Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 28, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1902 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 35.33 | |
2 | 1933 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 35.56 | |
3 | 1856 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 36.85 | |
4 | 1720 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 36.90 | |
5 | 1860 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 37.32 | |
6 | 1760 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 37.34 | |
7 | 1694 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 37.47 | |
8 | 1567 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 37.95 | |
9 | 1915 | Galway Isabella | 2003 | ÅKERSBERGA | AA3203 | 25 m | 38.90 | |
10 | 1670 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 25 m | 38.94 | |
11 | 1869 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 38.99 | |
12 | 1565 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 39.05 | |
13 | 1623 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 25 m | 39.75 | |
14 | 1862 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 50 m | 39.87 | |
15 | 1729 | Danielsson Victoria | 2002 | SKK | BP6802 | 25 m | 40.17 | |
16 | 1561 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 40.24 | |
17 | 1887 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 40.34 | |
18 | 1728 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 40.51 | |
19 | 1857 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 40.64 | |
20 | 1609 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 40.78 | |
21 | 1852 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 41.03 | |
22 | 2053 | Mehari Hanna | 2003 | SPIF SF | AJ0203 | 25 m | 41.20 | |
23 | 1803 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 41.25 | |
24 | 1738 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | 41.30 | |
25 | 1597 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 41.38 | |
26 | 1723 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 41.39 | |
27 | 1730 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 41.55 | |
28 | 1768 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 50 m | 42.01 | |
29 | 1600 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 42.22 | |
30 | 1844 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 42.26 | |
31 | 1994 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 42.48 | |
32 | 1591 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 42.58 | |
33 | 1774 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 43.02 | |
34 | 1839 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 43.05 | |
35 | 2062 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 43.41 | |
36 | 1678 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 25 m | 43.50 | |
37 | 2010 | Reiman Alexandra | 2002 | SS04 | BS9602 | 25 m | 43.57 | |
38 | 1520 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 43.66 | |
39 | 1996 | Jonsson Anna | 2002 | SS04 | BP6602 | 25 m | 43.79 | |
40 | 2083 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 25 m | 43.82 | |
41 | 1580 | Rosén Isadora | 2002 | MOTALA SS | BL9802 | 25 m | 43.91 | |
42 | 1885 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 43.96 | |
43 | 1877 | Plunkett Kore Danaë | 2003 | TÄBY SIM | AX1803 | 25 m | 44.11 | |
44 | 1505 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 44.13 | |
45 | 1888 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | 44.36 | |
46 | 1675 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 50 m | 44.58 | |
47 | 2014 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 44.58 | |
48 | 1549 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 25 m | 44.69 | |
49 | 2045 | Grill Julia | 2002 | SPIF SF | AL4602 | 25 m | 44.71 | |
50 | 1967 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 45.04 | |
51 | 1547 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 45.15 | |
52 | 1889 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 45.22 | |
53 | 1924 | Isaksson Klara | 2003 | ÅKERSBERGA | BI6803 | 25 m | 45.31 | |
54 | 1557 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 45.66 | |
55 | 1911 | Flatow Clara | 2003 | ÅKERSBERGA | BI9603 | 25 m | 45.75 | |
56 | 1772 | Werme Anna | 2003 | SKK | BB3603 | 25 m | 45.87 | |
57 | 1558 | Liljeberg Lykke | 2002 | LIDINGÖ SK | BV5602 | 25 m | 45.93 | |
58 | 1697 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 46.58 | |
59 | 1535 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 46.63 | |
60 | 1588 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 25 m | 46.68 | |
61 | 1854 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 46.75 | |
62 | 1748 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 47.01 | |
63 | 1986 | Engström Ronja | 2002 | SS04 | BJ7802 | 25 m | 47.29 | |
64 | 1617 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 47.76 | |
65 | 1710 | Sepp Jocelyn | 2002 | SKURU IK | BW3402 | 50 m | 47.86 | |
66 | 1820 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 47.93 | |
67 | 1701 | Lesse Matilda | 2002 | SKURU IK | BQ3602 | 50 m | 48.51 | |
68 | 1935 | Lundberg Nora | 2003 | ÅKERSBERGA | AT8203 | 25 m | 49.29 | |
69 | 1964 | Wallering Maja | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BV9802 | 25 m | 49.42 | |
70 | 2008 | Nyberg Agnes | 2002 | SS04 | BP8602 | 50 m | 49.75 | |
71 | 1525 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 25 m | 49.78 | |
72 | 1619 | Gunnarson Maja | 2003 | SK NEPTUN | BY5603 | 50 m | 49.99 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 09:03 |