Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag Pass2
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
16:15 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 28, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1525 |
3 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
49.78 |
1964 |
4 |
Maja Wallering |
2002 |
BV9802 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
49.42 |
1701 |
5 |
Matilda Lesse |
2002 |
BQ3602 |
SKURU IK |
|
50m |
48.51 |
1935 |
6 |
Nora Lundberg |
2003 |
AT8203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
49.29 |
2008 |
7 |
Agnes Nyberg |
2002 |
BP8602 |
SS04 |
|
50m |
49.75 |
1619 |
8 |
Maja Gunnarson |
2003 |
BY5603 |
SK NEPTUN |
|
50m |
49.99 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1710 |
2 |
Jocelyn Sepp |
2002 |
BW3402 |
SKURU IK |
|
50m |
47.86 |
1986 |
3 |
Ronja Engström |
2002 |
BJ7802 |
SS04 |
|
25m |
47.29 |
1854 |
4 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
46.75 |
1535 |
5 |
Emelie Karlsson |
2002 |
BE0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.63 |
1588 |
6 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
46.68 |
1748 |
7 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
47.01 |
1617 |
8 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
47.76 |
1820 |
9 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
47.93 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1772 |
2 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
45.87 |
1557 |
3 |
Beata Liljeberg |
2003 |
BV1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
45.66 |
1889 |
4 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
45.22 |
1967 |
5 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
45.04 |
1547 |
6 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
45.15 |
1924 |
7 |
Klara Isaksson |
2003 |
BI6803 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
45.31 |
1911 |
8 |
Clara Flatow |
2003 |
BI9603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
45.75 |
1697 |
9 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
46.58 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1549 |
2 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
44.69 |
1675 |
3 |
Hedda Wallberg |
2003 |
AU9203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
44.58 |
1505 |
4 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
44.13 |
1885 |
5 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
43.96 |
1877 |
6 |
Kore Danaë Plunkett |
2003 |
AX1803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
44.11 |
1888 |
7 |
Ida Svensson |
2002 |
BR3402 |
TÄBY SIM |
|
50m |
44.36 |
2014 |
8 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
44.58 |
2045 |
9 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF SF |
|
25m |
44.71 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2083 |
2 |
Tuva Walnum |
2003 |
CA6403 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
43.82 |
1520 |
3 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
43.66 |
1678 |
4 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
43.50 |
1839 |
5 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.05 |
2062 |
6 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
50m |
43.41 |
2010 |
7 |
Alexandra Reiman |
2002 |
BS9602 |
SS04 |
|
25m |
43.57 |
1996 |
8 |
Anna Jonsson |
2002 |
BP6602 |
SS04 |
|
25m |
43.79 |
1580 |
9 |
Isadora Rosén |
2002 |
BL9802 |
MOTALA SS |
|
25m |
43.91 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1591 |
2 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.58 |
1844 |
3 |
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
AX9803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
42.26 |
1768 |
4 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
50m |
42.01 |
1723 |
5 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
41.39 |
1730 |
6 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
41.55 |
1600 |
7 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
42.22 |
1994 |
8 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
42.48 |
1774 |
9 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
43.02 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1738 |
2 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
41.30 |
2053 |
3 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
SPIF SF |
|
25m |
41.20 |
1609 |
4 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
40.78 |
1728 |
5 |
Hilma Brunnberg |
2003 |
BI0603 |
SKK |
|
25m |
40.51 |
1857 |
6 |
Jennie Ewerbring |
2003 |
AT6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.64 |
1852 |
7 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.03 |
1803 |
8 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
41.25 |
1597 |
9 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
41.38 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1561 |
2 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
40.24 |
1862 |
3 |
Saga Grindberg |
2003 |
AX5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
39.87 |
1869 |
4 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
38.99 |
1915 |
5 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
38.90 |
1670 |
6 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.94 |
1565 |
7 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
39.05 |
1729 |
8 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SKK |
|
25m |
40.17 |
1887 |
9 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.34 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1694 |
2 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
37.47 |
1860 |
3 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.32 |
1856 |
4 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.85 |
1902 |
5 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.33 |
1933 |
6 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.56 |
1720 |
7 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
36.90 |
1760 |
8 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
25m |
37.34 |
1567 |
9 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
37.95 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
16:15 |
|