Program for Jyväskylän Syysuinnit IV
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Laji 7, 100m Rintauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 184 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 25 m | 59.98 | 59.98 | |
2 | 147 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | SWIM | 93A494 | 25 m | 1:00.80 | 1:00.80 | |
3 | 248 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 98B262 | 25 m | 1:03.90 | 1:03.90 | |
4 | 137 | Pentti Miika | 1997 | SWIM | 97A163 | 25 m | 1:04.90 | 1:04.90 | |
5 | 110 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 01A874 | 50 m | 1:12.21 | 1:09.21 | |
6 | 174 | Valkonen Oskari | 1999 | SWIM | 99A903 | 50 m | 1:13.60 | 1:10.60 | |
7 | 235 | Kaarlenkaski Artturi | 1997 | UiTa | 97A304 | 50 m | 1:14.98 | 1:11.98 | |
8 | 291 | Suova Mikko | 1997 | UiTa | 97A311 | 25 m | 1:12.84 | 1:12.84 | |
9 | 309 | Laine Niklas | 2002 | Plaani | 02A111 | 25 m | 1:13.27 | 1:13.27 | |
10 | 272 | Nyrhinen Eetu | 2000 | UiTa | 00A005 | 50 m | 1:16.49 | 1:13.49 | |
11 | 161 | Suhonen Leevi | 1999 | SWIM | 99A419 | 50 m | 1:16.51 | 1:13.51 | |
12 | 77 | Hokkanen Niilo | 1997 | SWIM | 97B316 | 50 m | 1:16.79 | 1:13.79 | |
13 | 36 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 01A193 | 50 m | 1:18.52 | 1:15.52 | |
14 | 44 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 50 m | 1:18.88 | 1:15.88 | |
15 | 38 | Shadrin Arsenij | 2003 | JoUS | 03A929 | 50 m | 1:19.99 | 1:16.99 | |
16 | 310 | Malvela Eetu | 2000 | Plaani | 00B072 | 50 m | 1:23.83 | 1:20.83 | |
17 | 43 | Timonen Jonni | 2000 | JoUS | 00B198 | 50 m | 1:23.93 | 1:20.93 | |
18 | 242 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 50 m | 1:25.00 | 1:22.00 | |
19 | 52 | Hämäläinen Ville | 2002 | KuUS | 02A842 | 25 m | 1:24.14 | 1:24.14 | |
20 | 191 | Nyberg Julius | 2002 | JIlves | 02A459 | 50 m | 1:27.21 | 1:24.21 | |
21 | 258 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 50 m | 1:27.55 | 1:24.55 | |
22 | 141 | Pyyhtinen Veikko | 2002 | SWIM | 02A910 | 50 m | 1:27.93 | 1:24.93 | |
23 | 86 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 50 m | 1:28.42 | 1:25.42 | |
24 | 221 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 50 m | 1:30.48 | 1:27.48 | |
25 | 246 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 1:28.45 | 1:28.45 | |
26 | 267 | Naarajärvi Henri | 2002 | UiTa | 02A893 | 50 m | 1:32.35 | 1:29.35 | |
27 | 283 | Sainio Samuel | 2005 | UiTa | 05A041 | 50 m | 1:33.61 | 1:30.61 | |
28 | 293 | Toivonen Juuso | 2001 | UiTa | 01A482 | 50 m | 1:35.49 | 1:32.49 | |
29 | 247 | Kotiniitty Visa | 2003 | UiTa | 03A284 | 50 m | 1:36.34 | 1:33.34 | |
30 | 236 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 1:39.40 | 1:36.40 | |
31 | 215 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 1:44.17 | 1:41.17 | |
32 | 288 | Sipola Eemil | 2003 | UiTa | 03A088 | 50 m | 1:45.44 | 1:42.44 | |
33 | 298 | Välimäki Kalle | 2004 | UiTa | 04A571 | 50 m | 1:46.90 | 1:43.90 | |
34 | 308 | Laine Luukas | 2005 | Plaani | 05A025 | 50 m | 1:47.17 | 1:44.17 | |
35 | 254 | Lehtonen Lenni | 2004 | UiTa | 04A478 | 50 m | 1:47.86 | 1:44.86 | |
36 | 126 | Nissinen Aleksanteri | 2005 | SWIM | 05A016 | 50 m | 1:48.25 | 1:45.25 | |
37 | 198 | Salenius Juuso | 2004 | KeuTo | 04A792 | 25 m | 1:45.31 | 1:45.31 | |
38 | 167 | Tikkanen Vilho | 2005 | SWIM | 05A224 | 50 m | 1:50.86 | 1:47.86 | |
39 | 2 | Bobin Vyacheslav | 2002 | JoUS | 02B075 | 25 m | 2:17.05 | 2:17.05 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 | Tulostuspäivämäärä | 15 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:40 |