Startliste for Arne Borgs minne & TYR sprint
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 5, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 2067 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | AL3800 | 25 m | 1:08.43 | |
2 | 1732 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:09.74 | |
3 | 2042 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 25 m | 1:09.82 | |
4 | 1680 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:10.82 | |
5 | 1754 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:11.30 | |
6 | 1751 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:12.26 | |
7 | 2030 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 25 m | 1:12.94 | |
8 | 1602 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:13.55 | |
9 | 2043 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:14.71 | |
10 | 1864 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:14.84 | |
11 | 1874 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:14.84 | |
12 | 2052 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 1:15.03 | |
13 | 1978 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 1:15.73 | |
14 | 1763 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:15.76 | |
15 | 1684 | Belin Andrea | 2000 | SKURU IK | BR9800 | 25 m | 1:16.02 | |
16 | 1621 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 1:16.61 | |
17 | 1880 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:16.65 | |
18 | 1757 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:17.19 | |
19 | 2044 | Grill Andrea | 2000 | SPIF SF | BH8400 | 25 m | 1:17.30 | |
20 | 1955 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 1:17.98 | |
21 | 1585 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 25 m | 1:18.07 | |
22 | 1879 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 1:18.60 | |
23 | 1867 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:18.78 | |
24 | 1601 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 25 m | 1:19.57 | |
25 | 1866 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 1:20.04 | |
26 | 1985 | Dagberg Rebecka | 2000 | SS04 | BI9600 | 25 m | 1:21.13 | |
27 | 1891 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:21.33 | |
28 | 1500 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 1:21.66 | |
29 | 1700 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU IK | BF1801 | 25 m | 1:22.54 | |
30 | 2033 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 1:22.69 | |
31 | 1699 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 1:22.87 | |
32 | 1881 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 1:22.89 | |
33 | 1508 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:23.14 | |
34 | 2029 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 25 m | 1:23.52 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 09:19 |