Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördagen 12/11 2016 kl. 09.00 (Insim kl 08.00)
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Sum-Sim region 2 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
18:15 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Ryggsim F 15-16 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
332 |
3 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
25m |
1:26.02 |
202 |
4 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:21.93 |
278 |
5 |
Nora Johansson |
2001 |
AI1201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.46 |
143 |
6 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:26.54 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
0 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.20 |
42 |
1 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.91 |
289 |
2 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.59 |
313 |
3 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:16.88 |
77 |
4 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:15.00 |
65 |
5 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:15.99 |
326 |
6 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:17.15 |
237 |
7 |
Nikita Larsson |
2001 |
BD2201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.82 |
146 |
8 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:19.02 |
63 |
9 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
0 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
25m |
1:13.65 |
45 |
1 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.11 |
193 |
2 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:12.39 |
254 |
3 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
50m |
1:11.45 |
154 |
4 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:11.17 |
323 |
5 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:11.28 |
131 |
6 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:12.17 |
16 |
7 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
1:12.52 |
98 |
8 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:13.37 |
75 |
9 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:14.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
0 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.93 |
311 |
1 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
1:09.87 |
308 |
2 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
25m |
1:07.66 |
320 |
3 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:05.56 |
264 |
4 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:02.31 |
295 |
5 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.83 |
306 |
6 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
ÖSA |
|
25m |
1:07.00 |
51 |
7 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.25 |
310 |
8 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
1:10.17 |
86 |
9 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:11.07 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 november 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
18:15 |
|