Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass2
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
16:15 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1790 |
4 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.57 |
1517 |
5 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
39.54 |
1989 |
6 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
SS04 |
|
25m |
39.57 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1871 |
2 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.06 |
1649 |
3 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.67 |
2036 |
4 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
SPIF SF |
|
25m |
38.49 |
2058 |
5 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
SPIF SF |
|
25m |
37.59 |
1801 |
6 |
Sofie Back |
1999 |
AU0699 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
37.86 |
1787 |
7 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.53 |
1629 |
8 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.80 |
2034 |
9 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
SPIF SF |
|
25m |
39.14 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2032 |
2 |
Jessica Berg |
1998 |
BJ7698 |
SPIF SF |
|
25m |
36.79 |
1993 |
3 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
36.23 |
1950 |
4 |
Maria Östervall |
1998 |
AD4498 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.80 |
1650 |
5 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
25m |
35.05 |
1981 |
6 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
35.28 |
1974 |
7 |
Fanny Rensbo |
1993 |
CG8893 |
ÖSMO SS |
|
25m |
36.02 |
1633 |
8 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
36.75 |
1793 |
9 |
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.04 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1659 |
2 |
Marlene Pavlu Lewin |
1997 |
AH9497 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.69 |
1976 |
3 |
Marie-Therese Öberg |
1986 |
AP9686 |
ÖSMO SS |
|
25m |
33.47 |
1653 |
4 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.33 |
1667 |
5 |
Milana Salih |
1997 |
AX4697 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.64 |
2007 |
6 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
25m |
32.38 |
2076 |
7 |
Caroline Speiner |
1994 |
az0294 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.38 |
1636 |
8 |
Laura Lajunen |
1992 |
CG2692 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.30 |
1791 |
9 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.98 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
16:15 |
|