Program for Regionsmesterskab Nordsjælland Årgang
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:00.13 | |
2 | 40 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:00.97 | |
3 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:01.03 | |
4 | 199 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:01.68 | |
5 | 61 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:02.29 | |
6 | 121 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:02.40 | |
7 | 103 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:02.61 | |
8 | 62 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:02.75 | |
9 | 259 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:02.78 | |
10 | 251 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:03.07 | |
11 | 321 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:03.30 | |
12 | 168 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:03.31 | |
13 | 14 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:03.38 | |
14 | 352 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:03.90 | |
15 | 358 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:04.25 | |
16 | 395 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:04.51 | |
17 | 101 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:04.76 | |
18 | 201 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:05.29 | |
19 | 235 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:05.34 | |
20 | 238 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:05.36 | |
21 | 43 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:05.44 | |
22 | 143 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:05.62 | |
23 | 164 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:05.83 | |
24 | 335 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:05.91 | |
25 | 89 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:06.18 | EFT |
26 | 240 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:06.35 | |
27 | 316 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:06.37 | |
28 | 391 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:06.48 | |
29 | 331 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 1:06.77 | |
30 | 254 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:06.89 | |
31 | 239 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:06.91 | |
32 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:07.14 | |
33 | 368 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:07.18 | |
34 | 401 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:07.18 | |
35 | 415 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:07.58 | |
36 | 6 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:07.65 | |
37 | 86 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:07.93 | |
38 | 102 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:07.98 | |
39 | 173 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:07.99 | |
40 | 253 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:08.17 | |
41 | 260 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:08.44 | |
42 | 137 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:08.48 | |
43 | 78 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:08.54 | |
44 | 45 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:08.62 | |
45 | 392 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:08.81 | |
46 | 170 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:08.93 | |
47 | 27 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:09.12 | |
48 | 400 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:09.21 | |
49 | 333 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:09.28 | |
50 | 366 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:09.33 | |
51 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:09.34 | |
52 | 74 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:09.34 | |
53 | 255 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:09.40 | |
54 | 146 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:09.50 | |
55 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:09.62 | |
56 | 70 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:09.65 | |
57 | 166 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:09.74 | |
58 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:09.91 | |
59 | 364 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:10.04 | |
60 | 351 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:10.26 | |
61 | 308 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:10.28 | |
62 | 394 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:10.43 | |
63 | 59 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:10.53 | |
64 | 68 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:10.67 | |
65 | 202 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:10.87 | |
66 | 149 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:10.89 | |
67 | 237 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:10.96 | |
68 | 220 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:11.00 | |
69 | 161 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:11.19 | |
70 | 71 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:11.36 | |
71 | 299 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:11.43 | |
72 | 277 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:11.48 | |
73 | 252 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:11.69 | |
74 | 241 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:11.80 | |
75 | 393 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:11.98 | |
76 | 142 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:12.07 | |
77 | 5 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:12.10 | |
78 | 29 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:12.28 | |
79 | 48 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:12.50 | |
80 | 397 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:12.68 | |
81 | 169 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:12.87 | |
82 | 108 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:12.91 | |
83 | 66 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:13.10 | |
84 | 309 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:13.20 | |
85 | 403 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:13.49 | |
86 | 145 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:13.56 | |
87 | 112 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:13.67 | |
88 | 200 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:14.01 | |
89 | 126 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:14.09 | |
90 | 261 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:14.12 | |
91 | 330 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:14.28 | |
92 | 341 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:14.39 | |
93 | 13 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:14.44 | |
94 | 317 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:15.02 | |
95 | 405 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:15.19 | |
96 | 84 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:15.24 | |
97 | 247 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:15.72 | |
98 | 67 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:15.88 | |
99 | 160 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:16.25 | |
100 | 264 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:16.53 | |
101 | 99 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:16.85 | |
102 | 157 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:16.95 | |
103 | 18 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:16.99 | |
104 | 222 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:17.00 | |
105 | 65 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:17.54 | |
106 | 10 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:17.68 | |
107 | 167 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:17.94 | |
108 | 338 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:19.00 | |
109 | 361 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:19.32 | |
110 | 51 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:19.92 | |
111 | 302 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:20.19 | |
112 | 152 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 1:24.28 | |
113 | 150 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:24.91 | |
114 | 136 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:34.17 | |
115 | 175 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:46.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |