JET | 9614AU | 25 m | ||
125 | 225 | Steenstrup Katrine | 1997 | JET | 9734AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 25 m | 59.51 | |
2 | 152 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 25 m | 1:00.04 | |
3 | 163 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 25 m | 1:01.40 | |
4 | 418 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:01.53 | |
5 | 464 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:03.04 | |
6 | 113 | Poulsen Kristian | 1994 | BSK08 | 9413AH | 25 m | 1:04.34 | |
7 | 342 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 1:05.40 | |
8 | 394 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 1:06.30 | |
9 | 232 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 1:06.70 | |
10 | 84 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 1:06.76 | |
11 | 633 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:08.20 | |
12 | 547 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 1:08.76 | |
13 | 148 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 1:09.02 | |
14 | 645 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:09.49 | |
15 | 345 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 1:10.50 | |
16 | 174 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 1:10.55 | |
17 | 176 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 1:10.92 | |
18 | 646 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:10.97 | |
19 | 498 | Brigsted Esben | 1993 | TEMPO | 9307AB | 25 m | 1:11.06 | |
20 | 199 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 25 m | 1:11.35 | |
21 | 515 | Rohde Patrick | 1994 | TEMPO | 9489AD | 25 m | 1:12.00 | |
22 | 483 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:12.51 | |
23 | 192 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 1:12.56 | |
24 | 318 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 1:12.68 | |
25 | 604 | Voigt Søren | 1989 | SKANDERBOR | 8927AE | 25 m | 1:13.00 | |
26 | 55 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 1:13.03 | |
27 | 484 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:13.40 | |
28 | 150 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 1:13.66 | |
29 | 473 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 1:13.74 | |
30 | 582 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:15.00 | |
31 | 275 | Hansen Jesper Skovbo | 1996 | ODDER | 9633AG | 25 m | 1:15.41 | |
32 | 185 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:15.87 | |
33 | 240 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 1:15.95 | |
34 | 350 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 50 m | 1:17.23 | |
35 | 396 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:18.20 | |
36 | 334 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 1:18.70 | |
37 | 99 | Elsgaard Oliver | 1994 | BSK08 | 9437AN | 50 m | 1:18.82 | |
38 | 257 | Jørgensen Thomas | 1994 | MUNKEBO | 25 m | 1:19.43 | ||
39 | 320 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:19.72 | |
40 | 133 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:20.58 | |
41 | 157 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 1:21.19 | |
42 | 314 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:21.70 | |
43 | 414 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:21.98 | |
44 | 100 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | 1:22.04 | |
45 | 102 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 50 m | 1:22.18 | |
46 | 572 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:22.58 | |
47 | 383 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:22.77 | |
48 | 424 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:22.90 | |
49 | 112 | Poulsen Jakob | 1996 | BSK08 | 9659AE | 50 m | 1:22.95 | |
50 | 280 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:23.34 | |
51 | 577 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:23.44 | |
52 | 254 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 1:23.79 | |
53 | 375 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 1:23.94 | |
54 | 583 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 1:24.31 | |
55 | 402 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 1:24.41 | |
56 | 131 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:25.01 | |
57 | 611 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 1:25.74 | |
58 | 568 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 1:26.06 | |
59 | 609 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:26.63 | |
60 | 409 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:26.64 | |
61 | 94 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 1:26.73 | |
62 | 407 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:27.30 | |
63 | 272 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:27.33 | |
64 | 143 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:27.39 | |
65 | 366 | Hermann Andes | 1993 | NIF | 25 m | 1:27.53 | ||
66 | 128 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:27.65 | |
67 | 155 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:27.71 | |
68 | 330 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:27.89 | |
69 | 461 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:27.92 | |
70 | 200 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:28.48 | |
71 | 502 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 1:29.13 | |
72 | 616 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:29.66 | |
73 | 95 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 1:31.01 | |
74 | 139 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:31.19 | |
75 | 532 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:31.42 | |
76 | 546 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 1:31.70 | |
77 | 497 | Bredgaard Steffen | 1994 | TEMPO | 9497AK | 25 m | 1:32.26 | |
78 | 357 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 1:33.18 | |
79 | 621 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 1:33.35 | |
80 | 636 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:34.80 | |
81 | 326 | Laursen Emil | 1996 | SILKEBORG | 9605AL | 25 m | 1:35.70 | |
82 | 433 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 1:36.37 | |
83 | 239 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 1:36.55 | |
84 | 279 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 1:36.74 | |
85 | 524 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:38.00 | |
86 | 419 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:39.07 | |
87 | 617 | Holm Jonathan Bitch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:39.63 | |
88 | 623 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 1:41.77 | |
89 | 615 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:44.78 | |
90 | 321 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:48.33 | |
91 | 614 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:50.24 | |
92 | 291 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 1:54.00 | |
93 | 384 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 1:54.50 | |
94 | 188 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:57.61 | |
95 | 82 | Hønigmann Pierre | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:00.14 | ||
96 | 442 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 2:15.01 | |
97 | 504 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | ||
98 | 466 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 25 m | |||
99 | 449 | Kearny Mathias | 1999 | IHF | 25 m | |||
100 | 444 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | ||
101 | 166 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 25 m | ||
102 | 569 | Gissel Malte | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9391AO | 25 m | ||
103 | 210 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | ||
104 | 223 | Mejlholm Nicklas | 1996 | JET | 9681AK | 25 m | ||
105 | 618 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | ||
106 | 187 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 8, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 549 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:05.62 | |
2 | 147 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 25 m | 1:06.92 | |
3 | 285 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:09.86 | |
4 | 535 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 1:10.51 | |
5 | 169 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 25 m | 1:10.67 | |
6 | 208 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 25 m | 1:10.86 | |
7 | 141 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 25 m | 1:12.60 | |
8 | 137 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 1:12.86 | |
9 | 380 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 1:12.89 | |
10 | 512 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 1:13.68 | |
11 | 153 | Ebbesen Karoline Kragh | 1991 | HERNING | 9156AB | 25 m | 1:13.85 | |
12 | 245 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:13.94 | |
13 | 463 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:14.34 | |
14 | 354 | Sundstrup Amalie | 1994 | SØNDERBORG | 9464AM | 25 m | 1:15.27 | |
15 | 432 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 1:16.37 | |
16 | 519 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:16.54 | |
17 | 228 | Dybdahl Charlotte | 1994 | LYSENG | 9486AI | 25 m | 1:16.56 | |
18 | 631 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:16.87 | |
19 | 612 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:17.82 | |
20 | 106 | Jensen Ida Elvira | 1995 | BSK08 | 9514AC | 25 m | 1:18.32 | |
21 | 652 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:18.49 | |
22 | 513 | Rasmussen Josephine | 1993 | TEMPO | 9302AF | 25 m | 1:18.60 | |
23 | 238 | Frederiksen Kristina J. | 1995 | LYSENG | 9558AI | 25 m | 1:18.72 | |
24 | 91 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:18.82 | |
25 | 276 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 1:18.96 | |
26 | 589 | Møller Mia | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 1:19.00 | ||
27 | 411 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:19.52 | |
28 | 523 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:19.98 | |
29 | 608 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 1:20.11 | |
30 | 331 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:20.18 | |
31 | 324 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:20.21 | |
32 | 508 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 1:20.34 | |
33 | 545 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:21.48 | |
34 | 619 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:21.87 | |
35 | 101 | Friis-Pedersen Michelle | 1994 | BSK08 | 9486AL | 25 m | 1:22.12 | |
36 | 378 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 1:22.61 | |
37 | 53 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:23.10 | |
38 | 356 | Tarpgaard Laura Methmann | 1994 | SØNDERBORG | 9436AA | 25 m | 1:23.16 | |
39 | 489 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 1:23.72 | |
40 | 620 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:23.78 | |
41 | 93 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 1:23.99 | |
42 | 613 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:24.67 | |
43 | 327 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:24.75 | |
44 | 282 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:25.25 | |
45 | 579 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:25.69 | ||
46 | 156 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 1:26.09 | |
47 | 610 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:26.67 | |
48 | 97 | Bie Nanna | 1994 | BSK08 | 9486AC | 25 m | 1:27.20 | |
49 | 58 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:27.29 | |
50 | 214 | Brayd Tascha Mac | 1993 | HERNING | 25 m | 1:27.53 | ||
51 | 453 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 1:27.60 | |
52 | 472 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:27.90 | |
53 | 586 | Holm Lea Spange | 1994 | SKANDERBOR | 25 m | 1:28.09 | ||
54 | 423 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:28.82 | |
55 | 630 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 1:28.89 | |
56 | 355 | Sundstrup Mathilde | 1996 | SØNDERBORG | 9698AE | 25 m | 1:29.25 | |
57 | 474 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:29.60 | |
58 | 361 | Agerbæk Sofie | 1994 | NIF | 25 m | 1:29.70 | ||
59 | 130 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 1:29.80 | |
60 | 164 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:29.83 | |
61 | 179 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 1:30.32 | |
62 | 390 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 1:30.76 | |
63 | 588 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:30.81 | |
64 | 531 | Madsen Siv | 1996 | THISTED | 9616AW | 25 m | 1:30.87 | |
65 | 452 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:31.49 | |
66 | 87 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:31.80 | |
67 | 413 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:32.03 | |
68 | 655 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:32.26 | ||
69 | 590 | Nielsen Cecilie Schmidt | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 1:32.52 | ||
70 | 122 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:32.99 | |
71 | 651 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:33.39 | |
72 | 393 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | 1:34.91 | |
73 | 485 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 1:36.79 | |
74 | 648 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 1:38.62 | |
75 | 114 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 1:38.63 | |
76 | 622 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 1:38.82 | |
77 | 385 | Jørgensen Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9612AW | 25 m | 1:39.38 | |
78 | 109 | Madsen Matilde | 1997 | BSK08 | 9714AJ | 25 m | 1:40.73 | |
79 | 364 | Borum Lisa | 1994 | NIF | 25 m | 1:42.73 | ||
80 | 506 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 50 m | 1:42.73 | |
81 | 507 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 50 m | 1:43.13 | |
82 | 290 | Poulsen Anna Sofie | 1997 | ODDER | 25 m | 1:43.94 | ||
83 | 431 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:47.46 | |
84 | 173 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:48.32 | |
85 | 304 | Rasmussen Laura | 1999 | NEPTUN | 25 m | 1:50.82 | ||
86 | 602 | Sørensen Laura | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 1:50.91 | ||
87 | 625 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 1:52.31 | |
88 | 553 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 1:52.45 | |
89 | 90 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:59.59 | |
90 | 440 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:59.82 | |
91 | 458 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 2:02.41 | |
92 | 448 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 2:03.85 | |
93 | 447 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 2:08.87 | |
94 | 459 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 2:12.35 | |
95 | 476 | Johannessen Katja | 1991 | SØHESTEN | 9174AG | 25 m | ||
96 | 486 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | ||
97 | 158 | Ginderskov Camilla | 1998 | HERNING | 25 m | |||
98 | 656 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 9, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 2:23.11 | |
2 | 166 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 2:31.80 | |
3 | 406 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:40.64 | |
4 | 536 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 2:47.43 | |
5 | 517 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 2:47.77 | |
6 | 182 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:48.50 | |
7 | 140 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 25 m | 2:50.35 | |
8 | 119 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 2:57.61 | |
9 | 441 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 2:58.55 | |
10 | 642 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 3:00.51 | |
11 | 328 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 3:00.81 | |
12 | 332 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 3:01.60 | |
13 | 389 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 3:02.30 | |
14 | 146 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 3:02.38 | |
15 | 404 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 3:04.11 | |
16 | 192 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 3:04.44 | |
17 | 233 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 3:05.32 | |
18 | 363 | Borum Erik | 1992 | NIF | 25 m | 3:07.24 | ||
19 | 157 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 3:07.39 | |
20 | 556 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 3:12.34 | |
21 | 410 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 3:13.38 | |
22 | 138 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 3:14.09 | |
23 | 624 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 3:16.50 | |
24 | 566 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 3:18.14 | |
25 | 159 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 3:18.48 | |
26 | 395 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 3:18.94 | |
27 | 520 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 3:19.54 | |
28 | 337 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 3:20.90 | |
29 | 315 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 3:26.17 | |
30 | 131 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 3:26.21 | |
31 | 480 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 3:27.01 | |
32 | 407 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 3:32.11 | |
33 | 362 | Boller Martin | 1992 | NIF | 25 m | 3:34.85 | ||
34 | 319 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 3:35.49 | |
35 | 514 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 3:38.22 | |
36 | 230 | Ditlefsen Esben S. | 1993 | LYSENG | 9355AN | 25 m | 3:40.00 | |
37 | 415 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 3:42.09 | |
38 | 323 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 3:42.22 | |
39 | 231 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | 3:45.00 | |
40 | 421 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 3:47.16 | |
41 | 300 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 3:57.47 | |
42 | 614 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 4:00.32 | |
43 | 302 | Overgaard Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 4:00.54 | ||
44 | 386 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 4:37.88 | |
45 | 190 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 25 m | |||
46 | 429 | Hermansen Andreas | 1997 | HEI | 9731AN | 25 m | ||
47 | 564 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | ||
48 | 405 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 10, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 25 m | 2:36.55 | |
2 | 151 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 25 m | 2:40.68 | |
3 | 207 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 25 m | 2:43.21 | |
4 | 241 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:44.86 | |
5 | 242 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:46.77 | |
6 | 539 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 2:53.09 | |
7 | 613 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 2:58.18 | |
8 | 305 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 3:01.09 | |
9 | 126 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 3:03.57 | |
10 | 527 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 3:04.20 | |
11 | 416 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 3:08.85 | |
12 | 336 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 3:08.99 | |
13 | 450 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 3:10.64 | |
14 | 177 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 3:12.06 | |
15 | 156 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 3:13.04 | |
16 | 460 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 3:13.37 | |
17 | 650 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 3:15.03 | |
18 | 511 | Rainer Sara | 1994 | TEMPO | 9436AK | 25 m | 3:16.51 | |
19 | 455 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 3:16.81 | |
20 | 103 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 50 m | 3:20.44 | |
21 | 620 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 3:21.82 | |
22 | 574 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 3:22.43 | |
23 | 376 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 3:22.44 | |
24 | 610 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 3:23.55 | |
25 | 580 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:24.58 | ||
26 | 284 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 3:24.74 | |
27 | 124 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 3:25.37 | |
28 | 346 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 3:26.94 | |
29 | 108 | Kjølby Katrine Kjær | 1997 | BSK08 | 9724AJ | 25 m | 3:27.48 | |
30 | 161 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 50 m | 3:27.82 | |
31 | 417 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 3:29.61 | |
32 | 296 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 3:32.82 | |
33 | 430 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 3:32.91 | |
34 | 420 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 3:33.01 | |
35 | 641 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 3:34.38 | |
36 | 485 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 3:36.51 | |
37 | 122 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 3:38.51 | |
38 | 348 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 3:41.20 | |
39 | 333 | Pontopidan Nicoline N. | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 3:42.44 | |
40 | 553 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 3:43.15 | |
41 | 427 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 3:45.30 | |
42 | 578 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 3:45.54 | |
43 | 454 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 3:46.16 | |
44 | 294 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 3:52.24 | |
45 | 622 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 3:58.05 | |
46 | 446 | Hawar Nina | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9676AV | 25 m | 3:59.58 | |
47 | 408 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 3:59.67 | |
48 | 654 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 4:00.85 | |
49 | 313 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 4:01.99 | |
50 | 628 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 4:02.22 | |
51 | 178 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 4:10.32 | |
52 | 422 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 4:12.22 | |
53 | 438 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 4:14.62 | |
54 | 145 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 4:17.88 | |
55 | 298 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 4:17.90 | |
56 | 160 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 4:47.38 | |
57 | 486 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | ||
58 | 299 | Færch Jeanette | 1998 | NEPTUN | 9864AB | 25 m | ||
59 | 565 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | ||
60 | 567 | Caspersen Camilla | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9834AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 25 m | 23.39 | |
2 | 167 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 23.93 | |
3 | 212 | Hansen Kim | 1987 | HERNING | 8777AA | 25 m | 24.29 | |
4 | 234 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 24.88 | |
5 | 418 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 24.91 | |
6 | 140 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 25 m | 24.96 | |
7 | 406 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 25.41 | |
8 | 163 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 25 m | 25.42 | |
9 | 629 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 25.98 | |
10 | 464 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 26.23 | |
11 | 232 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 26.29 | |
12 | 509 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 26.43 | |
13 | 84 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 26.58 | |
14 | 351 | Nissen Casper Fog | 1993 | SØNDERBORG | 9313AJ | 25 m | 26.65 | |
15 | 645 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 26.68 | |
16 | 547 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 26.74 | |
17 | 521 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 27.03 | |
18 | 394 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 27.04 | |
19 | 148 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 27.23 | |
20 | 345 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 27.24 | |
21 | 317 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 27.24 | |
22 | 199 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 25 m | 27.31 | |
23 | 542 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 27.32 | |
24 | 541 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 27.59 | |
25 | 646 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 27.94 | |
26 | 498 | Brigsted Esben | 1993 | TEMPO | 9307AB | 25 m | 28.04 | |
27 | 113 | Poulsen Kristian | 1994 | BSK08 | 9413AH | 50 m | 28.04 | |
28 | 529 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 28.23 | |
29 | 56 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 28.32 | |
30 | 558 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 28.39 | |
31 | 352 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 28.42 | |
32 | 434 | Kross Magnus | 1993 | HEI | 9321AE | 25 m | 28.42 | |
33 | 441 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 28.64 | |
34 | 633 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 28.66 | |
35 | 375 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 28.69 | |
36 | 555 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 28.72 | |
37 | 174 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 28.90 | |
38 | 349 | Kreft Tim | 1992 | SØNDERBORG | 9201AH | 25 m | 28.91 | |
39 | 604 | Voigt Søren | 1989 | SKANDERBOR | 8927AE | 25 m | 29.00 | |
40 | 275 | Hansen Jesper Skovbo | 1996 | ODDER | 9633AG | 25 m | 29.31 | |
41 | 318 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 29.32 | |
42 | 328 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 29.42 | |
43 | 255 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | MUNKEBO | 9475AM | 25 m | 29.61 | |
44 | 233 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 29.69 | |
45 | 601 | Smit Kasper | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 29.70 | ||
46 | 484 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 29.75 | |
47 | 642 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 29.75 | |
48 | 133 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 29.80 | |
49 | 540 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 29.84 | |
50 | 89 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | 29.84 | |
51 | 240 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 29.87 | |
52 | 96 | Aagaard Jonas | 1994 | BSK08 | 9465AL | 25 m | 29.93 | |
53 | 533 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 29.94 | |
54 | 254 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 29.96 | |
55 | 582 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 30.00 | |
56 | 314 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 30.01 | |
57 | 176 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 30.06 | |
58 | 404 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 30.18 | |
59 | 185 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 30.18 | |
60 | 83 | Jørgensen Martin | 1989 | BRÆDSTRUP | 8909AB | 25 m | 30.20 | |
61 | 344 | Engelbreth Jacob Josias | 1995 | SØNDERBORG | 9545AE | 25 m | 30.33 | |
62 | 396 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 30.35 | |
63 | 528 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 30.38 | |
64 | 566 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 30.40 | |
65 | 55 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 30.40 | |
66 | 515 | Rohde Patrick | 1994 | TEMPO | 9489AD | 25 m | 30.54 | |
67 | 383 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 30.75 | |
68 | 534 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 30.84 | |
69 | 157 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 30.89 | |
70 | 572 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 30.89 | |
71 | 473 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 30.93 | |
72 | 57 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 30.95 | |
73 | 483 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 31.10 | |
74 | 94 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 31.14 | |
75 | 556 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 31.16 | |
76 | 461 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 31.20 | |
77 | 123 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 31.21 | |
78 | 428 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 31.37 | |
79 | 272 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 31.40 | |
80 | 288 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 31.49 | |
81 | 445 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 31.51 | |
82 | 379 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 31.65 | |
83 | 414 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 31.65 | |
84 | 501 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TEMPO | 9511AJ | 25 m | 31.75 | |
85 | 424 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 31.98 | |
86 | 546 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 50 m | 32.02 | |
87 | 583 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 32.09 | |
88 | 587 | Jørgensen Mathias Als | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 32.10 | ||
89 | 410 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 32.13 | |
90 | 395 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 32.16 | |
91 | 616 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 32.54 | |
92 | 291 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 32.70 | |
93 | 525 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 32.82 | |
94 | 264 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 33.01 | |
95 | 624 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 33.33 | |
96 | 402 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 33.34 | |
97 | 577 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 33.39 | |
98 | 278 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 33.53 | |
99 | 54 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 33.55 | |
100 | 320 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 33.56 | |
101 | 138 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 33.57 | |
102 | 636 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 33.57 | |
103 | 497 | Bredgaard Steffen | 1994 | TEMPO | 9497AK | 25 m | 33.60 | |
104 | 337 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 33.73 | |
105 | 465 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 33.80 | |
106 | 52 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 34.32 | |
107 | 258 | Larsen Sebastian | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 34.39 | ||
108 | 319 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 34.48 | |
109 | 128 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 34.65 | |
110 | 139 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 34.74 | |
111 | 524 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 34.82 | |
112 | 306 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 34.96 | |
113 | 277 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 35.03 | |
114 | 92 | Vølund Benjamin | 1996 | BRÆDSTRUP | 9697AP | 25 m | 35.05 | |
115 | 155 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 35.05 | |
116 | 188 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 35.36 | |
117 | 95 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 35.45 | |
118 | 200 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 35.68 | |
119 | 617 | Holm Jonathan Bitch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 35.74 | |
120 | 330 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 35.75 | |
121 | 466 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 25 m | 35.97 | ||
122 | 433 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 36.15 | |
123 | 609 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 36.47 | |
124 | 143 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 36.56 | |
125 | 421 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 36.61 | |
126 | 611 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 36.71 | |
127 | 537 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 36.85 | ||
128 | 415 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 36.88 | |
129 | 283 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 36.98 | |
130 | 544 | Poulsen Jeppe | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 37.00 | |
131 | 603 | Tougaard Mathias | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 37.10 | ||
132 | 326 | Laursen Emil | 1996 | SILKEBORG | 9605AL | 25 m | 37.74 | |
133 | 357 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 37.74 | |
134 | 516 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 37.75 | |
135 | 315 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 37.80 | |
136 | 592 | Rasmussen Niels | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 37.90 | ||
137 | 439 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 37.95 | |
138 | 239 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 38.06 | |
139 | 435 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 38.06 | |
140 | 502 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 38.06 | |
141 | 120 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 38.07 | |
142 | 127 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 38.34 | |
143 | 615 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 38.41 | |
144 | 297 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 38.42 | |
145 | 499 | Christensen Emil Hemming | 1996 | TEMPO | 9697AO | 25 m | 38.43 | |
146 | 134 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 39.01 | |
147 | 436 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 39.12 | |
148 | 335 | Salomonsen Marc | 1996 | SILKEBORG | 9693AL | 25 m | 39.22 | |
149 | 532 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 39.49 | |
150 | 480 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 39.76 | |
151 | 621 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 39.86 | |
152 | 552 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 39.94 | |
153 | 386 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 39.95 | |
154 | 419 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 40.22 | |
155 | 568 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 40.27 | |
156 | 231 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | 40.68 | |
157 | 429 | Hermansen Andreas | 1997 | HEI | 9731AN | 25 m | 40.84 | |
158 | 618 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 41.06 | |
159 | 132 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 41.30 | |
160 | 623 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 41.49 | |
161 | 526 | Kirk Anders | 1996 | THISTED | 25 m | 41.52 | ||
162 | 391 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 42.14 | |
163 | 557 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 42.45 | |
164 | 426 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 42.95 | |
165 | 614 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 43.15 | |
166 | 82 | Hønigmann Pierre | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 43.19 | ||
167 | 638 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 44.16 | |
168 | 107 | Jensen Mikkel Gaardbo | 1996 | BSK08 | 9699AL | 25 m | 44.34 | |
169 | 189 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 46.22 | |
170 | 384 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 46.31 | |
171 | 191 | Nygaard Alexander | 1996 | HERNING | 9619AN | 25 m | 47.52 | |
172 | 80 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 49.50 | |
173 | 210 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 49.69 | |
174 | 442 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 50.06 | |
175 | 449 | Kearny Mathias | 1999 | IHF | 25 m | 50.93 | ||
176 | 85 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | BRÆDSTRUP | 9907AE | 25 m | 51.14 | |
177 | 281 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 51.25 | |
178 | 437 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | 58.99 | |
179 | 190 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 25 m | 1:00.80 | ||
180 | 194 | Poulsen Joachim | 1999 | HERNING | 9931AC | 25 m | 1:01.12 | |
181 | 649 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:03.47 | |
182 | 639 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:07.72 | |
183 | 644 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 1:08.78 | |
184 | 634 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 9765AM | 25 m | 1:13.96 | |
185 | 581 | Wolde Aron | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
186 | 575 | Møhl Villads Lundgren | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
187 | 569 | Gissel Malte | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9391AO | 25 m | ||
188 | 166 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 25 m | ||
189 | 479 | Kristensen Kristian | 1993 | SØHESTEN | 25 m | |||
190 | 220 | Larsen Rasmus | 1997 | JET | 9741AL | 25 m | ||
191 | 223 | Mejlholm Nicklas | 1996 | JET | 9681AK | 25 m | ||
192 | 224 | Mikaelsen Junarak | 1996 | JET | 25 m | |||
193 | 226 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | ||
194 | 218 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 26.75 | |
2 | 147 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 25 m | 27.31 | |
3 | 380 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 27.98 | |
4 | 289 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 28.34 | |
5 | 136 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 28.51 | |
6 | 549 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 28.78 | |
7 | 285 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 28.90 | |
8 | 353 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 25 m | 29.13 | |
9 | 505 | Kristensen Helene | 1992 | TEMPO | 9284AG | 25 m | 29.48 | |
10 | 316 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 29.51 | |
11 | 463 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 29.60 | |
12 | 104 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 29.82 | |
13 | 205 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 29.92 | |
14 | 354 | Sundstrup Amalie | 1994 | SØNDERBORG | 9464AM | 25 m | 29.97 | |
15 | 305 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 30.02 | |
16 | 387 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 30.07 | |
17 | 237 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 30.13 | |
18 | 137 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 30.25 | |
19 | 508 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 30.27 | |
20 | 322 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 30.28 | |
21 | 244 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 30.56 | |
22 | 432 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 30.59 | |
23 | 241 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 30.71 | |
24 | 169 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 25 m | 30.72 | |
25 | 411 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 30.75 | |
26 | 652 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 30.96 | |
27 | 608 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 31.01 | |
28 | 513 | Rasmussen Josephine | 1993 | TEMPO | 9302AF | 25 m | 31.01 | |
29 | 91 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 31.03 | |
30 | 324 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 31.24 | |
31 | 58 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 31.33 | |
32 | 500 | Christensen Sabine | 1991 | TEMPO | 9116AB | 25 m | 31.55 | |
33 | 88 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 31.55 | |
34 | 235 | Niklassen Julie | 1995 | LYSENG | 9552AO | 25 m | 31.55 | |
35 | 631 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 31.65 | |
36 | 93 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 31.75 | |
37 | 243 | Jensen Tilde Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9184AJ | 25 m | 31.77 | |
38 | 527 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 31.80 | |
39 | 510 | Nielsen Maria | 1991 | TEMPO | 9112AD | 25 m | 31.86 | |
40 | 489 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 31.88 | |
41 | 165 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 31.96 | |
42 | 153 | Ebbesen Karoline Kragh | 1991 | HERNING | 9156AB | 25 m | 31.98 | |
43 | 214 | Brayd Tascha Mac | 1993 | HERNING | 25 m | 32.08 | ||
44 | 161 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 32.10 | |
45 | 612 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 32.14 | |
46 | 292 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 32.41 | |
47 | 630 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 32.43 | |
48 | 545 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 32.45 | |
49 | 53 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 32.54 | |
50 | 610 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 32.56 | |
51 | 416 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 32.68 | |
52 | 343 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 32.78 | |
53 | 377 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 32.84 | |
54 | 403 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 32.86 | |
55 | 103 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 32.91 | |
56 | 356 | Tarpgaard Laura Methmann | 1994 | SØNDERBORG | 9436AA | 25 m | 32.95 | |
57 | 284 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 33.04 | |
58 | 327 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 33.23 | |
59 | 135 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 33.30 | |
60 | 579 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 33.32 | ||
61 | 571 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 33.36 | |
62 | 282 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 33.45 | |
63 | 149 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 33.58 | |
64 | 124 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 33.60 | |
65 | 619 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 50 m | 33.64 | |
66 | 589 | Møller Mia | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 33.70 | ||
67 | 576 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 33.70 | ||
68 | 125 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 33.70 | |
69 | 179 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 33.73 | |
70 | 195 | Rohde Astrid | 1991 | HERNING | 9112AF | 25 m | 33.77 | |
71 | 276 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 33.79 | |
72 | 591 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 33.86 | |
73 | 388 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 33.88 | |
74 | 586 | Holm Lea Spange | 1994 | SKANDERBOR | 25 m | 34.02 | ||
75 | 186 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 34.05 | |
76 | 101 | Friis-Pedersen Michelle | 1994 | BSK08 | 9486AL | 25 m | 34.15 | |
77 | 378 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 34.20 | |
78 | 651 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 34.26 | |
79 | 523 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 34.26 | |
80 | 97 | Bie Nanna | 1994 | BSK08 | 9486AC | 50 m | 34.29 | |
81 | 580 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.33 | ||
82 | 451 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 34.37 | |
83 | 531 | Madsen Siv | 1996 | THISTED | 9616AW | 25 m | 34.37 | |
84 | 417 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 34.42 | |
85 | 238 | Frederiksen Kristina J. | 1995 | LYSENG | 9558AI | 25 m | 34.50 | |
86 | 472 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 34.83 | |
87 | 648 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 34.84 | |
88 | 130 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 34.96 | |
89 | 559 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 9523AL | 25 m | 34.96 | |
90 | 600 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 35.00 | |
91 | 413 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 35.18 | |
92 | 78 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 35.19 | |
93 | 474 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 35.22 | |
94 | 376 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 35.28 | |
95 | 105 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | BSK08 | 9684AM | 25 m | 35.33 | |
96 | 453 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 35.33 | |
97 | 252 | Asmussen Ditte | 1995 | MUNKEBO | 9508AP | 25 m | 35.33 | |
98 | 390 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 35.38 | |
99 | 506 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 35.39 | |
100 | 286 | Lind Anna Luna | 1996 | ODDER | 9628AU | 25 m | 35.77 | |
101 | 177 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 35.92 | |
102 | 585 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 36.11 | |
103 | 393 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | 36.33 | |
104 | 260 | Nielsen Anna | 1994 | MUNKEBO | 9416AQ | 25 m | 36.36 | |
105 | 129 | Kjær Marlene Eklund | 1996 | GRINDSTED | 9616AP | 25 m | 36.61 | |
106 | 381 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 36.62 | |
107 | 548 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 36.65 | |
108 | 423 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 36.65 | |
109 | 114 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 50 m | 36.84 | |
110 | 641 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 36.97 | |
111 | 109 | Madsen Matilde | 1997 | BSK08 | 9714AJ | 50 m | 36.99 | |
112 | 121 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 37.00 | |
113 | 496 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 37.01 | |
114 | 201 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 37.19 | |
115 | 87 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 37.19 | |
116 | 296 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 37.19 | |
117 | 295 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 37.39 | |
118 | 420 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 37.75 | |
119 | 454 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 37.83 | |
120 | 584 | Birkholm Mathilde W | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 38.07 | ||
121 | 430 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 38.12 | |
122 | 471 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 38.43 | |
123 | 574 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 38.56 | |
124 | 452 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 38.96 | |
125 | 655 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 38.98 | ||
126 | 507 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 25 m | 38.99 | |
127 | 427 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 39.07 | |
128 | 578 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 39.26 | |
129 | 446 | Hawar Nina | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9676AV | 25 m | 39.74 | |
130 | 229 | Holst Charlotte | 1995 | LYSENG | 9536AY | 25 m | 40.00 | |
131 | 422 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 40.06 | |
132 | 178 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 40.10 | |
133 | 236 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 40.20 | |
134 | 196 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 40.29 | |
135 | 164 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 40.37 | |
136 | 431 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 40.85 | |
137 | 590 | Nielsen Cecilie Schmidt | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 40.95 | ||
138 | 654 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 40.97 | |
139 | 625 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 41.43 | |
140 | 290 | Poulsen Anna Sofie | 1997 | ODDER | 25 m | 41.57 | ||
141 | 408 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 42.03 | |
142 | 287 | Madsen Rikke Legaard | 1996 | ODDER | 9698AV | 25 m | 42.58 | |
143 | 412 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 42.91 | |
144 | 553 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 42.91 | |
145 | 656 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 43.54 | |
146 | 90 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 43.67 | |
147 | 628 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 44.13 | |
148 | 173 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 44.72 | |
149 | 543 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 44.98 | |
150 | 438 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 45.08 | |
151 | 392 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 45.87 | |
152 | 462 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 46.24 | |
153 | 602 | Sørensen Laura | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 46.70 | ||
154 | 448 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 47.70 | |
155 | 447 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 48.88 | |
156 | 81 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 49.10 | ||
157 | 440 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 49.17 | |
158 | 458 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 51.00 | |
159 | 459 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 51.85 | |
160 | 425 | Toft Michelle Haarhr | 1996 | STRUER | 9636AS | 25 m | 51.98 | |
161 | 293 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 53.56 | |
162 | 274 | Hansen Emilie B. | 1997 | ODDER | 9718AV | 25 m | 59.48 | |
163 | 443 | Bruun Laura | 1999 | IHF | 9984AK | 25 m | 1:01.57 | |
164 | 470 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | ||
165 | 168 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | ||
166 | 570 | Hansen Frederikke | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9852AN | 25 m | ||
167 | 565 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | ||
168 | 221 | Larsen Sofie | 1999 | JET | 9992AG | 25 m | ||
169 | 219 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | ||
170 | 217 | Boesing Maria | 1996 | JET | 9614AU | 25 m | ||
171 | 487 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | ||
172 | 482 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | ||
173 | 481 | Larsen Nadia Brix | 1996 | SØHESTEN | 25 m | |||
174 | 478 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | ||
175 | 477 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | ||
176 | 225 | Steenstrup Katrine | 1997 | JET | 9734AS | 25 m | ||
177 | 475 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | ||
178 | 158 | Ginderskov Camilla | 1998 | HERNING | 25 m | |||
179 | 643 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | |||
180 | 307 | Sørensen Sofie | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
181 | 227 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | ||
182 | 653 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 25 m | |||
183 | 647 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 25 m | |||
184 | 209 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 25 m | |||
185 | 632 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 25 m | |||
186 | 222 | Lyager Celina | 1998 | JET | 9832AM | 25 m | ||
187 | 637 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 25 m | |||
188 | 476 | Johannessen Katja | 1991 | SØHESTEN | 9174AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 2:07.36 | |
2 | 166 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 25 m | 2:10.55 | |
3 | 530 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 2:28.33 | |
4 | 509 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 2:28.67 | |
5 | 541 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 2:39.68 | |
6 | 352 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 2:49.60 | |
7 | 334 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 2:55.17 | |
8 | 501 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TEMPO | 9511AJ | 25 m | 2:58.61 | |
9 | 465 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 3:08.12 | |
10 | 279 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 3:15.44 | |
11 | 119 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 3:16.68 | |
12 | 256 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 3:32.33 | |
13 | 332 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 50 m | 3:35.30 | |
14 | 187 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | ||
15 | 409 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | ||
16 | 139 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 2:37.15 | |
2 | 329 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 2:50.04 | |
3 | 460 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 2:50.72 | |
4 | 612 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 2:55.56 | |
5 | 387 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 2:56.75 | |
6 | 165 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:59.06 | |
7 | 573 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 8666AB | 25 m | 3:00.00 | |
8 | 137 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 3:08.48 | |
9 | 505 | Kristensen Helene | 1992 | TEMPO | 9284AG | 25 m | 3:10.00 | |
10 | 186 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 3:13.78 | |
11 | 106 | Jensen Ida Elvira | 1995 | BSK08 | 9514AC | 50 m | 3:15.06 | |
12 | 576 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:23.90 | ||
13 | 347 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 3:25.10 | |
14 | 348 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 4:04.50 | |
15 | 559 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 9523AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 15, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 1:01.28 | |
2 | 167 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 1:01.54 | |
3 | 212 | Hansen Kim | 1987 | HERNING | 8777AA | 25 m | 1:01.78 | |
4 | 140 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 25 m | 1:02.40 | |
5 | 166 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 25 m | 1:03.14 | |
6 | 418 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:04.05 | |
7 | 406 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:05.04 | |
8 | 84 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 1:05.96 | |
9 | 464 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:06.31 | |
10 | 394 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 1:07.43 | |
11 | 629 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 1:07.50 | |
12 | 645 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:08.41 | |
13 | 232 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 1:08.43 | |
14 | 199 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 25 m | 1:09.14 | |
15 | 345 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 1:10.09 | |
16 | 517 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 1:10.24 | |
17 | 148 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 1:10.45 | |
18 | 633 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:10.92 | |
19 | 55 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 1:11.02 | |
20 | 174 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 1:11.27 | |
21 | 542 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 1:12.83 | |
22 | 521 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 1:13.15 | |
23 | 176 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 1:13.71 | |
24 | 441 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:13.71 | |
25 | 536 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 1:14.38 | |
26 | 192 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 1:14.40 | |
27 | 182 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:14.69 | |
28 | 604 | Voigt Søren | 1989 | SKANDERBOR | 8927AE | 25 m | 1:15.00 | |
29 | 601 | Smit Kasper | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:15.14 | ||
30 | 389 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 1:15.45 | |
31 | 96 | Aagaard Jonas | 1994 | BSK08 | 9465AL | 25 m | 1:15.50 | |
32 | 642 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:15.58 | |
33 | 533 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:15.72 | |
34 | 288 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:16.14 | |
35 | 484 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:16.22 | |
36 | 434 | Kross Magnus | 1993 | HEI | 9321AE | 25 m | 1:16.26 | |
37 | 328 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:16.68 | |
38 | 646 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:16.84 | |
39 | 540 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:17.09 | |
40 | 473 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 1:17.56 | |
41 | 396 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:17.79 | |
42 | 558 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 1:17.87 | |
43 | 150 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 1:17.97 | |
44 | 445 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 1:18.09 | |
45 | 314 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:18.34 | |
46 | 56 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:18.37 | |
47 | 89 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | 1:18.58 | |
48 | 375 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 1:18.67 | |
49 | 350 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 1:19.26 | |
50 | 483 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:19.36 | |
51 | 599 | Skødt Matias | 1994 | SKANDERBOR | 9465AO | 25 m | 1:19.46 | |
52 | 185 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:19.51 | |
53 | 261 | Nielsen Julius | 1991 | MUNKEBO | 9171AI | 25 m | 1:20.21 | |
54 | 414 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:20.26 | |
55 | 370 | Tizar Younnes | 1993 | NIF | 25 m | 1:20.79 | ||
56 | 344 | Engelbreth Jacob Josias | 1995 | SØNDERBORG | 9545AE | 25 m | 1:21.26 | |
57 | 555 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 1:21.31 | |
58 | 146 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:21.64 | |
59 | 525 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 1:22.08 | |
60 | 410 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:22.39 | |
61 | 100 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | 1:22.48 | |
62 | 616 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:23.07 | |
63 | 572 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:23.21 | |
64 | 528 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:23.83 | |
65 | 52 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 1:23.93 | |
66 | 123 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:24.17 | |
67 | 99 | Elsgaard Oliver | 1994 | BSK08 | 9437AN | 25 m | 1:24.20 | |
68 | 131 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:24.89 | |
69 | 395 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 1:24.89 | |
70 | 272 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:24.97 | |
71 | 360 | Agerbæk Mads | 1995 | NIF | 25 m | 1:25.00 | ||
72 | 624 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:25.27 | |
73 | 379 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 1:25.37 | |
74 | 257 | Jørgensen Thomas | 1994 | MUNKEBO | 25 m | 1:25.50 | ||
75 | 402 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 1:25.61 | |
76 | 424 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:26.07 | |
77 | 240 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 1:26.21 | |
78 | 159 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:26.34 | |
79 | 461 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:26.81 | |
80 | 94 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 1:27.06 | |
81 | 138 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:27.07 | |
82 | 102 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 25 m | 1:27.58 | |
83 | 546 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 1:28.04 | |
84 | 497 | Bredgaard Steffen | 1994 | TEMPO | 9497AK | 25 m | 1:28.26 | |
85 | 577 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:28.50 | |
86 | 112 | Poulsen Jakob | 1996 | BSK08 | 9659AE | 25 m | 1:29.48 | |
87 | 143 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:29.72 | |
88 | 409 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:29.85 | |
89 | 337 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:30.18 | |
90 | 587 | Jørgensen Mathias Als | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:30.25 | ||
91 | 362 | Boller Martin | 1992 | NIF | 25 m | 1:30.46 | ||
92 | 415 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:30.97 | |
93 | 277 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:32.08 | |
94 | 127 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 1:32.47 | |
95 | 514 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 1:32.57 | |
96 | 278 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:32.99 | |
97 | 617 | Holm Jonathan Bitch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:33.09 | |
98 | 54 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:34.10 | |
99 | 636 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:34.21 | |
100 | 239 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 1:34.51 | |
101 | 330 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:35.00 | |
102 | 155 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:35.75 | |
103 | 435 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:35.80 | |
104 | 537 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 1:35.95 | ||
105 | 421 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:36.44 | |
106 | 386 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 1:36.97 | |
107 | 603 | Tougaard Mathias | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 1:37.00 | ||
108 | 326 | Laursen Emil | 1996 | SILKEBORG | 9605AL | 25 m | 1:37.23 | |
109 | 502 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 1:37.27 | |
110 | 57 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 1:37.32 | |
111 | 611 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:37.46 | |
112 | 609 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:37.48 | |
113 | 92 | Vølund Benjamin | 1996 | BRÆDSTRUP | 9697AP | 25 m | 1:37.85 | |
114 | 433 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 1:38.43 | |
115 | 283 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:38.50 | |
116 | 520 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:38.77 | |
117 | 315 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:38.90 | |
118 | 532 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:40.00 | |
119 | 95 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 1:40.36 | |
120 | 321 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:41.12 | |
121 | 621 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:41.61 | |
122 | 516 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 1:41.64 | |
123 | 302 | Overgaard Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 1:42.02 | ||
124 | 552 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 1:42.86 | |
125 | 120 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 1:42.91 | |
126 | 323 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:43.53 | |
127 | 439 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 1:44.38 | |
128 | 391 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 1:45.00 | |
129 | 615 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:46.30 | |
130 | 623 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:48.45 | |
131 | 426 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:48.66 | |
132 | 82 | Hønigmann Pierre | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:50.22 | ||
133 | 614 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:50.75 | |
134 | 107 | Jensen Mikkel Gaardbo | 1996 | BSK08 | 9699AL | 25 m | 1:55.18 | |
135 | 618 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 2:00.05 | |
136 | 357 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 2:01.22 | |
137 | 85 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | BRÆDSTRUP | 9907AE | 25 m | 2:08.37 | |
138 | 442 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 2:12.82 | |
139 | 569 | Gissel Malte | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9391AO | 25 m | ||
140 | 564 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | ||
141 | 557 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | ||
142 | 556 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | ||
143 | 291 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | ||
144 | 429 | Hermansen Andreas | 1997 | HEI | 9731AN | 25 m | ||
145 | 189 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | ||
146 | 449 | Kearny Mathias | 1999 | IHF | 25 m | |||
147 | 407 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | ||
148 | 224 | Mikaelsen Junarak | 1996 | JET | 25 m | |||
149 | 504 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | ||
150 | 479 | Kristensen Kristian | 1993 | SØHESTEN | 25 m | |||
151 | 191 | Nygaard Alexander | 1996 | HERNING | 9619AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 16, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 25 m | 1:07.78 | |
2 | 285 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:09.58 | |
3 | 289 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:10.37 | |
4 | 151 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 25 m | 1:11.26 | |
5 | 549 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:11.47 | |
6 | 535 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 1:12.00 | |
7 | 241 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:12.80 | |
8 | 316 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:13.24 | |
9 | 136 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:13.81 | |
10 | 382 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 1:14.23 | |
11 | 207 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 25 m | 1:15.17 | |
12 | 463 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:15.45 | |
13 | 169 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 25 m | 1:15.81 | |
14 | 322 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:16.27 | |
15 | 104 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 1:16.30 | |
16 | 245 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:16.42 | |
17 | 243 | Jensen Tilde Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9184AJ | 25 m | 1:16.47 | |
18 | 214 | Brayd Tascha Mac | 1993 | HERNING | 25 m | 1:16.66 | ||
19 | 141 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 25 m | 1:16.77 | |
20 | 508 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 1:16.86 | |
21 | 538 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 25 m | 1:16.95 | |
22 | 205 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:17.31 | |
23 | 353 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 25 m | 1:17.60 | |
24 | 126 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 1:18.16 | |
25 | 519 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:18.23 | |
26 | 165 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:18.45 | |
27 | 495 | Bertelsen Sine | 1991 | TEMPO | 9136AG | 25 m | 1:18.90 | |
28 | 432 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 1:19.07 | |
29 | 91 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:19.78 | |
30 | 527 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:19.88 | |
31 | 512 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 1:19.89 | |
32 | 242 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:19.95 | |
33 | 610 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:20.55 | |
34 | 411 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:20.60 | |
35 | 571 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:20.89 | |
36 | 377 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 1:21.01 | |
37 | 416 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:21.10 | |
38 | 608 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 1:21.11 | |
39 | 292 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 1:21.33 | |
40 | 346 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 1:21.42 | |
41 | 513 | Rasmussen Josephine | 1993 | TEMPO | 9302AF | 25 m | 1:21.79 | |
42 | 244 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:21.99 | |
43 | 149 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 1:22.16 | |
44 | 327 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:22.74 | |
45 | 652 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:22.92 | |
46 | 228 | Dybdahl Charlotte | 1994 | LYSENG | 9486AI | 25 m | 1:23.07 | |
47 | 58 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:23.24 | |
48 | 619 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:23.29 | |
49 | 161 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:23.60 | |
50 | 336 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 1:23.60 | |
51 | 343 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 1:23.65 | |
52 | 284 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:23.73 | |
53 | 235 | Niklassen Julie | 1995 | LYSENG | 9552AO | 25 m | 1:24.07 | |
54 | 156 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 1:24.52 | |
55 | 545 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:24.77 | |
56 | 378 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 1:24.82 | |
57 | 630 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 1:25.23 | |
58 | 586 | Holm Lea Spange | 1994 | SKANDERBOR | 25 m | 1:25.46 | ||
59 | 259 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | 1:25.65 | |
60 | 135 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 1:25.88 | |
61 | 381 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 1:26.13 | |
62 | 579 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:26.19 | ||
63 | 101 | Friis-Pedersen Michelle | 1994 | BSK08 | 9486AL | 25 m | 1:26.26 | |
64 | 282 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:26.34 | |
65 | 356 | Tarpgaard Laura Methmann | 1994 | SØNDERBORG | 9436AA | 25 m | 1:26.41 | |
66 | 124 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:26.88 | |
67 | 455 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 1:27.00 | |
68 | 88 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 1:27.13 | |
69 | 186 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:27.13 | |
70 | 403 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 1:27.14 | |
71 | 331 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:27.27 | |
72 | 347 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 1:27.62 | |
73 | 591 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:27.70 | |
74 | 53 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:27.85 | |
75 | 125 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:27.95 | |
76 | 177 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:28.00 | |
77 | 511 | Rainer Sara | 1994 | TEMPO | 9436AK | 25 m | 1:28.06 | |
78 | 613 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:28.43 | |
79 | 651 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:28.56 | |
80 | 589 | Møller Mia | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 1:29.32 | ||
81 | 417 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 1:29.40 | |
82 | 369 | Nicolaisen Bolette | 1991 | NIF | 25 m | 1:29.67 | ||
83 | 650 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:30.36 | |
84 | 420 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:31.41 | |
85 | 78 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 1:31.63 | |
86 | 413 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:31.73 | |
87 | 423 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:32.53 | |
88 | 531 | Madsen Siv | 1996 | THISTED | 9616AW | 25 m | 1:33.01 | |
89 | 453 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 1:33.37 | |
90 | 355 | Sundstrup Mathilde | 1996 | SØNDERBORG | 9698AE | 25 m | 1:34.37 | |
91 | 87 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:34.59 | |
92 | 641 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:34.82 | |
93 | 585 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 1:35.00 | |
94 | 474 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:35.07 | |
95 | 496 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:35.42 | |
96 | 451 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:35.54 | |
97 | 164 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:35.80 | |
98 | 130 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 1:35.89 | |
99 | 236 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:35.92 | |
100 | 122 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:35.99 | |
101 | 129 | Kjær Marlene Eklund | 1996 | GRINDSTED | 9616AP | 25 m | 1:37.00 | |
102 | 385 | Jørgensen Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9612AW | 25 m | 1:37.17 | |
103 | 294 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:37.25 | |
104 | 295 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:37.82 | |
105 | 471 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:37.87 | |
106 | 446 | Hawar Nina | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9676AV | 25 m | 1:37.92 | |
107 | 454 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 1:38.42 | |
108 | 452 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:38.54 | |
109 | 655 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:38.59 | ||
110 | 588 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:40.00 | |
111 | 427 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:40.74 | |
112 | 584 | Birkholm Mathilde W | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 1:41.00 | ||
113 | 121 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 1:42.13 | |
114 | 578 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:42.78 | |
115 | 422 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:42.97 | |
116 | 654 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:44.07 | |
117 | 196 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:44.45 | |
118 | 229 | Holst Charlotte | 1995 | LYSENG | 9536AY | 25 m | 1:45.99 | |
119 | 298 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:46.82 | |
120 | 628 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:47.15 | |
121 | 173 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:48.86 | |
122 | 90 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:51.78 | |
123 | 392 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 1:53.46 | |
124 | 548 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:53.89 | |
125 | 656 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:55.32 | |
126 | 178 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:55.45 | |
127 | 440 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 2:04.33 | |
128 | 458 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 2:09.20 | |
129 | 81 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:10.04 | ||
130 | 476 | Johannessen Katja | 1991 | SØHESTEN | 9174AG | 25 m | ||
131 | 478 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | ||
132 | 567 | Caspersen Camilla | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9834AN | 25 m | ||
133 | 448 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | ||
134 | 447 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | ||
135 | 477 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | ||
136 | 443 | Bruun Laura | 1999 | IHF | 9984AK | 25 m | ||
137 | 438 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | ||
138 | 431 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | ||
139 | 145 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | ||
140 | 580 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
141 | 160 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | ||
142 | 333 | Pontopidan Nicoline N. | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | ||
143 | 168 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | ||
144 | 304 | Rasmussen Laura | 1999 | NEPTUN | 25 m | |||
145 | 299 | Færch Jeanette | 1998 | NEPTUN | 9864AB | 25 m | ||
146 | 559 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 9523AL | 25 m | ||
147 | 286 | Lind Anna Luna | 1996 | ODDER | 9628AU | 25 m | ||
148 | 622 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | ||
149 | 252 | Asmussen Ditte | 1995 | MUNKEBO | 9508AP | 25 m | ||
150 | 408 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 3:35.00 | ||
2 | 399 | Struer Herrer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 3:48.61 | ||
3 | 518 | Thisted Badboyz 1 | 1993 | THISTED | 25 m | 3:56.00 | ||
4 | 171 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 4:00.00 | ||
5 | 246 | Lyseng Herrer | 0 | LYSENG | 25 m | 4:00.00 | ||
6 | 492 | Nougatboys | 1986 | TEMPO | 25 m | 4:03.28 | ||
7 | 310 | Silkeborg Drenge 1 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:10.05 | ||
8 | 371 | Bakkens Drenge 1 | 1994 | SKOVBAKKEN | 25 m | 4:18.00 | ||
9 | 468 | Søhesten Drenge | 0 | SØHESTEN | 25 m | 4:24.30 | ||
10 | 249 | de Gamle Fra Msk | 0 | MUNKEBO | 25 m | 4:30.00 | ||
11 | 311 | Silkeborg Drenge 2 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:40.56 | ||
12 | 554 | de Vilde Kaniner Herre | 1994 | AABYBRO | 25 m | 4:56.11 | ||
13 | 251 | Den Gamles Slaver | 0 | MUNKEBO | 25 m | 5:00.00 | ||
14 | 358 | Nif 1 | 0 | NIF | 25 m | 5:03.83 | ||
15 | 312 | Silkeborg Drenge 3 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 5:30.23 | ||
16 | 266 | Mors Unger | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
17 | 98 | Bsk08 Drenge | 0 | BSK08 | 25 m | |||
18 | 605 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | |||
19 | 595 | Drenge 1 Skanderborg | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
20 | 596 | Drenge 2 Skanderborg | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
21 | 116 | Grindsted Herre | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
22 | 340 | Sønderborg Herrer 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 3:59.19 | ||
2 | 171 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 4:12.00 | ||
3 | 522 | Thisted Hotgirlz 1 | 1993 | THISTED | 25 m | 4:14.00 | ||
4 | 373 | Bakkens Piger 1 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 4:15.00 | ||
5 | 308 | Silkeborg Damer 1 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:20.25 | ||
6 | 247 | Lyseng Damer 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 4:25.00 | ||
7 | 491 | Mads Er Lækker | 1992 | TEMPO | 25 m | 4:30.72 | ||
8 | 270 | Odder Pufferpuffs | 0 | ODDER | 25 m | 4:35.00 | ||
9 | 397 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 4:40.00 | ||
10 | 607 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 4:40.25 | ||
11 | 309 | Silkeborg Damer 2 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:50.69 | ||
12 | 626 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 4:55.00 | ||
13 | 248 | Lyseng Damer 2 | 0 | LYSENG | 25 m | 5:00.00 | ||
14 | 250 | Den Gamles Piger | 0 | MUNKEBO | 25 m | 5:00.00 | ||
15 | 271 | Odder Søpølser | 0 | ODDER | 25 m | 5:00.00 | ||
16 | 374 | Bakkens Piger 2 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 5:08.00 | ||
17 | 359 | Nif 2 | 0 | NIF | 25 m | 5:12.36 | ||
18 | 469 | Søhesten Piger | 0 | SØHESTEN | 25 m | 5:22.27 | ||
19 | 627 | Ikast 2 | 0 | IKAST | 25 m | 6:00.00 | ||
20 | 110 | Bsk08 Piger | 0 | BSK08 | 25 m | |||
21 | 266 | Mors Unger | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
22 | 338 | Sønderborg Damer | 1994 | SØNDERBORG | 25 m | |||
23 | 593 | Damer 1 Skanderborg | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
24 | 594 | Damer 2 Skanderborg | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
25 | 118 | Grindsted Piger 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
26 | 117 | Grindsted Piger 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
27 | 111 | Bsk08 Piger 2 | 0 | BSK08 | 25 m | |||
28 | 268 | Odder Med Charme | 0 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 626 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 550 | Thisted Youngboyz 1 | 1995 | THISTED | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 170 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 551 | Thisted Youngboyz 2 | 1995 | THISTED | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 267 | 4 Rådne Dodo Æg | 0 | ODDER | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 171 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 2:16.00 | ||
7 | 372 | Bakkens Drenge 2 | 1995 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 490 | Børkop Autoværn | 1995 | TEMPO | 25 m | 2:29.95 | ||
9 | 269 | Odder Med Dametække | 0 | ODDER | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 172 | Herning Killerwhales 3 | 0 | HERNING | 25 m | 2:34.00 | ||
11 | 627 | Ikast 2 | 0 | IKAST | 25 m | 3:11.00 | ||
12 | 216 | Jet | 0 | JET | 25 m | |||
13 | 266 | Mors Unger | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
14 | 115 | Grindsted Drenge | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
15 | 339 | Sønderborg Drenge | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
16 | 606 | Agf Drenge 1 | 1995 | AGF | 25 m | |||
17 | 400 | Struer Herrer 2 | 0 | STRUER | 25 m | |||
18 | 401 | Struer Herrer 3 | 0 | STRUER | 25 m | |||
19 | 560 | Århus 1900 Drenge 1 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
20 | 561 | Århus 1900 Drenge 2 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
21 | 301 | Neptun Gr.2+3 | 0 | NEPTUN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 494 | Tempo Girls 2 | 0 | TEMPO | 25 m | 2:25.00 | ||
3 | 171 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 2:40.00 | ||
4 | 626 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 3:00.00 | ||
5 | 563 | Århus1900 Piger 2 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
6 | 562 | Århus 1900 Piger 1 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
7 | 488 | Søhestens Talenter | 0 | SØHESTEN | 25 m | |||
8 | 398 | Struer Damer 2 | 0 | STRUER | 25 m | |||
9 | 301 | Neptun Gr.2+3 | 0 | NEPTUN | 25 m | |||
10 | 216 | Jet | 0 | JET | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 21, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Hansen Rasmus | 1990 | HERNING | 25 m | 28.98 | ||
2 | 418 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 29.20 | |
3 | 464 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 29.22 | |
4 | 84 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 29.98 | |
5 | 148 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 31.11 | |
6 | 394 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 31.46 | |
7 | 113 | Poulsen Kristian | 1994 | BSK08 | 9413AH | 25 m | 31.51 | |
8 | 645 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 31.90 | |
9 | 547 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 32.24 | |
10 | 633 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 32.38 | |
11 | 646 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 33.17 | |
12 | 176 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 33.28 | |
13 | 484 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 33.55 | |
14 | 515 | Rohde Patrick | 1994 | TEMPO | 9489AD | 25 m | 33.65 | |
15 | 345 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 33.95 | |
16 | 604 | Voigt Søren | 1989 | SKANDERBOR | 8927AE | 25 m | 34.00 | |
17 | 498 | Brigsted Esben | 1993 | TEMPO | 9307AB | 25 m | 34.08 | |
18 | 473 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 34.14 | |
19 | 483 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 34.28 | |
20 | 56 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 34.29 | |
21 | 55 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 34.32 | |
22 | 572 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 34.39 | |
23 | 582 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 35.00 | |
24 | 536 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 35.00 | |
25 | 275 | Hansen Jesper Skovbo | 1996 | ODDER | 9633AG | 25 m | 35.01 | |
26 | 317 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 35.09 | |
27 | 99 | Elsgaard Oliver | 1994 | BSK08 | 9437AN | 25 m | 35.58 | |
28 | 150 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 35.67 | |
29 | 332 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 35.75 | |
30 | 240 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 35.90 | |
31 | 89 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | 35.98 | |
32 | 257 | Jørgensen Thomas | 1994 | MUNKEBO | 25 m | 36.21 | ||
33 | 334 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 36.43 | |
34 | 558 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 37.12 | |
35 | 434 | Kross Magnus | 1993 | HEI | 9321AE | 25 m | 37.72 | |
36 | 320 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 37.94 | |
37 | 133 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 37.99 | |
38 | 583 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 38.02 | |
39 | 555 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 38.03 | |
40 | 414 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 38.04 | |
41 | 396 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 38.12 | |
42 | 424 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 38.29 | |
43 | 157 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 38.52 | |
44 | 112 | Poulsen Jakob | 1996 | BSK08 | 9659AE | 50 m | 38.68 | |
45 | 57 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 38.89 | |
46 | 402 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 38.95 | |
47 | 577 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 39.01 | |
48 | 383 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 39.27 | |
49 | 94 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 39.29 | |
50 | 52 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 39.35 | |
51 | 528 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 39.44 | |
52 | 128 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 39.61 | |
53 | 624 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 39.75 | |
54 | 278 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 40.08 | |
55 | 534 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 40.23 | |
56 | 379 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 40.44 | |
57 | 277 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 40.44 | |
58 | 525 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 40.54 | |
59 | 502 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 40.57 | |
60 | 143 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 40.82 | |
61 | 291 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 40.99 | |
62 | 139 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 41.25 | |
63 | 155 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 41.44 | |
64 | 95 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 41.76 | |
65 | 272 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 41.91 | |
66 | 546 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 41.98 | |
67 | 435 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 42.15 | |
68 | 280 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 42.27 | |
69 | 421 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 42.48 | |
70 | 592 | Rasmussen Niels | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 42.50 | ||
71 | 54 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 42.54 | |
72 | 200 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 42.59 | |
73 | 497 | Bredgaard Steffen | 1994 | TEMPO | 9497AK | 25 m | 42.69 | |
74 | 303 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 42.75 | |
75 | 239 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 42.85 | |
76 | 568 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 42.86 | |
77 | 415 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 43.43 | |
78 | 532 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 43.79 | |
79 | 617 | Holm Jonathan Bitch | 1994 | AGF | 9415AP | 50 m | 43.97 | |
80 | 520 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 44.07 | |
81 | 603 | Tougaard Mathias | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 44.33 | ||
82 | 621 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 44.65 | |
83 | 433 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 45.01 | |
84 | 357 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 50 m | 45.13 | |
85 | 326 | Laursen Emil | 1996 | SILKEBORG | 9605AL | 25 m | 45.55 | |
86 | 466 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 25 m | 45.82 | ||
87 | 419 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 46.93 | |
88 | 302 | Overgaard Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 46.93 | ||
89 | 315 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 47.57 | |
90 | 499 | Christensen Emil Hemming | 1996 | TEMPO | 9697AO | 25 m | 47.74 | |
91 | 504 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 47.76 | |
92 | 189 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 48.26 | |
93 | 297 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 48.55 | |
94 | 120 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 50.42 | |
95 | 552 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 50.51 | |
96 | 188 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 51.08 | |
97 | 107 | Jensen Mikkel Gaardbo | 1996 | BSK08 | 9699AL | 25 m | 51.71 | |
98 | 638 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 52.07 | |
99 | 426 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 52.09 | |
100 | 526 | Kirk Anders | 1996 | THISTED | 25 m | 52.41 | ||
101 | 439 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 52.63 | |
102 | 85 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | BRÆDSTRUP | 9907AE | 25 m | 58.11 | |
103 | 442 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 59.58 | |
104 | 92 | Vølund Benjamin | 1996 | BRÆDSTRUP | 9697AP | 25 m | 1:01.10 | |
105 | 82 | Hønigmann Pierre | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:01.61 | ||
106 | 281 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 1:01.81 | |
107 | 210 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:04.05 | |
108 | 649 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:05.03 | |
109 | 190 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 25 m | 1:07.75 | ||
110 | 437 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | ||
111 | 449 | Kearny Mathias | 1999 | IHF | 25 m | |||
112 | 224 | Mikaelsen Junarak | 1996 | JET | 25 m | |||
113 | 581 | Wolde Aron | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
114 | 226 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | ||
115 | 479 | Kristensen Kristian | 1993 | SØHESTEN | 25 m | |||
116 | 569 | Gissel Malte | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9391AO | 25 m | ||
117 | 575 | Møhl Villads Lundgren | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
118 | 220 | Larsen Rasmus | 1997 | JET | 9741AL | 25 m | ||
119 | 218 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | ||
120 | 134 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | ||
121 | 321 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | ||
122 | 187 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | ||
123 | 618 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 22, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 549 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 30.23 | |
2 | 316 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 33.13 | |
3 | 380 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 33.82 | |
4 | 137 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 33.83 | |
5 | 241 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 33.95 | |
6 | 353 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 25 m | 34.04 | |
7 | 153 | Ebbesen Karoline Kragh | 1991 | HERNING | 9156AB | 25 m | 34.18 | |
8 | 245 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 34.19 | |
9 | 489 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 34.25 | |
10 | 652 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 35.11 | |
11 | 508 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 35.23 | |
12 | 463 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 35.25 | |
13 | 432 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 35.58 | |
14 | 354 | Sundstrup Amalie | 1994 | SØNDERBORG | 9464AM | 25 m | 35.61 | |
15 | 631 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 35.65 | |
16 | 197 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 35.94 | |
17 | 512 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 35.94 | |
18 | 589 | Møller Mia | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 36.00 | ||
19 | 519 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 36.07 | |
20 | 513 | Rasmussen Josephine | 1993 | TEMPO | 9302AF | 25 m | 36.27 | |
21 | 237 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 36.55 | |
22 | 211 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 36.58 | |
23 | 539 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 36.97 | |
24 | 411 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 36.98 | |
25 | 238 | Frederiksen Kristina J. | 1995 | LYSENG | 9558AI | 25 m | 37.19 | |
26 | 387 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 37.30 | |
27 | 378 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 37.49 | |
28 | 91 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 37.52 | |
29 | 571 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 37.52 | |
30 | 228 | Dybdahl Charlotte | 1994 | LYSENG | 9486AI | 25 m | 37.54 | |
31 | 474 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 37.55 | |
32 | 202 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 37.61 | |
33 | 292 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 37.84 | |
34 | 53 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 37.94 | |
35 | 103 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 38.13 | |
36 | 101 | Friis-Pedersen Michelle | 1994 | BSK08 | 9486AL | 25 m | 38.55 | |
37 | 356 | Tarpgaard Laura Methmann | 1994 | SØNDERBORG | 9436AA | 25 m | 38.67 | |
38 | 545 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 38.81 | |
39 | 156 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 38.85 | |
40 | 325 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 38.88 | |
41 | 243 | Jensen Tilde Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9184AJ | 25 m | 39.00 | |
42 | 377 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 39.06 | |
43 | 453 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 39.09 | |
44 | 511 | Rainer Sara | 1994 | TEMPO | 9436AK | 25 m | 39.22 | |
45 | 93 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 39.33 | |
46 | 586 | Holm Lea Spange | 1994 | SKANDERBOR | 25 m | 39.36 | ||
47 | 327 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 39.56 | |
48 | 343 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 39.62 | |
49 | 608 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 39.72 | |
50 | 613 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 39.77 | |
51 | 620 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 40.26 | |
52 | 97 | Bie Nanna | 1994 | BSK08 | 9486AC | 25 m | 40.36 | |
53 | 242 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 40.51 | |
54 | 186 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 40.53 | |
55 | 58 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 40.53 | |
56 | 161 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 40.73 | |
57 | 630 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 40.75 | |
58 | 472 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 40.75 | |
59 | 423 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 40.78 | |
60 | 579 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 40.85 | ||
61 | 204 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 40.90 | |
62 | 390 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 40.94 | |
63 | 388 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 41.35 | |
64 | 450 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 41.39 | |
65 | 381 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 41.74 | |
66 | 650 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 41.79 | |
67 | 87 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 41.83 | |
68 | 124 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 42.13 | |
69 | 130 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 42.21 | |
70 | 355 | Sundstrup Mathilde | 1996 | SØNDERBORG | 9698AE | 25 m | 42.37 | |
71 | 164 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 42.48 | |
72 | 348 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 42.54 | |
73 | 177 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 42.62 | |
74 | 590 | Nielsen Cecilie Schmidt | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 42.78 | ||
75 | 376 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 42.83 | |
76 | 201 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 42.94 | |
77 | 122 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 42.98 | |
78 | 641 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 43.11 | |
79 | 506 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 43.15 | |
80 | 114 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 50 m | 43.24 | |
81 | 451 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 43.28 | |
82 | 655 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 43.47 | ||
83 | 179 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 43.48 | |
84 | 420 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 43.73 | |
85 | 393 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | 43.99 | |
86 | 105 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | BSK08 | 9684AM | 25 m | 44.00 | |
87 | 456 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 44.15 | |
88 | 385 | Jørgensen Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9612AW | 25 m | 44.29 | |
89 | 531 | Madsen Siv | 1996 | THISTED | 9616AW | 25 m | 44.40 | |
90 | 413 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 44.42 | |
91 | 129 | Kjær Marlene Eklund | 1996 | GRINDSTED | 9616AP | 25 m | 44.43 | |
92 | 295 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 44.66 | |
93 | 485 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 44.79 | |
94 | 648 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 44.96 | |
95 | 417 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 45.01 | |
96 | 454 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 45.28 | |
97 | 294 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 45.31 | |
98 | 109 | Madsen Matilde | 1997 | BSK08 | 9714AJ | 50 m | 45.41 | |
99 | 471 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 45.84 | |
100 | 574 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 45.98 | |
101 | 585 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 46.00 | |
102 | 408 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 46.13 | |
103 | 229 | Holst Charlotte | 1995 | LYSENG | 9536AY | 25 m | 46.28 | |
104 | 286 | Lind Anna Luna | 1996 | ODDER | 9628AU | 25 m | 46.48 | |
105 | 121 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 46.98 | |
106 | 584 | Birkholm Mathilde W | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 47.00 | ||
107 | 173 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 47.23 | |
108 | 412 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 47.40 | |
109 | 430 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 47.93 | |
110 | 392 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 48.04 | |
111 | 422 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 48.44 | |
112 | 298 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 48.62 | |
113 | 304 | Rasmussen Laura | 1999 | NEPTUN | 25 m | 49.01 | ||
114 | 431 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 49.54 | |
115 | 553 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 50.51 | |
116 | 602 | Sørensen Laura | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 50.59 | ||
117 | 625 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 51.21 | |
118 | 90 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 51.29 | |
119 | 196 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 51.52 | |
120 | 462 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 52.06 | |
121 | 457 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 52.32 | |
122 | 656 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 52.41 | |
123 | 628 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 52.53 | |
124 | 440 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 52.76 | |
125 | 425 | Toft Michelle Haarhr | 1996 | STRUER | 9636AS | 25 m | 53.45 | |
126 | 86 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 54.35 | |
127 | 654 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 54.84 | |
128 | 181 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 55.27 | |
129 | 447 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 56.52 | |
130 | 548 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 56.54 | |
131 | 178 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 56.69 | |
132 | 274 | Hansen Emilie B. | 1997 | ODDER | 9718AV | 25 m | 56.78 | |
133 | 459 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 57.09 | |
134 | 81 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 57.25 | ||
135 | 458 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 57.97 | |
136 | 448 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 58.80 | |
137 | 203 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 59.28 | |
138 | 145 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:00.32 | |
139 | 293 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 1:01.72 | |
140 | 88 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 1:02.38 | |
141 | 443 | Bruun Laura | 1999 | IHF | 9984AK | 25 m | 1:12.65 | |
142 | 227 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | ||
143 | 470 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | ||
144 | 475 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | ||
145 | 476 | Johannessen Katja | 1991 | SØHESTEN | 9174AG | 25 m | ||
146 | 477 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | ||
147 | 478 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | ||
148 | 307 | Sørensen Sofie | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
149 | 481 | Larsen Nadia Brix | 1996 | SØHESTEN | 25 m | |||
150 | 482 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | ||
151 | 225 | Steenstrup Katrine | 1997 | JET | 9734AS | 25 m | ||
152 | 487 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | ||
153 | 565 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | ||
154 | 647 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 25 m | |||
155 | 643 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | |||
156 | 637 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 25 m | |||
157 | 632 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 25 m | |||
158 | 222 | Lyager Celina | 1998 | JET | 9832AM | 25 m | ||
159 | 221 | Larsen Sofie | 1999 | JET | 9992AG | 25 m | ||
160 | 219 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | ||
161 | 217 | Boesing Maria | 1996 | JET | 9614AU | 25 m | ||
162 | 486 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 57.90 | |
2 | 175 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 1:00.14 | |
3 | 418 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:01.14 | |
4 | 406 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:02.50 | |
5 | 162 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 1:03.45 | |
6 | 341 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 1:03.88 | |
7 | 541 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:04.46 | |
8 | 629 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 1:05.06 | |
9 | 509 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 1:05.22 | |
10 | 317 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:05.40 | |
11 | 530 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 1:06.10 | |
12 | 198 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 25 m | 1:06.19 | |
13 | 351 | Nissen Casper Fog | 1993 | SØNDERBORG | 9313AJ | 25 m | 1:06.33 | |
14 | 342 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 1:06.74 | |
15 | 84 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 1:06.98 | |
16 | 55 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 1:09.32 | |
17 | 601 | Smit Kasper | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:09.53 | ||
18 | 265 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 1:10.02 | |
19 | 540 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:10.03 | |
20 | 192 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 1:10.65 | |
21 | 232 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 1:11.89 | |
22 | 349 | Kreft Tim | 1992 | SØNDERBORG | 9201AH | 25 m | 1:12.02 | |
23 | 484 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:12.41 | |
24 | 119 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 1:13.00 | |
25 | 441 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:13.87 | |
26 | 288 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:14.54 | |
27 | 633 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:15.34 | |
28 | 501 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TEMPO | 9511AJ | 25 m | 1:15.87 | |
29 | 352 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 1:16.33 | |
30 | 102 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 50 m | 1:16.60 | |
31 | 428 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 1:16.62 | |
32 | 375 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 1:16.90 | |
33 | 465 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:18.10 | |
34 | 587 | Jørgensen Mathias Als | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:18.23 | ||
35 | 185 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:18.30 | |
36 | 396 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:18.41 | |
37 | 642 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:19.73 | |
38 | 582 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:20.00 | |
39 | 350 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 1:21.07 | |
40 | 328 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:21.41 | |
41 | 344 | Engelbreth Jacob Josias | 1995 | SØNDERBORG | 9545AE | 25 m | 1:21.49 | |
42 | 314 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:21.82 | |
43 | 279 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 1:22.39 | |
44 | 410 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:22.52 | |
45 | 56 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:24.31 | |
46 | 155 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:26.35 | |
47 | 263 | Pedersen Jacob | 1989 | MUNKEBO | 8931AF | 25 m | 1:27.68 | |
48 | 616 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 1:28.42 | |
49 | 139 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:29.10 | |
50 | 365 | Hermann Anders | 1993 | NIF | 25 m | 1:31.51 | ||
51 | 424 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:32.65 | |
52 | 54 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:33.34 | |
53 | 609 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 1:37.19 | |
54 | 461 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:37.26 | |
55 | 319 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:37.87 | |
56 | 409 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:38.09 | |
57 | 297 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 1:43.55 | |
58 | 516 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 1:47.02 | |
59 | 321 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:48.54 | |
60 | 95 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 1:51.93 | |
61 | 335 | Salomonsen Marc | 1996 | SILKEBORG | 9693AL | 25 m | 2:01.10 | |
62 | 623 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 2:08.03 | |
63 | 174 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | ||
64 | 283 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | ||
65 | 159 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | ||
66 | 146 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | ||
67 | 300 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | ||
68 | 557 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 535 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 1:07.89 | |
2 | 197 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 1:08.71 | |
3 | 285 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:13.02 | |
4 | 289 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:14.03 | |
5 | 329 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:14.09 | |
6 | 104 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 1:14.15 | |
7 | 387 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 1:14.35 | |
8 | 136 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:14.83 | |
9 | 489 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 1:15.88 | |
10 | 538 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 25 m | 1:16.08 | |
11 | 573 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 8666AB | 25 m | 1:16.20 | |
12 | 149 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 1:16.32 | |
13 | 322 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:16.87 | |
14 | 460 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:18.26 | |
15 | 612 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:18.39 | |
16 | 205 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:19.03 | |
17 | 411 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:19.22 | |
18 | 165 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:20.48 | |
19 | 382 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 1:20.73 | |
20 | 631 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:21.32 | |
21 | 244 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:21.40 | |
22 | 195 | Rohde Astrid | 1991 | HERNING | 9112AF | 25 m | 1:21.96 | |
23 | 106 | Jensen Ida Elvira | 1995 | BSK08 | 9514AC | 25 m | 1:22.88 | |
24 | 505 | Kristensen Helene | 1992 | TEMPO | 9284AG | 25 m | 1:23.43 | |
25 | 253 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 1:23.53 | |
26 | 416 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:24.73 | |
27 | 346 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 1:25.24 | |
28 | 324 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:25.49 | |
29 | 619 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:25.56 | |
30 | 276 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 1:25.59 | |
31 | 282 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:27.00 | |
32 | 186 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:27.20 | |
33 | 455 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 1:28.64 | |
34 | 347 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 1:29.91 | |
35 | 591 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:30.00 | |
36 | 576 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:30.55 | ||
37 | 496 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:31.80 | |
38 | 652 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:32.03 | |
39 | 453 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 1:32.19 | |
40 | 325 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 1:32.42 | |
41 | 423 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:36.67 | |
42 | 179 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 1:38.51 | |
43 | 196 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:39.46 | |
44 | 456 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:39.59 | |
45 | 78 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 1:39.95 | |
46 | 452 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:40.18 | |
47 | 206 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:40.67 | |
48 | 420 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:43.91 | |
49 | 651 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:44.91 | |
50 | 236 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:49.12 | |
51 | 173 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:55.70 | |
52 | 87 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:57.78 | |
53 | 313 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | ||
54 | 160 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | ||
55 | 559 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 9523AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 4:10.00 | ||
2 | 399 | Struer Herrer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 4:18.87 | ||
3 | 171 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 4:40.00 | ||
4 | 310 | Silkeborg Drenge 1 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:41.38 | ||
5 | 246 | Lyseng Herrer | 0 | LYSENG | 25 m | 4:45.00 | ||
6 | 371 | Bakkens Drenge 1 | 1994 | SKOVBAKKEN | 25 m | 4:50.00 | ||
7 | 249 | de Gamle Fra Msk | 0 | MUNKEBO | 25 m | 5:00.00 | ||
8 | 468 | Søhesten Drenge | 0 | SØHESTEN | 25 m | 5:13.18 | ||
9 | 492 | Nougatboys | 1986 | TEMPO | 25 m | 5:18.97 | ||
10 | 554 | de Vilde Kaniner Herre | 1994 | AABYBRO | 25 m | 5:30.00 | ||
11 | 605 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 5:44.70 | ||
12 | 251 | Den Gamles Slaver | 0 | MUNKEBO | 25 m | 6:00.00 | ||
13 | 311 | Silkeborg Drenge 2 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 6:45.32 | ||
14 | 312 | Silkeborg Drenge 3 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 7:30.24 | ||
15 | 266 | Mors Unger | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
16 | 98 | Bsk08 Drenge | 0 | BSK08 | 25 m | |||
17 | 340 | Sønderborg Herrer 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
18 | 595 | Drenge 1 Skanderborg | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
19 | 596 | Drenge 2 Skanderborg | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
20 | 116 | Grindsted Herre | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Silkeborg Damer 1 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:40.69 | ||
2 | 373 | Bakkens Piger 1 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 4:49.00 | ||
3 | 247 | Lyseng Damer 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 4:55.00 | ||
4 | 271 | Odder Søpølser | 0 | ODDER | 25 m | 5:06.00 | ||
5 | 607 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 5:15.35 | ||
6 | 491 | Mads Er Lækker | 1992 | TEMPO | 25 m | 5:16.51 | ||
7 | 397 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 5:20.00 | ||
8 | 170 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 5:20.00 | ||
9 | 626 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 5:20.00 | ||
10 | 374 | Bakkens Piger 2 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 5:30.00 | ||
11 | 309 | Silkeborg Damer 2 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 5:32.64 | ||
12 | 250 | Den Gamles Piger | 0 | MUNKEBO | 25 m | 6:00.00 | ||
13 | 248 | Lyseng Damer 2 | 0 | LYSENG | 25 m | 6:00.00 | ||
14 | 469 | Søhesten Piger | 0 | SØHESTEN | 25 m | 6:00.15 | ||
15 | 627 | Ikast 2 | 0 | IKAST | 25 m | 6:20.00 | ||
16 | 111 | Bsk08 Piger 2 | 0 | BSK08 | 25 m | |||
17 | 117 | Grindsted Piger 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
18 | 118 | Grindsted Piger 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
19 | 598 | Piger 2 Skanderborg | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
20 | 270 | Odder Pufferpuffs | 0 | ODDER | 25 m | |||
21 | 110 | Bsk08 Piger | 0 | BSK08 | 25 m | |||
22 | 597 | Piger 1 Skanderborg | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
23 | 338 | Sønderborg Damer | 1994 | SØNDERBORG | 25 m | |||
24 | 562 | Århus 1900 Piger 1 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
25 | 266 | Mors Unger | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 27, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 2:06.00 | ||
2 | 626 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 2:08.00 | ||
3 | 550 | Thisted Youngboyz 1 | 1995 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 171 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 551 | Thisted Youngboyz 2 | 1995 | THISTED | 25 m | 2:35.00 | ||
6 | 172 | Herning Killerwhales 3 | 0 | HERNING | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 372 | Bakkens Drenge 2 | 1995 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 493 | Tempo Boys 2 | 1995 | TEMPO | 25 m | 2:55.32 | ||
9 | 627 | Ikast 2 | 0 | IKAST | 25 m | 3:25.00 | ||
10 | 339 | Sønderborg Drenge | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
11 | 216 | Jet | 0 | JET | 25 m | |||
12 | 266 | Mors Unger | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
13 | 267 | 4 Rådne Dodo Æg | 0 | ODDER | 25 m | |||
14 | 115 | Grindsted Drenge | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
15 | 301 | Neptun Gr.2+3 | 0 | NEPTUN | 25 m | |||
16 | 606 | Agf Drenge 1 | 1995 | AGF | 25 m | |||
17 | 400 | Struer Herrer 2 | 0 | STRUER | 25 m | |||
18 | 401 | Struer Herrer 3 | 0 | STRUER | 25 m | |||
19 | 560 | Århus 1900 Drenge 1 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
20 | 561 | Århus 1900 Drenge 2 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
21 | 273 | Odder Med Dametække | 1995 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 28, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 2:30.00 | ||
2 | 467 | Århuspiger 2 | 1998 | ST AARHUS | 25 m | 2:40.64 | ||
3 | 171 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 2:50.00 | ||
4 | 494 | Tempo Girls 2 | 0 | TEMPO | 25 m | 2:55.00 | ||
5 | 172 | Herning Killerwhales 3 | 0 | HERNING | 25 m | 3:10.00 | ||
6 | 626 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 3:15.00 | ||
7 | 398 | Struer Damer 2 | 0 | STRUER | 25 m | 3:29.88 | ||
8 | 563 | Århus1900 Piger 2 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
9 | 488 | Søhestens Talenter | 0 | SØHESTEN | 25 m | |||
10 | 301 | Neptun Gr.2+3 | 0 | NEPTUN | 25 m | |||
11 | 216 | Jet | 0 | JET | 25 m | |||
12 | 79 | Mors Unger Brædstrup | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 29, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 406 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:12.33 | |
2 | 148 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 1:14.61 | |
3 | 517 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 1:15.30 | |
4 | 182 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:17.54 | |
5 | 629 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 1:18.48 | |
6 | 536 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 1:18.60 | |
7 | 645 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:18.60 | |
8 | 119 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 1:19.45 | |
9 | 556 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 1:19.80 | |
10 | 521 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 1:20.25 | |
11 | 351 | Nissen Casper Fog | 1993 | SØNDERBORG | 9313AJ | 25 m | 1:21.71 | |
12 | 96 | Aagaard Jonas | 1994 | BSK08 | 9465AL | 25 m | 1:22.11 | |
13 | 441 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:22.97 | |
14 | 642 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:23.48 | |
15 | 146 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:23.82 | |
16 | 328 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:24.03 | |
17 | 349 | Kreft Tim | 1992 | SØNDERBORG | 9201AH | 25 m | 1:24.20 | |
18 | 530 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 1:25.00 | |
19 | 533 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:25.48 | |
20 | 404 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 1:25.78 | |
21 | 363 | Borum Erik | 1992 | NIF | 25 m | 1:26.36 | ||
22 | 332 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 1:27.02 | |
23 | 434 | Kross Magnus | 1993 | HEI | 9321AE | 25 m | 1:27.05 | |
24 | 410 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:27.33 | |
25 | 233 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 1:27.90 | |
26 | 288 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:27.97 | |
27 | 192 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 1:28.40 | |
28 | 157 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 1:28.63 | |
29 | 389 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 1:28.71 | |
30 | 383 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:28.88 | |
31 | 528 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:28.96 | |
32 | 291 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 1:29.94 | |
33 | 566 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 1:30.33 | |
34 | 368 | Klepacki Philip | 1993 | NIF | 25 m | 1:30.52 | ||
35 | 138 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:30.89 | |
36 | 445 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 1:31.01 | |
37 | 100 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 50 m | 1:31.84 | |
38 | 624 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 50 m | 1:32.69 | |
39 | 337 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:32.75 | |
40 | 159 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:33.63 | |
41 | 525 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 1:34.22 | |
42 | 616 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:34.62 | |
43 | 480 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:35.01 | |
44 | 498 | Brigsted Esben | 1993 | TEMPO | 9307AB | 50 m | 1:35.42 | |
45 | 344 | Engelbreth Jacob Josias | 1995 | SØNDERBORG | 9545AE | 25 m | 1:35.74 | |
46 | 577 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:36.23 | |
47 | 131 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:36.25 | |
48 | 123 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:36.43 | |
49 | 407 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:38.60 | |
50 | 319 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:38.69 | |
51 | 315 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:38.77 | |
52 | 127 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 1:39.81 | |
53 | 264 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 1:39.84 | |
54 | 362 | Boller Martin | 1992 | NIF | 25 m | 1:40.12 | ||
55 | 92 | Vølund Benjamin | 1996 | BRÆDSTRUP | 9697AP | 25 m | 1:40.12 | |
56 | 514 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 1:40.38 | |
57 | 272 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:40.86 | |
58 | 572 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:41.76 | |
59 | 415 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:42.55 | |
60 | 379 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 1:42.58 | |
61 | 323 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:42.76 | |
62 | 520 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:42.77 | |
63 | 320 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:44.36 | |
64 | 279 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 1:46.40 | |
65 | 435 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:46.55 | |
66 | 134 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 1:46.67 | |
67 | 402 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 1:47.12 | |
68 | 636 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:47.21 | |
69 | 537 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 1:49.00 | ||
70 | 386 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 1:49.79 | |
71 | 302 | Overgaard Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 1:49.91 | ||
72 | 231 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | 1:50.79 | |
73 | 230 | Ditlefsen Esben S. | 1993 | LYSENG | 9355AN | 25 m | 1:51.84 | |
74 | 611 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:52.95 | |
75 | 330 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:54.16 | |
76 | 544 | Poulsen Jeppe | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:54.47 | |
77 | 188 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:54.94 | |
78 | 557 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:58.87 | |
79 | 436 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:59.27 | |
80 | 426 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:59.33 | |
81 | 439 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 1:59.38 | |
82 | 615 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 2:03.16 | |
83 | 526 | Kirk Anders | 1996 | THISTED | 25 m | 2:04.89 | ||
84 | 200 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 2:05.47 | |
85 | 210 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 2:05.47 | |
86 | 132 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 2:06.41 | |
87 | 384 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 2:07.80 | |
88 | 335 | Salomonsen Marc | 1996 | SILKEBORG | 9693AL | 25 m | 2:08.90 | |
89 | 638 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 2:11.00 | |
90 | 107 | Jensen Mikkel Gaardbo | 1996 | BSK08 | 9699AL | 50 m | 2:15.01 | |
91 | 85 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | BRÆDSTRUP | 9907AE | 25 m | 2:16.88 | |
92 | 283 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:23.09 | |
93 | 449 | Kearny Mathias | 1999 | IHF | 25 m | 2:27.97 | ||
94 | 442 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 2:36.42 | |
95 | 80 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 2:59.17 | |
96 | 558 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | ||
97 | 497 | Bredgaard Steffen | 1994 | TEMPO | 9497AK | 25 m | ||
98 | 564 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | ||
99 | 437 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | ||
100 | 429 | Hermansen Andreas | 1997 | HEI | 9731AN | 25 m | ||
101 | 189 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | ||
102 | 224 | Mikaelsen Junarak | 1996 | JET | 25 m | |||
103 | 190 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 25 m | |||
104 | 405 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | ||
105 | 220 | Larsen Rasmus | 1997 | JET | 9741AL | 25 m | ||
106 | 223 | Mejlholm Nicklas | 1996 | JET | 9681AK | 25 m | ||
107 | 581 | Wolde Aron | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
108 | 634 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 9765AM | 25 m | ||
109 | 281 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | ||
110 | 226 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | ||
111 | 421 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 30, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:16.80 | |
2 | 289 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:18.84 | |
3 | 242 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:18.94 | |
4 | 285 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:19.84 | |
5 | 539 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 1:21.55 | |
6 | 535 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 1:22.73 | |
7 | 305 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:22.76 | |
8 | 613 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:23.46 | |
9 | 243 | Jensen Tilde Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9184AJ | 25 m | 1:23.96 | |
10 | 538 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 25 m | 1:25.00 | |
11 | 322 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:25.44 | |
12 | 126 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 1:25.78 | |
13 | 527 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:27.22 | |
14 | 450 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:28.13 | |
15 | 377 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 1:28.31 | |
16 | 325 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 1:28.55 | |
17 | 165 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:29.05 | |
18 | 610 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:29.23 | |
19 | 513 | Rasmussen Josephine | 1993 | TEMPO | 9302AF | 25 m | 1:29.61 | |
20 | 416 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:30.00 | |
21 | 588 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:30.00 | |
22 | 91 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:30.08 | |
23 | 103 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 1:30.29 | |
24 | 511 | Rainer Sara | 1994 | TEMPO | 9436AK | 25 m | 1:30.44 | |
25 | 327 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:30.53 | |
26 | 156 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 1:30.63 | |
27 | 324 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:31.21 | |
28 | 177 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:31.42 | |
29 | 161 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:31.59 | |
30 | 650 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:31.89 | |
31 | 106 | Jensen Ida Elvira | 1995 | BSK08 | 9514AC | 25 m | 1:33.34 | |
32 | 124 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:33.46 | |
33 | 93 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 1:33.70 | |
34 | 574 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 1:33.81 | |
35 | 580 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:34.27 | ||
36 | 125 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:34.40 | |
37 | 376 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 1:34.99 | |
38 | 329 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:35.28 | |
39 | 620 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:35.55 | |
40 | 284 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:35.70 | |
41 | 204 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:36.87 | |
42 | 403 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 1:36.87 | |
43 | 476 | Johannessen Katja | 1991 | SØHESTEN | 9174AG | 25 m | 1:37.60 | |
44 | 430 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:38.04 | |
45 | 201 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 1:38.20 | |
46 | 485 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 1:38.25 | |
47 | 348 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 1:38.38 | |
48 | 591 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:38.51 | |
49 | 420 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:38.63 | |
50 | 296 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 1:38.75 | |
51 | 202 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:38.96 | |
52 | 355 | Sundstrup Mathilde | 1996 | SØNDERBORG | 9698AE | 25 m | 1:39.04 | |
53 | 108 | Kjølby Katrine Kjær | 1997 | BSK08 | 9724AJ | 25 m | 1:39.27 | |
54 | 331 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:40.15 | |
55 | 260 | Nielsen Anna | 1994 | MUNKEBO | 9416AQ | 25 m | 1:40.69 | |
56 | 295 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:41.46 | |
57 | 641 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:41.85 | |
58 | 88 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 1:42.27 | |
59 | 553 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 1:43.18 | |
60 | 236 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:43.89 | |
61 | 135 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 1:44.25 | |
62 | 122 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:44.49 | |
63 | 451 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:45.93 | |
64 | 294 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:46.17 | |
65 | 427 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:46.17 | |
66 | 413 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:46.53 | |
67 | 392 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 1:46.61 | |
68 | 333 | Pontopidan Nicoline N. | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:46.62 | |
69 | 408 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:47.92 | |
70 | 446 | Hawar Nina | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9676AV | 25 m | 1:47.93 | |
71 | 313 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 1:48.79 | |
72 | 578 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:48.79 | |
73 | 531 | Madsen Siv | 1996 | THISTED | 9616AW | 25 m | 1:49.42 | |
74 | 622 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 50 m | 1:50.80 | |
75 | 440 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:52.11 | |
76 | 456 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:53.96 | |
77 | 654 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:54.12 | |
78 | 206 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:54.74 | |
79 | 628 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:56.08 | |
80 | 438 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 1:57.65 | |
81 | 78 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 1:59.23 | |
82 | 506 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 1:59.31 | |
83 | 602 | Sørensen Laura | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 1:59.67 | ||
84 | 656 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 2:01.48 | |
85 | 178 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 2:02.10 | |
86 | 422 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 2:02.52 | |
87 | 655 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 2:03.02 | ||
88 | 298 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:03.59 | |
89 | 543 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:03.74 | |
90 | 431 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 2:04.25 | |
91 | 90 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 2:04.88 | |
92 | 625 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 2:05.32 | |
93 | 145 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 2:05.87 | |
94 | 548 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 2:06.03 | |
95 | 425 | Toft Michelle Haarhr | 1996 | STRUER | 9636AS | 25 m | 2:06.06 | |
96 | 462 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 2:08.02 | |
97 | 86 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 2:11.83 | |
98 | 181 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:11.97 | |
99 | 81 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:14.00 | ||
100 | 160 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 2:20.40 | |
101 | 443 | Bruun Laura | 1999 | IHF | 9984AK | 25 m | 2:20.43 | |
102 | 459 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 2:24.42 | |
103 | 448 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 2:26.96 | |
104 | 203 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:29.94 | |
105 | 299 | Færch Jeanette | 1998 | NEPTUN | 9864AB | 25 m | 2:30.12 | |
106 | 458 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 2:35.27 | |
107 | 447 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 2:38.30 | |
108 | 570 | Hansen Frederikke | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9852AN | 25 m | ||
109 | 565 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | ||
110 | 567 | Caspersen Camilla | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9834AN | 25 m | ||
111 | 274 | Hansen Emilie B. | 1997 | ODDER | 9718AV | 25 m | ||
112 | 227 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | ||
113 | 486 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | ||
114 | 482 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | ||
115 | 478 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | ||
116 | 470 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | ||
117 | 653 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 25 m | |||
118 | 637 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 25 m | |||
119 | 632 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 25 m | |||
120 | 217 | Boesing Maria | 1996 | JET | 9614AU | 25 m | ||
121 | 221 | Larsen Sofie | 1999 | JET | 9992AG | 25 m | ||
122 | 222 | Lyager Celina | 1998 | JET | 9832AM | 25 m | ||
123 | 225 | Steenstrup Katrine | 1997 | JET | 9734AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:13.96 | |
2 | 464 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:17.56 | |
3 | 342 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 2:19.60 | |
4 | 113 | Poulsen Kristian | 1994 | BSK08 | 9413AH | 25 m | 2:20.56 | |
5 | 547 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:23.56 | |
6 | 162 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 2:24.54 | |
7 | 640 | Liltorp Claus | 1991 | IKAST | 9191AA | 50 m | 2:26.91 | |
8 | 174 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 2:29.69 | |
9 | 150 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 2:30.43 | |
10 | 176 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 2:30.91 | |
11 | 498 | Brigsted Esben | 1993 | TEMPO | 9307AB | 25 m | 2:31.97 | |
12 | 318 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 2:32.83 | |
13 | 646 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 2:36.06 | |
14 | 515 | Rohde Patrick | 1994 | TEMPO | 9489AD | 25 m | 2:37.99 | |
15 | 483 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 2:40.24 | |
16 | 334 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 2:40.70 | |
17 | 473 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 2:41.71 | |
18 | 52 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 2:45.32 | |
19 | 240 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 2:46.41 | |
20 | 275 | Hansen Jesper Skovbo | 1996 | ODDER | 9633AG | 25 m | 2:47.16 | |
21 | 320 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 2:48.06 | |
22 | 112 | Poulsen Jakob | 1996 | BSK08 | 9659AE | 25 m | 2:49.99 | |
23 | 157 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 2:50.86 | |
24 | 185 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 2:51.16 | |
25 | 350 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 2:51.98 | |
26 | 99 | Elsgaard Oliver | 1994 | BSK08 | 9437AN | 50 m | 2:52.66 | |
27 | 414 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 2:52.97 | |
28 | 280 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 2:53.38 | |
29 | 330 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 2:55.86 | |
30 | 424 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 2:55.99 | |
31 | 303 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 2:56.00 | |
32 | 131 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:59.84 | |
33 | 583 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 3:00.25 | |
34 | 568 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 3:01.57 | |
35 | 407 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 3:02.05 | |
36 | 143 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 3:02.55 | |
37 | 155 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 3:03.11 | |
38 | 277 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:03.22 | |
39 | 609 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 3:03.70 | |
40 | 502 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 3:08.07 | |
41 | 200 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 3:08.34 | |
42 | 611 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:10.10 | |
43 | 520 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 3:11.02 | |
44 | 94 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 3:19.19 | |
45 | 54 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 3:21.44 | |
46 | 617 | Holm Jonathan Bitch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 3:22.62 | |
47 | 326 | Laursen Emil | 1996 | SILKEBORG | 9605AL | 25 m | 3:23.89 | |
48 | 621 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 3:24.42 | |
49 | 300 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 3:34.37 | |
50 | 615 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 3:41.95 | |
51 | 188 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 4:01.70 | |
52 | 187 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | ||
53 | 499 | Christensen Emil Hemming | 1996 | TEMPO | 9697AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 549 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:23.13 | |
2 | 316 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 2:31.07 | |
3 | 245 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 2:34.62 | |
4 | 512 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 2:35.67 | |
5 | 380 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 2:36.71 | |
6 | 197 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 2:38.23 | |
7 | 354 | Sundstrup Amalie | 1994 | SØNDERBORG | 9464AM | 25 m | 2:38.88 | |
8 | 519 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:40.88 | |
9 | 382 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 2:41.41 | |
10 | 612 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 2:41.67 | |
11 | 463 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 2:42.60 | |
12 | 211 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 2:42.68 | |
13 | 631 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 2:43.44 | |
14 | 513 | Rasmussen Josephine | 1993 | TEMPO | 9302AF | 25 m | 2:44.26 | |
15 | 432 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 2:44.54 | |
16 | 91 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 2:46.07 | |
17 | 292 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 2:46.21 | |
18 | 460 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 2:47.49 | |
19 | 106 | Jensen Ida Elvira | 1995 | BSK08 | 9514AC | 25 m | 2:47.70 | |
20 | 545 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:48.00 | |
21 | 238 | Frederiksen Kristina J. | 1995 | LYSENG | 9558AI | 25 m | 2:48.20 | |
22 | 276 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 2:49.57 | |
23 | 608 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 2:51.63 | |
24 | 228 | Dybdahl Charlotte | 1994 | LYSENG | 9486AI | 25 m | 2:51.96 | |
25 | 53 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 2:52.33 | |
26 | 202 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 2:54.39 | |
27 | 235 | Niklassen Julie | 1995 | LYSENG | 9552AO | 25 m | 2:55.01 | |
28 | 620 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 2:55.31 | |
29 | 508 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 2:55.88 | |
30 | 378 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 2:56.72 | |
31 | 101 | Friis-Pedersen Michelle | 1994 | BSK08 | 9486AL | 25 m | 2:57.03 | |
32 | 259 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | 2:58.65 | |
33 | 650 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 3:01.29 | |
34 | 589 | Møller Mia | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 3:02.04 | ||
35 | 336 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 3:02.48 | |
36 | 579 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:02.51 | ||
37 | 630 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 3:04.20 | |
38 | 204 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 3:05.73 | |
39 | 413 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 3:05.91 | |
40 | 423 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 3:08.22 | |
41 | 452 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 3:09.60 | |
42 | 156 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 3:09.88 | |
43 | 164 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 3:10.95 | |
44 | 472 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 3:11.63 | |
45 | 622 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 3:20.00 | |
46 | 109 | Madsen Matilde | 1997 | BSK08 | 9714AJ | 25 m | 3:20.91 | |
47 | 177 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 3:29.95 | |
48 | 361 | Agerbæk Sofie | 1994 | NIF | 25 m | 3:40.95 | ||
49 | 457 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 3:50.61 | |
50 | 173 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 4:00.57 | |
51 | 181 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 4:33.83 | |
52 | 262 | Nielsen Sigrid | 1994 | MUNKEBO | 9414AR | 25 m | ||
53 | 299 | Færch Jeanette | 1998 | NEPTUN | 9864AB | 25 m | ||
54 | 304 | Rasmussen Laura | 1999 | NEPTUN | 25 m | |||
55 | 388 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | ||
56 | 454 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | ||
57 | 286 | Lind Anna Luna | 1996 | ODDER | 9628AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 33, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 26.34 | |
2 | 175 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 50 m | 26.40 | |
3 | 418 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 27.71 | |
4 | 503 | Hjort Mads | 1986 | TEMPO | 8687AA | 50 m | 28.34 | |
5 | 629 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 28.69 | |
6 | 265 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 28.70 | |
7 | 84 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 28.72 | |
8 | 342 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 28.73 | |
9 | 162 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 29.00 | |
10 | 541 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 29.54 | |
11 | 530 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 29.63 | |
12 | 215 | Hansen Rasmus | 1990 | HERNING | 25 m | 29.67 | ||
13 | 198 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 29.74 | |
14 | 317 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 30.02 | |
15 | 394 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 30.15 | |
16 | 509 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 50 m | 30.27 | |
17 | 349 | Kreft Tim | 1992 | SØNDERBORG | 9201AH | 25 m | 30.55 | |
18 | 601 | Smit Kasper | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 31.09 | ||
19 | 119 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 31.27 | |
20 | 352 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 50 m | 32.18 | |
21 | 633 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 32.31 | |
22 | 55 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 32.32 | |
23 | 484 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 32.34 | |
24 | 89 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | 32.68 | |
25 | 640 | Liltorp Claus | 1991 | IKAST | 9191AA | 25 m | 32.93 | |
26 | 604 | Voigt Søren | 1989 | SKANDERBOR | 8927AE | 25 m | 33.00 | |
27 | 540 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 33.21 | |
28 | 587 | Jørgensen Mathias Als | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 33.28 | ||
29 | 185 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 33.50 | |
30 | 542 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 34.00 | |
31 | 483 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 34.22 | |
32 | 256 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 34.33 | |
33 | 102 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 50 m | 34.46 | |
34 | 261 | Nielsen Julius | 1991 | MUNKEBO | 9171AI | 25 m | 34.50 | |
35 | 56 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 34.53 | |
36 | 642 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 34.56 | |
37 | 288 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 34.61 | |
38 | 529 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 34.63 | |
39 | 646 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 34.68 | |
40 | 344 | Engelbreth Jacob Josias | 1995 | SØNDERBORG | 9545AE | 50 m | 34.88 | |
41 | 263 | Pedersen Jacob | 1989 | MUNKEBO | 8931AF | 25 m | 35.08 | |
42 | 501 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TEMPO | 9511AJ | 25 m | 35.23 | |
43 | 57 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 35.32 | |
44 | 599 | Skødt Matias | 1994 | SKANDERBOR | 9465AO | 25 m | 35.50 | |
45 | 555 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 35.62 | |
46 | 314 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 35.66 | |
47 | 428 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 35.79 | |
48 | 515 | Rohde Patrick | 1994 | TEMPO | 9489AD | 25 m | 36.18 | |
49 | 616 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 36.23 | |
50 | 558 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 36.46 | |
51 | 410 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 36.48 | |
52 | 445 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 36.91 | |
53 | 572 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 36.93 | |
54 | 582 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 37.00 | |
55 | 465 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 37.18 | |
56 | 279 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 37.19 | |
57 | 52 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 37.34 | |
58 | 546 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 37.40 | |
59 | 566 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 37.81 | |
60 | 395 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 37.91 | |
61 | 556 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 38.73 | |
62 | 146 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 38.91 | |
63 | 100 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | 39.39 | |
64 | 112 | Poulsen Jakob | 1996 | BSK08 | 9659AE | 50 m | 39.44 | |
65 | 409 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 39.50 | |
66 | 379 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 39.65 | |
67 | 99 | Elsgaard Oliver | 1994 | BSK08 | 9437AN | 25 m | 39.66 | |
68 | 139 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 40.18 | |
69 | 424 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 40.32 | |
70 | 96 | Aagaard Jonas | 1994 | BSK08 | 9465AL | 25 m | 40.52 | |
71 | 159 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 41.11 | |
72 | 421 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 41.64 | |
73 | 155 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 41.78 | |
74 | 415 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 42.12 | |
75 | 609 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 42.90 | |
76 | 502 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 43.36 | |
77 | 318 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 43.94 | |
78 | 54 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 43.94 | |
79 | 516 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 44.28 | |
80 | 526 | Kirk Anders | 1996 | THISTED | 25 m | 44.29 | ||
81 | 306 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 44.31 | |
82 | 138 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 44.51 | |
83 | 297 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 44.63 | |
84 | 128 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 44.75 | |
85 | 94 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 44.96 | |
86 | 231 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | 45.00 | |
87 | 419 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 45.40 | |
88 | 552 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 45.44 | |
89 | 277 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 45.46 | |
90 | 143 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 45.87 | |
91 | 283 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 46.03 | |
92 | 303 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 46.08 | |
93 | 134 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 46.16 | |
94 | 300 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 46.55 | |
95 | 528 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 46.62 | |
96 | 95 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 46.79 | |
97 | 321 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 46.90 | |
98 | 433 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 46.97 | |
99 | 239 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 47.46 | |
100 | 636 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 47.51 | |
101 | 621 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 48.05 | |
102 | 568 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 48.98 | |
103 | 623 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 49.85 | |
104 | 302 | Overgaard Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 50.48 | ||
105 | 557 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 51.07 | |
106 | 391 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 51.10 | |
107 | 120 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 51.30 | |
108 | 617 | Holm Jonathan Bitch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 51.85 | |
109 | 280 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 52.19 | |
110 | 603 | Tougaard Mathias | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 53.45 | ||
111 | 638 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 55.38 | |
112 | 132 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 56.04 | |
113 | 127 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 56.96 | |
114 | 384 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 57.56 | |
115 | 614 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 58.21 | |
116 | 615 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 59.43 | |
117 | 82 | Hønigmann Pierre | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:02.01 | ||
118 | 281 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 1:02.05 | |
119 | 618 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 1:06.33 | |
120 | 442 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:12.16 | |
121 | 107 | Jensen Mikkel Gaardbo | 1996 | BSK08 | 9699AL | 50 m | 1:20.34 | |
122 | 504 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | ||
123 | 218 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | ||
124 | 187 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | ||
125 | 499 | Christensen Emil Hemming | 1996 | TEMPO | 9697AO | 25 m | ||
126 | 224 | Mikaelsen Junarak | 1996 | JET | 25 m | |||
127 | 278 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | ||
128 | 569 | Gissel Malte | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9391AO | 25 m | ||
129 | 577 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | ||
130 | 223 | Mejlholm Nicklas | 1996 | JET | 9681AK | 25 m | ||
131 | 479 | Kristensen Kristian | 1993 | SØHESTEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 34, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 549 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 30.78 | |
2 | 535 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 30.99 | |
3 | 197 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 50 m | 31.35 | |
4 | 316 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 50 m | 31.75 | |
5 | 387 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 32.58 | |
6 | 463 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 32.91 | |
7 | 573 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 8666AB | 25 m | 33.00 | |
8 | 136 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 33.21 | |
9 | 500 | Christensen Sabine | 1991 | TEMPO | 9116AB | 25 m | 33.39 | |
10 | 245 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 33.45 | |
11 | 104 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 34.04 | |
12 | 205 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 34.13 | |
13 | 411 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 34.26 | |
14 | 149 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 34.27 | |
15 | 195 | Rohde Astrid | 1991 | HERNING | 9112AF | 25 m | 34.29 | |
16 | 489 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 34.38 | |
17 | 538 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 25 m | 34.56 | |
18 | 539 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 34.68 | |
19 | 237 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 34.76 | |
20 | 505 | Kristensen Helene | 1992 | TEMPO | 9284AG | 25 m | 34.89 | |
21 | 253 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 35.09 | |
22 | 527 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 35.25 | |
23 | 165 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 35.29 | |
24 | 571 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 35.45 | |
25 | 416 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 35.46 | |
26 | 126 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 35.50 | |
27 | 631 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 35.74 | |
28 | 612 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 36.04 | |
29 | 432 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 36.08 | |
30 | 495 | Bertelsen Sine | 1991 | TEMPO | 9136AG | 25 m | 36.20 | |
31 | 135 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 36.35 | |
32 | 460 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 36.83 | |
33 | 276 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 37.07 | |
34 | 97 | Bie Nanna | 1994 | BSK08 | 9486AC | 25 m | 37.46 | |
35 | 244 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 37.50 | |
36 | 591 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 37.53 | |
37 | 58 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 37.61 | |
38 | 346 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 37.68 | |
39 | 652 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 37.85 | |
40 | 586 | Holm Lea Spange | 1994 | SKANDERBOR | 25 m | 37.91 | ||
41 | 377 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 37.92 | |
42 | 324 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 37.97 | |
43 | 347 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 37.97 | |
44 | 336 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 38.01 | |
45 | 186 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 38.20 | |
46 | 474 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 38.25 | |
47 | 305 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 38.51 | |
48 | 91 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 38.53 | |
49 | 453 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 38.57 | |
50 | 576 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 38.59 | ||
51 | 282 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 38.71 | |
52 | 356 | Tarpgaard Laura Methmann | 1994 | SØNDERBORG | 9436AA | 25 m | 38.88 | |
53 | 619 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 39.15 | |
54 | 327 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 39.16 | |
55 | 455 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 39.24 | |
56 | 343 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 39.87 | |
57 | 585 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 40.00 | |
58 | 531 | Madsen Siv | 1996 | THISTED | 9616AW | 25 m | 40.00 | |
59 | 292 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 40.04 | |
60 | 284 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 40.11 | |
61 | 450 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 40.22 | |
62 | 385 | Jørgensen Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9612AW | 25 m | 40.56 | |
63 | 496 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 40.80 | |
64 | 53 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 40.83 | |
65 | 101 | Friis-Pedersen Michelle | 1994 | BSK08 | 9486AL | 50 m | 41.08 | |
66 | 651 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 41.09 | |
67 | 417 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 41.36 | |
68 | 423 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 41.39 | |
69 | 381 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 41.47 | |
70 | 403 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 41.61 | |
71 | 211 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 41.68 | |
72 | 78 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 41.80 | |
73 | 420 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 41.96 | |
74 | 589 | Møller Mia | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 42.12 | ||
75 | 125 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 42.27 | |
76 | 472 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 42.35 | |
77 | 355 | Sundstrup Mathilde | 1996 | SØNDERBORG | 9698AE | 50 m | 42.53 | |
78 | 161 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 42.63 | |
79 | 286 | Lind Anna Luna | 1996 | ODDER | 9628AU | 25 m | 42.90 | |
80 | 559 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 9523AL | 25 m | 43.20 | |
81 | 156 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 44.10 | |
82 | 179 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 44.26 | |
83 | 196 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 44.28 | |
84 | 650 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 44.75 | |
85 | 124 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 44.94 | |
86 | 228 | Dybdahl Charlotte | 1994 | LYSENG | 9486AI | 25 m | 45.00 | |
87 | 204 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 46.24 | |
88 | 296 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 46.30 | |
89 | 422 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 46.85 | |
90 | 641 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 46.87 | |
91 | 446 | Hawar Nina | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9676AV | 25 m | 46.93 | |
92 | 574 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 46.93 | |
93 | 87 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 46.97 | |
94 | 654 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 47.35 | |
95 | 454 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 47.41 | |
96 | 173 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 47.50 | |
97 | 471 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 47.58 | |
98 | 229 | Holst Charlotte | 1995 | LYSENG | 9536AY | 25 m | 49.01 | |
99 | 206 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 49.53 | |
100 | 90 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 49.57 | |
101 | 236 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 50.00 | |
102 | 178 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 50.26 | |
103 | 462 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 50.90 | |
104 | 298 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 51.47 | |
105 | 333 | Pontopidan Nicoline N. | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 51.78 | |
106 | 114 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 50 m | 52.54 | |
107 | 105 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | BSK08 | 9684AM | 50 m | 53.50 | |
108 | 121 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 53.93 | |
109 | 412 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 58.38 | |
110 | 108 | Kjølby Katrine Kjær | 1997 | BSK08 | 9724AJ | 50 m | 59.06 | |
111 | 392 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 59.43 | |
112 | 440 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:03.25 | |
113 | 86 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 1:03.51 | |
114 | 625 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 1:10.12 | |
115 | 307 | Sørensen Sofie | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
116 | 580 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
117 | 578 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | ||
118 | 482 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | ||
119 | 478 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | ||
120 | 477 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | ||
121 | 476 | Johannessen Katja | 1991 | SØHESTEN | 9174AG | 25 m | ||
122 | 299 | Færch Jeanette | 1998 | NEPTUN | 9864AB | 25 m | ||
123 | 408 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | ||
124 | 145 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | ||
125 | 294 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | ||
126 | 227 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | ||
127 | 656 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | ||
128 | 622 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | ||
129 | 219 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | ||
130 | 160 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | ||
131 | 431 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 35, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 1:55.27 | |
2 | 406 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:58.82 | |
3 | 341 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 2:00.79 | |
4 | 418 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:02.00 | |
5 | 198 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 25 m | 2:02.25 | |
6 | 547 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:05.10 | |
7 | 232 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 2:05.29 | |
8 | 175 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 2:05.44 | |
9 | 542 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 2:06.82 | |
10 | 509 | Madsen Jesper | 1993 | TEMPO | 9309AB | 25 m | 2:08.77 | |
11 | 351 | Nissen Casper Fog | 1993 | SØNDERBORG | 9313AJ | 25 m | 2:09.06 | |
12 | 345 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 2:10.75 | |
13 | 521 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 2:12.00 | |
14 | 352 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 2:12.72 | |
15 | 541 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 2:14.12 | |
16 | 645 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:14.83 | |
17 | 150 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 2:15.27 | |
18 | 633 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:15.65 | |
19 | 529 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 2:16.24 | |
20 | 517 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 2:16.68 | |
21 | 334 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 2:16.81 | |
22 | 328 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 2:17.91 | |
23 | 533 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:18.51 | |
24 | 113 | Poulsen Kristian | 1994 | BSK08 | 9413AH | 50 m | 2:18.61 | |
25 | 350 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 2:19.61 | |
26 | 349 | Kreft Tim | 1992 | SØNDERBORG | 9201AH | 25 m | 2:19.82 | |
27 | 233 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 2:20.06 | |
28 | 182 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:20.57 | |
29 | 56 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 2:21.06 | |
30 | 441 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 2:21.45 | |
31 | 540 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 2:22.51 | |
32 | 434 | Kross Magnus | 1993 | HEI | 9321AE | 25 m | 2:22.85 | |
33 | 375 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 2:23.40 | |
34 | 84 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 2:24.33 | |
35 | 536 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 2:24.46 | |
36 | 314 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 2:25.19 | |
37 | 558 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 2:25.37 | |
38 | 428 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 2:26.69 | |
39 | 288 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 2:26.78 | |
40 | 96 | Aagaard Jonas | 1994 | BSK08 | 9465AL | 25 m | 2:27.46 | |
41 | 133 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 2:27.50 | |
42 | 566 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 2:30.10 | |
43 | 100 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 50 m | 2:30.25 | |
44 | 185 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 2:31.45 | |
45 | 461 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 2:32.27 | |
46 | 534 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 2:32.33 | |
47 | 52 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 2:33.03 | |
48 | 501 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TEMPO | 9511AJ | 25 m | 2:33.04 | |
49 | 123 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:33.48 | |
50 | 131 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:33.50 | |
51 | 146 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:34.10 | |
52 | 363 | Borum Erik | 1992 | NIF | 25 m | 2:34.19 | ||
53 | 57 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 2:34.40 | |
54 | 555 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 2:34.66 | |
55 | 240 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 2:34.82 | |
56 | 102 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 50 m | 2:35.02 | |
57 | 407 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:35.05 | |
58 | 465 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 2:35.26 | |
59 | 332 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 2:35.48 | |
60 | 473 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 2:36.66 | |
61 | 414 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 2:37.29 | |
62 | 320 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 2:37.51 | |
63 | 389 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 2:39.85 | |
64 | 54 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 2:40.40 | |
65 | 616 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 2:41.55 | |
66 | 318 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 2:41.72 | |
67 | 275 | Hansen Jesper Skovbo | 1996 | ODDER | 9633AG | 25 m | 2:42.96 | |
68 | 306 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 2:44.49 | |
69 | 330 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 2:45.89 | |
70 | 143 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 2:47.46 | |
71 | 272 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 2:47.46 | |
72 | 609 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 2:48.31 | |
73 | 157 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 2:49.16 | |
74 | 546 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 2:49.41 | |
75 | 200 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 2:49.52 | |
76 | 319 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 2:53.78 | |
77 | 258 | Larsen Sebastian | 1995 | MUNKEBO | 50 m | 2:53.85 | ||
78 | 435 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 2:54.25 | |
79 | 315 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 2:54.92 | |
80 | 497 | Bredgaard Steffen | 1994 | TEMPO | 9497AK | 25 m | 2:56.61 | |
81 | 303 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 2:57.23 | |
82 | 617 | Holm Jonathan Bitch | 1994 | AGF | 9415AP | 50 m | 2:58.75 | |
83 | 621 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 3:00.00 | |
84 | 326 | Laursen Emil | 1996 | SILKEBORG | 9605AL | 25 m | 3:01.10 | |
85 | 436 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 3:02.18 | |
86 | 520 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 3:02.36 | |
87 | 357 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 3:02.84 | |
88 | 532 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 3:04.23 | |
89 | 159 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 3:04.97 | |
90 | 592 | Rasmussen Niels | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 3:05.10 | ||
91 | 323 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 3:05.47 | |
92 | 335 | Salomonsen Marc | 1996 | SILKEBORG | 9693AL | 25 m | 3:06.80 | |
93 | 624 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 3:09.39 | |
94 | 120 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 3:09.50 | |
95 | 611 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:11.22 | |
96 | 552 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 3:11.55 | |
97 | 300 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 3:11.72 | |
98 | 516 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 3:12.52 | |
99 | 514 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 3:13.13 | |
100 | 291 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 3:13.26 | |
101 | 132 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 3:14.57 | |
102 | 615 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 3:19.40 | |
103 | 623 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 3:20.30 | |
104 | 391 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 3:22.03 | |
105 | 614 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 3:22.30 | |
106 | 384 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 3:48.00 | |
107 | 188 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 3:50.05 | |
108 | 80 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 4:02.86 | |
109 | 480 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | ||
110 | 479 | Kristensen Kristian | 1993 | SØHESTEN | 25 m | |||
111 | 504 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | ||
112 | 466 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 25 m | |||
113 | 439 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | ||
114 | 429 | Hermansen Andreas | 1997 | HEI | 9731AN | 25 m | ||
115 | 210 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | ||
116 | 564 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | ||
117 | 85 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | BRÆDSTRUP | 9907AE | 25 m | ||
118 | 278 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | ||
119 | 190 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Staugaard Emilia | 1994 | SØNDERBORG | 9424AJ | 25 m | 2:10.84 | |
2 | 535 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 2:13.68 | |
3 | 538 | Pedersen Katrine Yde | 1993 | THISTED | 9314AK | 25 m | 2:14.82 | |
4 | 289 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 2:15.44 | |
5 | 285 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 2:16.40 | |
6 | 322 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 2:18.84 | |
7 | 382 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 2:19.59 | |
8 | 354 | Sundstrup Amalie | 1994 | SØNDERBORG | 9464AM | 25 m | 2:20.47 | |
9 | 104 | Hansen Mette | 1996 | BSK08 | 9684AF | 25 m | 2:20.99 | |
10 | 539 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 2:21.03 | |
11 | 329 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 2:21.79 | |
12 | 136 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 2:21.92 | |
13 | 137 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 2:21.98 | |
14 | 505 | Kristensen Helene | 1992 | TEMPO | 9284AG | 25 m | 2:22.36 | |
15 | 346 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:22.79 | |
16 | 508 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 2:22.86 | |
17 | 244 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 2:23.20 | |
18 | 380 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 2:24.67 | |
19 | 608 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 2:25.02 | |
20 | 58 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 2:25.32 | |
21 | 631 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 2:26.09 | |
22 | 612 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 2:26.72 | |
23 | 235 | Niklassen Julie | 1995 | LYSENG | 9552AO | 25 m | 2:26.90 | |
24 | 411 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 2:27.22 | |
25 | 519 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:28.06 | |
26 | 211 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 2:28.71 | |
27 | 489 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 2:29.34 | |
28 | 241 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:30.51 | |
29 | 165 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:30.61 | |
30 | 573 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 8666AB | 25 m | 2:31.00 | |
31 | 343 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 2:31.60 | |
32 | 630 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 2:34.81 | |
33 | 242 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:35.62 | |
34 | 103 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 2:35.63 | |
35 | 619 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 50 m | 2:37.22 | |
36 | 284 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 2:37.38 | |
37 | 262 | Nielsen Sigrid | 1994 | MUNKEBO | 9414AR | 25 m | 2:37.82 | |
38 | 613 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 2:38.08 | |
39 | 413 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 2:39.60 | |
40 | 282 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 2:40.13 | |
41 | 53 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 2:40.57 | |
42 | 336 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 2:41.05 | |
43 | 276 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 2:41.60 | |
44 | 161 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 2:41.96 | |
45 | 512 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 25 m | 2:42.00 | |
46 | 610 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 2:43.00 | |
47 | 620 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 2:43.09 | |
48 | 347 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 2:43.22 | |
49 | 88 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 2:44.28 | |
50 | 652 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 2:44.50 | |
51 | 325 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 2:45.11 | |
52 | 576 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:45.59 | ||
53 | 97 | Bie Nanna | 1994 | BSK08 | 9486AC | 25 m | 2:45.89 | |
54 | 331 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 2:46.10 | |
55 | 179 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 2:46.43 | |
56 | 186 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 2:46.74 | |
57 | 511 | Rainer Sara | 1994 | TEMPO | 9436AK | 25 m | 2:48.10 | |
58 | 78 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 2:48.57 | |
59 | 452 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 2:48.63 | |
60 | 417 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 2:50.51 | |
61 | 130 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 2:51.18 | |
62 | 591 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 2:53.31 | |
63 | 496 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 2:55.04 | |
64 | 651 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 2:55.26 | |
65 | 129 | Kjær Marlene Eklund | 1996 | GRINDSTED | 9616AP | 25 m | 2:56.50 | |
66 | 648 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 2:58.02 | |
67 | 109 | Madsen Matilde | 1997 | BSK08 | 9714AJ | 25 m | 3:00.13 | |
68 | 108 | Kjølby Katrine Kjær | 1997 | BSK08 | 9724AJ | 25 m | 3:00.25 | |
69 | 559 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 9523AL | 25 m | 3:01.81 | |
70 | 471 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 3:02.08 | |
71 | 348 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 3:02.29 | |
72 | 456 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 3:02.41 | |
73 | 296 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 3:03.36 | |
74 | 451 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 3:03.68 | |
75 | 430 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 3:05.09 | |
76 | 87 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 3:06.44 | |
77 | 584 | Birkholm Mathilde W | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 3:08.49 | ||
78 | 506 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 3:08.65 | |
79 | 164 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 3:12.47 | |
80 | 206 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 3:12.49 | |
81 | 427 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 3:14.18 | |
82 | 333 | Pontopidan Nicoline N. | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 3:14.28 | |
83 | 313 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 3:15.35 | |
84 | 196 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 3:15.58 | |
85 | 121 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 3:16.79 | |
86 | 438 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 3:17.95 | |
87 | 86 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 3:20.50 | |
88 | 622 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 50 m | 3:21.25 | |
89 | 548 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 3:22.44 | |
90 | 105 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | BSK08 | 9684AM | 25 m | 3:27.46 | |
91 | 655 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 3:27.80 | ||
92 | 462 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 3:30.12 | |
93 | 114 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 3:39.06 | |
94 | 457 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 3:49.23 | |
95 | 628 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 3:53.91 | |
96 | 178 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 4:08.03 | |
97 | 145 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 4:11.68 | |
98 | 181 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | ||
99 | 203 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | ||
100 | 567 | Caspersen Camilla | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9834AN | 25 m | ||
101 | 160 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | ||
102 | 570 | Hansen Frederikke | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9852AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Ikast Svømmeklub |