Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 12, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1770 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 29.46 | |
2 | 1691 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 50 m | 29.79 | |
3 | 1582 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 25 m | 31.34 | |
4 | 1944 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 31.37 | |
5 | 1767 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 50 m | 31.75 | |
6 | 1821 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 31.86 | |
7 | 1573 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 50 m | 31.93 | |
8 | 1575 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | 31.99 | |
9 | 1893 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 50 m | 32.08 | |
10 | 1878 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 32.22 | |
11 | 1894 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | 32.38 | |
12 | 1970 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 50 m | 32.57 | |
13 | 1704 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 50 m | 32.86 | |
14 | 1705 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 33.63 | |
15 | 1872 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 33.63 | |
16 | 1946 | Westmoreland Timothy | 2002 | ÅKERSBERGA | AD4102 | 25 m | 33.86 | |
17 | 1504 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 34.08 | |
18 | 1750 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 34.12 | |
19 | 1876 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 34.23 | |
20 | 1758 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 50 m | 34.61 | |
21 | 2061 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 34.67 | |
22 | 1853 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 50 m | 35.60 | |
23 | 1870 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 35.83 | |
24 | 1886 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 36.00 | |
25 | 1861 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 50 m | 36.09 | |
26 | 1855 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 36.12 | |
27 | 1851 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 36.59 | |
28 | 2017 | Weis Shore Nicholas | 2002 | SS04 | AY2102 | 25 m | 37.02 | |
29 | 1928 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 25 m | 37.26 | |
30 | 1677 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 25 m | 37.52 | |
31 | 1528 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 38.09 | |
32 | 1982 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 38.36 | |
33 | 1552 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 25 m | 38.61 | |
34 | 1681 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 38.84 | |
35 | 1984 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 38.93 | |
36 | 1966 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 38.99 | |
37 | 1956 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AO0303 | 25 m | 39.25 | |
38 | 1812 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | AK2303 | 25 m | 39.43 | |
39 | 1622 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 39.58 | |
40 | 1709 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 40.09 | |
41 | 2063 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 40.75 | |
42 | 1882 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 41.37 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 09:19 |