Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:29 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2016 |
3 |
Daphne Thörn |
1997 |
BS3897 |
SS04 |
|
50m |
39.15 |
1974 |
4 |
Fanny Rensbo |
1993 |
CG8893 |
ÖSMO SS |
|
25m |
35.35 |
1517 |
5 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
33.26 |
1629 |
6 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.54 |
1923 |
7 |
Emelie Högström |
1999 |
AR5299 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.86 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1503 |
2 |
Mikaela Eriksson |
1997 |
BM0697 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
32.58 |
1633 |
3 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.17 |
1815 |
4 |
Linda Härmat |
1996 |
AR6296 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
31.93 |
2034 |
5 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
SPIF SF |
|
25m |
31.83 |
1993 |
6 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
31.86 |
1792 |
7 |
Suzanna Nystrand |
1985 |
AJ2285 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
32.07 |
1794 |
8 |
Sannah Sjöholm |
1985 |
AF5885 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
32.22 |
2070 |
9 |
Hedda Wettergren |
1999 |
AS6899 |
SPIF SF |
|
25m |
32.98 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1950 |
2 |
Maria Östervall |
1998 |
AD4498 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.32 |
1653 |
3 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.16 |
1649 |
4 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.11 |
2007 |
5 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
25m |
30.99 |
1814 |
6 |
Pernilla Hultberg |
1999 |
AU8499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
31.01 |
1976 |
7 |
Marie-Therese Öberg |
1986 |
AP9686 |
ÖSMO SS |
|
25m |
31.14 |
1871 |
8 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.22 |
1603 |
9 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.45 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1761 |
2 |
Siri Selander |
1999 |
AU1899 |
SKK |
|
50m |
30.69 |
2076 |
3 |
Caroline Speiner |
1994 |
az0294 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
30.48 |
2058 |
4 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
SPIF SF |
|
25m |
30.38 |
1667 |
5 |
Milana Salih |
1997 |
AX4697 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.06 |
1981 |
6 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
30.17 |
1989 |
7 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
SS04 |
|
25m |
30.44 |
1827 |
8 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
30.66 |
2036 |
9 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
SPIF SF |
|
50m |
30.74 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1790 |
2 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
29.89 |
1788 |
3 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
29.19 |
1793 |
4 |
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
28.38 |
1650 |
5 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
25m |
27.67 |
1636 |
6 |
Laura Lajunen |
1992 |
CG2692 |
SK NEPTUN |
|
25m |
27.74 |
1659 |
7 |
Marlene Pavlu Lewin |
1997 |
AH9497 |
SK NEPTUN |
|
50m |
28.88 |
2032 |
8 |
Jessica Berg |
1998 |
BJ7698 |
SPIF SF |
|
25m |
29.40 |
1791 |
9 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
29.91 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:29 |
|