Program för Espoo Swim Games 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
aamujakso
Laji 7, 200m Rintauinti Tytöt |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mustonen Sara | 2002 | Cetus | 02A219 | 50 m | 2:47.74 | 2:41.74 | |
2 | Nyström Ada | 2001 | BS-PU | 01A572 | 25 m | 2:44.52 | 2:44.52 | |
3 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 02A159 | 50 m | 2:52.24 | 2:46.24 | |
4 | Paulomo Pinja | 2002 | Cetus | 02A288 | 50 m | 2:53.10 | 2:47.10 | |
5 | Mikkonen Saija | 2001 | HSS | 01A667 | 50 m | 2:53.90 | 2:47.90 | |
6 | Forslund Winona | 2003 | BS-PU | 03A476 | 50 m | 2:59.40 | 2:53.40 | |
7 | Korpela Nella | 2002 | Cetus | 02A577 | 50 m | 3:01.47 | 2:55.47 | |
8 | Hirvo Anni | 2001 | HSS | 01A485 | 25 m | 2:57.83 | 2:57.83 | |
9 | Långström Sofia | 2003 | Cetus | 03A085 | 25 m | 3:02.08 | 3:02.08 | |
10 | Hirvonen Sini | 2001 | Cetus | 01B310 | 25 m | 3:08.08 | 3:08.08 | |
11 | Hiltunen Riia | 2002 | RiUS | 02A251 | 50 m | 3:18.39 | 3:12.39 | |
12 | Partanen Emmi | 2003 | Cetus | 03A550 | 50 m | 3:19.38 | 3:13.38 | |
13 | Peltola Julia | 2003 | Cetus | 03A091 | 50 m | 3:23.45 | 3:17.45 | |
14 | Retva Anna | 2003 | TuUS | 03A511 | 50 m | 3:23.52 | 3:17.52 | |
15 | Rantanen Rina | 2005 | Cetus | 05A419 | 25 m | 3:19.79 | 3:19.79 | |
16 | Kuisma Susanna | 2003 | HyUS | 03A414 | 50 m | 3:28.11 | 3:22.11 | |
17 | Suihko Maria | 2001 | TuUS | 01B181 | 25 m | 3:22.12 | 3:22.12 | |
18 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 50 m | 3:28.36 | 3:22.36 | |
19 | Lehtola Oona | 2003 | TuUS | 03A498 | 50 m | 3:31.37 | 3:25.37 | |
20 | Myller Sara | 2003 | TuUS | 03B029 | 50 m | 3:32.21 | 3:26.21 | |
21 | Åvist Cinja | 2003 | HyUS | 03A121 | 50 m | 3:35.08 | 3:29.08 | |
22 | Wacklin Cami | 2002 | Cetus | 02A131 | 25 m | 3:31.78 | 3:31.78 | |
23 | Järvinen Emmi | 2001 | BS-PU | 01B363 | 25 m | |||
24 | Uusitalo Kreetta | 2003 | BS-PU | 03A222 | 25 m | |||
25 | Turunen Laura | 2005 | Cetus | 05A469 | 25 m | |||
26 | Slöör Ida | 2001 | Cetus | 01A578 | 25 m | |||
27 | Toivonen Helmiina | 2004 | HSS | 04A030 | 25 m | |||
28 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 25 m | |||
29 | Jumppainen Minka | 2003 | RiUS | 03A847 | 25 m | |||
30 | Kultaranta Meri | 2004 | RiUS | 04A264 | 25 m | |||
31 | Romppanen Helmi | 2004 | RiUS | 04A152 | 25 m | |||
32 | Saarinen Vilja | 2005 | RiUS | 05A087 | 25 m | |||
33 | Antila Alina | 2004 | TuUS | 04A829 | 25 m | |||
34 | Savulahti Iida | 2004 | RiUS | 04A121 | 25 m | |||
35 | Koskinen Siiri | 2002 | TuUS | 02A806 | 25 m | |||
36 | Sauranen Saara | 2002 | TuUS | 02B186 | 25 m | |||
37 | Välimaa Siiri | 2002 | TuUS | 02A327 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 27 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 18:06 |