Startliste for Regionalt stævne, Børn - Sydsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Gti Piger 06 | 2006 | GTI | 25 m | 2:35.00 | ||
2 | 176 | Hovedstadens Piger 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:38.42 | ||
3 | 223 | Powerpuff Pigerne | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:40.00 | ||
4 | 210 | Vat Piger | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:45.00 | ||
5 | 203 | Køge Piger | 2006 | KØGE | 25 m | 2:49.31 | ||
6 | 182 | Hovedstadens Piger 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:53.46 | ||
7 | 188 | Hovedstadens Piger 3 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:02.25 | ||
8 | 104 | Hg Powergirls | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:04.00 | ||
9 | 69 | Vest Talent Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 3:10.90 | ||
10 | 192 | Hovedstadens Piger 4 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:11.52 | ||
11 | 70 | Vest Talent Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:25.74 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 2, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Gti Drenge 05 | 2005 | GTI | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 209 | Vat Drenge | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:31.00 | ||
3 | 160 | Hovedstadens Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.03 | ||
4 | 165 | Hovedstadens Drenge 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.48 | ||
5 | 172 | Hovedstadens Drenge 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:51.35 | ||
6 | 67 | Vest Talent Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 3:08.40 | ||
7 | 68 | Vest Talent Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:10.40 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 44 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 33.81 | |
2 | 216 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 34.55 | |
3 | 15 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 35.09 | |
4 | 207 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 35.34 | |
5 | 156 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 36.51 | |
6 | 6 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 36.57 | |
7 | 134 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 36.99 | |
8 | 147 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 37.44 | |
9 | 100 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 37.53 | |
10 | 208 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 37.68 | |
11 | 177 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 37.82 | |
12 | 2 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 38.21 | |
13 | 130 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 38.47 | |
14 | 218 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 38.57 | |
15 | 132 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 38.64 | |
16 | 110 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 38.68 | |
17 | 94 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 38.78 | |
18 | 157 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 38.90 | |
19 | 184 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 39.13 | |
20 | 42 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 39.46 | |
21 | 149 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 39.50 | |
22 | 51 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 39.68 | |
23 | 55 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 39.71 | |
24 | 133 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 40.07 | |
25 | 22 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 40.12 | |
26 | 43 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | 40.12 | |
27 | 27 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 40.35 | |
28 | 158 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 40.35 | |
29 | 25 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 40.39 | |
30 | 30 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 40.46 | |
31 | 37 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 40.62 | |
32 | 183 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 40.63 | |
33 | 40 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 40.70 | |
34 | 145 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 40.71 | |
35 | 186 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 40.77 | |
36 | 60 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 41.19 | |
37 | 219 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 41.26 | |
38 | 24 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 41.44 | |
39 | 34 | Andersen Alma Høj | 2007 | ISHØJ | 0722AH | 25 m | 41.49 | |
40 | 217 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 41.50 | ||
41 | 88 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 41.75 | |
42 | 129 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 41.76 | |
43 | 80 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 41.79 | |
44 | 189 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 41.98 | |
45 | 105 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 41.99 | |
46 | 92 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 42.10 | |
47 | 23 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 42.19 | |
48 | 28 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 42.19 | |
49 | 49 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 42.39 | |
50 | 214 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 42.49 | |
51 | 95 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSÖR | 0626AF | 25 m | 42.61 | |
52 | 47 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 42.69 | |
53 | 123 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 42.80 | |
54 | 119 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 42.84 | |
55 | 194 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 42.86 | |
56 | 139 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 42.87 | |
57 | 65 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 42.96 | |
58 | 154 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 43.10 | |
59 | 111 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 43.13 | |
60 | 18 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 44.11 | |
61 | 143 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 44.20 | |
62 | 54 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 44.23 | |
63 | 11 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 44.27 | |
64 | 58 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 44.29 | |
65 | 220 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 44.43 | ||
66 | 128 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 44.85 | |
67 | 211 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 45.66 | |
68 | 39 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 46.44 | |
69 | 48 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 47.05 | |
70 | 45 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | 47.21 | |
71 | 93 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 48.14 | |
72 | 57 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 50.35 | |
73 | 7 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 50.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 31.27 | |
2 | 151 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 32.39 | |
3 | 116 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 32.51 | |
4 | 124 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 32.78 | |
5 | 135 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 33.12 | |
6 | 56 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 33.40 | |
7 | 131 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 33.59 | |
8 | 64 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 33.60 | |
9 | 136 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 34.24 | |
10 | 99 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 34.36 | |
11 | 163 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 34.95 | |
12 | 164 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 34.95 | |
13 | 213 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 34.99 | |
14 | 141 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 35.00 | |
15 | 41 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 35.02 | |
16 | 38 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 35.27 | |
17 | 222 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 35.74 | |
18 | 127 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 35.87 | |
19 | 221 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 36.06 | |
20 | 120 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 36.35 | |
21 | 148 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 36.59 | |
22 | 224 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 25 m | 36.84 | ||
23 | 96 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 36.88 | |
24 | 78 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 36.90 | |
25 | 146 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 36.96 | |
26 | 46 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 37.50 | |
27 | 175 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 37.51 | |
28 | 173 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 37.82 | |
29 | 122 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 37.93 | |
30 | 76 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 37.96 | |
31 | 36 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 38.02 | |
32 | 3 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 38.09 | |
33 | 29 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 38.11 | |
34 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 38.18 | |
35 | 117 | Billing Hjalte Kofoed | 2005 | RØNNE | 0549AF | 25 m | 38.21 | |
36 | 225 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | 38.36 | ||
37 | 5 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 38.56 | |
38 | 82 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 38.62 | |
39 | 12 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 38.66 | |
40 | 20 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 38.78 | |
41 | 50 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 38.87 | |
42 | 144 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 38.96 | |
43 | 84 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 39.06 | |
44 | 112 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 39.29 | |
45 | 166 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 39.30 | |
46 | 21 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 39.63 | |
47 | 199 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 39.63 | |
48 | 89 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 39.83 | |
49 | 140 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 39.88 | |
50 | 121 | Krak Oskar | 2005 | VAT CPH-MK | 0533AI | 25 m | 40.08 | |
51 | 83 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 40.45 | |
52 | 66 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 40.46 | |
53 | 153 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 40.49 | |
54 | 53 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | TUNE | 0607AJ | 25 m | 40.57 | |
55 | 63 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 41.10 | |
56 | 59 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 41.13 | |
57 | 126 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 41.32 | |
58 | 8 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 41.73 | |
59 | 142 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 42.08 | |
60 | 73 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 42.15 | |
61 | 35 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 42.52 | |
62 | 159 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 43.81 | |
63 | 4 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 44.12 | |
64 | 52 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 44.89 | |
65 | 200 | Lindbjerg Rasmus Taasti | 2006 | HOVEDSTAD | 0637AB | 25 m | 52.54 | |
66 | 118 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:02.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:26.21 | |
2 | 147 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:30.97 | |
3 | 180 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:31.48 | |
4 | 6 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:32.86 | |
5 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:33.47 | |
6 | 184 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:33.87 | |
7 | 183 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:34.52 | |
8 | 206 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:35.22 | |
9 | 185 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:35.75 | |
10 | 13 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:36.16 | |
11 | 40 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:36.17 | |
12 | 134 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:36.21 | |
13 | 55 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:36.48 | |
14 | 181 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:36.80 | |
15 | 107 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:38.09 | |
16 | 87 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:38.45 | |
17 | 42 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:39.34 | |
18 | 130 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:39.37 | |
19 | 187 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 1:39.43 | |
20 | 2 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:39.47 | |
21 | 27 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:40.43 | |
22 | 190 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:40.57 | |
23 | 111 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:40.62 | |
24 | 158 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:40.69 | |
25 | 208 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:40.81 | |
26 | 51 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:41.02 | |
27 | 193 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:41.31 | |
28 | 195 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:42.35 | |
29 | 191 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:42.42 | |
30 | 220 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:43.53 | ||
31 | 28 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:43.69 | |
32 | 186 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:43.70 | |
33 | 178 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:43.77 | |
34 | 149 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:44.45 | |
35 | 110 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:44.80 | |
36 | 48 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:44.85 | |
37 | 30 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:45.18 | |
38 | 22 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:45.22 | |
39 | 143 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 1:45.93 | |
40 | 72 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:46.11 | |
41 | 128 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:46.61 | |
42 | 85 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:46.66 | |
43 | 139 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:47.21 | |
44 | 77 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:48.97 | |
45 | 133 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 1:49.02 | |
46 | 217 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:50.11 | ||
47 | 23 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:50.39 | |
48 | 129 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:50.44 | |
49 | 201 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:50.71 | |
50 | 9 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 1:51.06 | |
51 | 75 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:51.29 | |
52 | 212 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:51.51 | |
53 | 34 | Andersen Alma Høj | 2007 | ISHØJ | 0722AH | 25 m | 1:51.62 | |
54 | 60 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:51.77 | |
55 | 138 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:52.12 | |
56 | 145 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:52.32 | |
57 | 81 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:53.67 | |
58 | 197 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:54.99 | |
59 | 10 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:55.17 | |
60 | 125 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:03.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:18.95 | |
2 | 135 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:19.91 | |
3 | 131 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:20.48 | |
4 | 26 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:20.93 | |
5 | 113 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:21.48 | |
6 | 162 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:23.37 | |
7 | 78 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:25.27 | |
8 | 61 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:27.58 | |
9 | 205 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:28.29 | |
10 | 99 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:28.88 | |
11 | 146 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:29.67 | |
12 | 5 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:31.83 | |
13 | 169 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:32.23 | |
14 | 170 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:33.79 | |
15 | 171 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 1:34.28 | |
16 | 64 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:35.43 | |
17 | 3 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:35.49 | |
18 | 97 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 1:35.80 | |
19 | 21 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:36.04 | |
20 | 86 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:36.63 | |
21 | 38 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:36.64 | |
22 | 166 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:36.96 | |
23 | 50 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:37.42 | |
24 | 120 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:38.37 | |
25 | 122 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:38.56 | |
26 | 109 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:38.83 | |
27 | 29 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:38.99 | |
28 | 224 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 25 m | 1:39.07 | ||
29 | 141 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:39.21 | |
30 | 74 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:39.67 | |
31 | 90 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:41.13 | |
32 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:41.15 | |
33 | 76 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:41.56 | |
34 | 83 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:42.02 | |
35 | 155 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 1:42.85 | |
36 | 8 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:43.29 | |
37 | 163 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:43.80 | |
38 | 225 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:43.83 | ||
39 | 153 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 1:44.02 | |
40 | 173 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:44.39 | |
41 | 73 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:44.75 | |
42 | 140 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:45.02 | |
43 | 35 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:45.32 | |
44 | 59 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:45.43 | |
45 | 142 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:46.31 | |
46 | 199 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:46.34 | |
47 | 52 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:49.17 | |
48 | 4 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:50.48 | |
49 | 150 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:53.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 39.63 | |
2 | 132 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 47.03 | |
3 | 110 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 48.19 | |
4 | 178 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 48.36 | |
5 | 181 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 48.50 | |
6 | 88 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 48.70 | |
7 | 216 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 48.93 | |
8 | 2 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 49.39 | |
9 | 156 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 49.66 | |
10 | 100 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 49.76 | |
11 | 87 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 49.84 | |
12 | 204 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 50.51 | |
13 | 189 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 51.96 | |
14 | 218 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 52.21 | |
15 | 92 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 52.31 | |
16 | 193 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 52.64 | |
17 | 39 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 52.74 | |
18 | 185 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 52.89 | |
19 | 85 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 53.33 | |
20 | 219 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 53.34 | |
21 | 51 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 53.70 | |
22 | 194 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 53.71 | |
23 | 217 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 53.78 | ||
24 | 15 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 53.81 | |
25 | 102 | Rought Astamaja | 2006 | KORSÖR | 0682AJ | 25 m | 53.88 | |
26 | 198 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 54.22 | |
27 | 45 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | 54.39 | |
28 | 119 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 54.44 | |
29 | 80 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 54.56 | |
30 | 25 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 54.73 | |
31 | 13 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 54.93 | |
32 | 9 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 55.22 | |
33 | 186 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 55.75 | |
34 | 138 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 55.92 | |
35 | 34 | Andersen Alma Høj | 2007 | ISHØJ | 0722AH | 25 m | 56.28 | |
36 | 143 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 56.52 | |
37 | 215 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 57.45 | ||
38 | 23 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 57.52 | |
39 | 212 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 57.60 | |
40 | 54 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 57.70 | |
41 | 19 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 58.15 | |
42 | 129 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 58.16 | |
43 | 187 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 58.20 | |
44 | 214 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 58.33 | |
45 | 62 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 58.42 | |
46 | 93 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 58.68 | |
47 | 197 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 58.97 | |
48 | 49 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 59.13 | |
49 | 139 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 59.45 | |
50 | 24 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 59.50 | |
51 | 206 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 59.56 | |
52 | 105 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 59.73 | |
53 | 7 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 59.91 | |
54 | 37 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:00.01 | |
55 | 30 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:00.25 | |
56 | 154 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:00.74 | |
57 | 77 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:00.76 | |
58 | 195 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:01.40 | |
59 | 202 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:01.93 | |
60 | 75 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:02.42 | |
61 | 211 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:02.50 | |
62 | 11 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:03.64 | |
63 | 79 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:04.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 41.66 | |
2 | 41 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 43.46 | |
3 | 113 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 45.54 | |
4 | 167 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 0537AL | 25 m | 45.95 | |
5 | 205 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 47.23 | |
6 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 48.36 | |
7 | 84 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 48.55 | |
8 | 141 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 48.72 | |
9 | 127 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 49.13 | |
10 | 12 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 49.47 | |
11 | 144 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 49.58 | |
12 | 82 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 49.89 | |
13 | 46 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 50.53 | |
14 | 97 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 50.53 | |
15 | 16 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 51.33 | |
16 | 109 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 51.86 | |
17 | 112 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 51.86 | |
18 | 17 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 52.20 | |
19 | 175 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 52.98 | |
20 | 36 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 53.01 | |
21 | 96 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 53.08 | |
22 | 20 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 53.14 | |
23 | 196 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 53.26 | |
24 | 137 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 53.32 | |
25 | 222 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 53.61 | |
26 | 50 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 54.38 | |
27 | 117 | Billing Hjalte Kofoed | 2005 | RØNNE | 0549AF | 25 m | 54.51 | |
28 | 164 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 54.91 | |
29 | 200 | Lindbjerg Rasmus Taasti | 2006 | HOVEDSTAD | 0637AB | 25 m | 55.05 | |
30 | 121 | Krak Oskar | 2005 | VAT CPH-MK | 0533AI | 25 m | 55.26 | |
31 | 53 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | TUNE | 0607AJ | 25 m | 55.31 | |
32 | 213 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 55.57 | |
33 | 152 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 55.79 | |
34 | 89 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 56.34 | |
35 | 114 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 56.63 | |
36 | 159 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 57.05 | |
37 | 29 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 57.33 | |
38 | 4 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 57.75 | |
39 | 74 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 57.94 | |
40 | 118 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 58.40 | |
41 | 83 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 58.68 | |
42 | 86 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 59.27 | |
43 | 8 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 59.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:18.66 | |
2 | 44 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:27.44 | |
3 | 180 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:28.09 | |
4 | 184 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:30.81 | |
5 | 207 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:31.34 | |
6 | 6 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:31.50 | |
7 | 134 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:32.70 | |
8 | 178 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:32.88 | |
9 | 100 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 1:33.69 | |
10 | 181 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:34.47 | |
11 | 13 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:34.55 | |
12 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:34.86 | |
13 | 216 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:35.70 | |
14 | 15 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:36.05 | |
15 | 190 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:36.17 | |
16 | 156 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:36.40 | |
17 | 87 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:36.65 | |
18 | 204 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:37.07 | |
19 | 206 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:38.21 | |
20 | 191 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:39.04 | |
21 | 218 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:39.46 | |
22 | 186 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:40.26 | |
23 | 194 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:40.53 | |
24 | 183 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:40.74 | |
25 | 132 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:41.26 | |
26 | 40 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:41.93 | |
27 | 30 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:42.66 | |
28 | 208 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:43.50 | |
29 | 130 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:44.14 | |
30 | 42 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:44.21 | |
31 | 193 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:44.21 | |
32 | 195 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:44.26 | |
33 | 154 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:44.35 | |
34 | 23 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:44.54 | |
35 | 92 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:45.14 | |
36 | 189 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:45.76 | |
37 | 158 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:45.77 | |
38 | 107 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:46.03 | |
39 | 187 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 1:46.31 | |
40 | 88 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:46.47 | |
41 | 80 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:46.79 | |
42 | 24 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:47.08 | |
43 | 143 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 1:47.46 | |
44 | 198 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:48.10 | |
45 | 139 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:48.46 | |
46 | 111 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:48.58 | |
47 | 72 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:48.87 | |
48 | 149 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:49.22 | |
49 | 129 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:50.09 | |
50 | 85 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:50.92 | |
51 | 214 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:50.93 | |
52 | 25 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:51.02 | |
53 | 123 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:51.05 | |
54 | 157 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:51.77 | |
55 | 77 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:52.26 | |
56 | 37 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:53.11 | |
57 | 133 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 1:53.14 | |
58 | 14 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:53.89 | |
59 | 201 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:53.93 | |
60 | 49 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:54.06 | |
61 | 219 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:54.55 | |
62 | 215 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:54.64 | ||
63 | 217 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:54.90 | ||
64 | 197 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:56.28 | |
65 | 128 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:58.64 | |
66 | 211 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:59.00 | |
67 | 95 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSÖR | 0626AF | 25 m | 2:01.35 | |
68 | 81 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 2:01.58 | |
69 | 79 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:04.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:19.91 | |
2 | 26 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:20.28 | |
3 | 131 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:21.39 | |
4 | 113 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:22.54 | |
5 | 162 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:23.93 | |
6 | 135 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:24.29 | |
7 | 151 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:25.38 | |
8 | 108 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:26.67 | |
9 | 41 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:26.90 | |
10 | 116 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:27.06 | |
11 | 99 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:27.28 | |
12 | 124 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:27.66 | |
13 | 136 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:27.87 | |
14 | 205 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:29.09 | |
15 | 213 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:29.52 | |
16 | 163 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:30.80 | |
17 | 64 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:31.05 | |
18 | 56 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:31.58 | |
19 | 164 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:31.72 | |
20 | 96 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:33.06 | |
21 | 170 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:33.81 | |
22 | 127 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:33.96 | |
23 | 5 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:33.98 | |
24 | 222 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:34.11 | |
25 | 20 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:34.58 | |
26 | 171 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 1:34.65 | |
27 | 167 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 0537AL | 25 m | 1:34.94 | |
28 | 12 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 1:35.21 | |
29 | 166 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:35.37 | |
30 | 38 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:35.39 | |
31 | 146 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:35.81 | |
32 | 148 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:35.95 | |
33 | 169 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:36.24 | |
34 | 46 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:36.48 | |
35 | 175 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:36.82 | |
36 | 120 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:37.11 | |
37 | 153 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 1:37.31 | |
38 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:37.48 | |
39 | 221 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:37.58 | |
40 | 78 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:37.68 | |
41 | 114 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:38.68 | |
42 | 144 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:40.11 | |
43 | 36 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:41.54 | |
44 | 3 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:41.95 | |
45 | 117 | Billing Hjalte Kofoed | 2005 | RØNNE | 0549AF | 25 m | 1:42.16 | |
46 | 84 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:42.37 | |
47 | 50 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:42.69 | |
48 | 82 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:42.74 | |
49 | 122 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:42.94 | |
50 | 16 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:42.98 | |
51 | 8 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:43.24 | |
52 | 29 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:43.55 | |
53 | 1 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:43.80 | |
54 | 21 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:43.96 | |
55 | 199 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:44.72 | |
56 | 173 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:44.93 | |
57 | 112 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 1:45.22 | |
58 | 97 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 1:45.51 | |
59 | 142 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:47.44 | |
60 | 140 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:48.16 | |
61 | 86 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:48.46 | |
62 | 74 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:48.63 | |
63 | 137 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:51.15 | |
64 | 126 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 1:51.55 | |
65 | 73 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:52.25 | |
66 | 53 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | TUNE | 0607AJ | 25 m | 2:00.59 | |
67 | 159 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:16.41 | |
68 | 17 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 11, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:31.65 | |
2 | 147 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:55.22 | |
3 | 207 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 2:55.82 | |
4 | 204 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:58.30 | |
5 | 208 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 3:00.87 | |
6 | 177 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:05.56 | |
7 | 180 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:06.11 | |
8 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:11.45 | |
9 | 190 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:13.88 | |
10 | 94 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 3:14.31 | |
11 | 55 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 3:14.33 | |
12 | 44 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 3:18.75 | |
13 | 72 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:20.26 | |
14 | 185 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 3:20.76 | |
15 | 111 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 3:21.03 | |
16 | 191 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:24.65 | |
17 | 154 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 3:24.70 | |
18 | 95 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSÖR | 0626AF | 25 m | 3:27.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 12, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:39.16 | |
2 | 151 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 2:39.21 | |
3 | 136 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:39.52 | |
4 | 162 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:42.28 | |
5 | 124 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:43.64 | |
6 | 61 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:47.34 | |
7 | 64 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:52.90 | |
8 | 120 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 2:55.73 | |
9 | 171 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 2:56.95 | |
10 | 56 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:57.23 | |
11 | 153 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 2:58.25 | |
12 | 170 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 2:58.47 | |
13 | 148 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:59.45 | |
14 | 221 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 3:01.54 | |
15 | 169 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:09.97 | |
16 | 117 | Billing Hjalte Kofoed | 2005 | RØNNE | 0549AF | 25 m | 3:12.07 | |
17 | 89 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:16.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 13, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Powerpuff Pigerne | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 176 | Hovedstadens Piger 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:21.44 | ||
3 | 203 | Køge Piger | 2006 | KØGE | 25 m | 2:27.41 | ||
4 | 210 | Vat Piger | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:28.00 | ||
5 | 182 | Hovedstadens Piger 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:36.48 | ||
6 | 104 | Hg Powergirls | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:38.00 | ||
7 | 188 | Hovedstadens Piger 3 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:42.25 | ||
8 | 33 | Gti Piger 06 | 2006 | GTI | 25 m | 2:45.00 | ||
9 | 192 | Hovedstadens Piger 4 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:52.90 | ||
10 | 69 | Vest Talent Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 3:03.86 | ||
11 | 70 | Vest Talent Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:04.71 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 14, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Vat Drenge | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:13.00 | ||
2 | 160 | Hovedstadens Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:16.51 | ||
3 | 165 | Hovedstadens Drenge 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:23.81 | ||
4 | 103 | Svøm Korsør Superboys | 2005 | KORSÖR | 25 m | 2:31.00 | ||
5 | 172 | Hovedstadens Drenge 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:32.81 | ||
6 | 67 | Vest Talent Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:37.51 | ||
7 | 32 | Gti Drenge 05 | 2005 | GTI | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 68 | Vest Talent Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:49.60 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 44 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:17.15 | |
2 | 180 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:17.72 | |
3 | 147 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:19.85 | |
4 | 133 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 1:20.36 | |
5 | 208 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:21.00 | |
6 | 156 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:21.12 | |
7 | 6 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:21.43 | |
8 | 177 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:21.46 | |
9 | 13 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:21.73 | |
10 | 216 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:22.71 | |
11 | 204 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:23.19 | |
12 | 130 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:23.55 | |
13 | 178 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:24.11 | |
14 | 206 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:24.38 | |
15 | 184 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:24.57 | |
16 | 134 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:25.77 | |
17 | 15 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:26.28 | |
18 | 181 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:26.85 | |
19 | 132 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:27.01 | |
20 | 185 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:27.13 | |
21 | 191 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:27.19 | |
22 | 110 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:28.63 | |
23 | 19 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 1:28.97 | |
24 | 42 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:29.05 | |
25 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:29.61 | |
26 | 2 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:30.13 | |
27 | 100 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 1:30.79 | |
28 | 187 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 1:31.25 | |
29 | 194 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:31.27 | |
30 | 72 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:31.73 | |
31 | 55 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:31.79 | |
32 | 40 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:32.46 | |
33 | 149 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:32.62 | |
34 | 107 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:32.77 | |
35 | 219 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:32.85 | |
36 | 94 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:33.25 | |
37 | 193 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:33.40 | |
38 | 43 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | 1:33.81 | |
39 | 92 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:33.83 | |
40 | 195 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:33.90 | |
41 | 87 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:33.93 | |
42 | 218 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:34.14 | |
43 | 88 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:35.21 | |
44 | 214 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:35.62 | |
45 | 27 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:35.84 | |
46 | 129 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:36.17 | |
47 | 37 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:36.98 | |
48 | 217 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:37.02 | ||
49 | 23 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:37.25 | |
50 | 22 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:37.45 | |
51 | 111 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:37.58 | |
52 | 145 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:37.61 | |
53 | 47 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:37.71 | |
54 | 220 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:38.01 | ||
55 | 101 | Møller Freja | 2006 | KORSÖR | 0642AF | 25 m | 1:38.30 | |
56 | 189 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:38.40 | |
57 | 48 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:39.28 | |
58 | 34 | Andersen Alma Høj | 2007 | ISHØJ | 0722AH | 25 m | 1:39.39 | |
59 | 139 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:40.22 | |
60 | 128 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:40.48 | |
61 | 197 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:40.51 | |
62 | 215 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:41.64 | ||
63 | 202 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:44.58 | |
64 | 18 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:51.53 | |
65 | 65 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:53.57 | |
66 | 125 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:13.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:13.00 | |
2 | 162 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:13.61 | |
3 | 135 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:13.74 | |
4 | 161 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:13.79 | |
5 | 131 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:13.96 | |
6 | 136 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:14.10 | |
7 | 124 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:15.14 | |
8 | 41 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:15.67 | |
9 | 99 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:15.95 | |
10 | 205 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:16.58 | |
11 | 213 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:17.22 | |
12 | 108 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:17.34 | |
13 | 61 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:18.07 | |
14 | 163 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:18.20 | |
15 | 64 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:18.37 | |
16 | 56 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:18.84 | |
17 | 221 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:18.90 | |
18 | 171 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 1:19.24 | |
19 | 38 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:19.48 | |
20 | 222 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:19.71 | |
21 | 170 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:19.83 | |
22 | 164 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:20.48 | |
23 | 120 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:20.81 | |
24 | 148 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:21.04 | |
25 | 127 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:21.06 | |
26 | 116 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:21.82 | |
27 | 144 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:22.05 | |
28 | 96 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:22.29 | |
29 | 175 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:22.46 | |
30 | 78 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:22.51 | |
31 | 153 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 1:22.82 | |
32 | 141 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:23.49 | |
33 | 46 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:23.65 | |
34 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:23.75 | |
35 | 5 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:23.87 | |
36 | 12 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 1:23.95 | |
37 | 169 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:24.24 | |
38 | 166 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:24.82 | |
39 | 20 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:25.59 | |
40 | 117 | Billing Hjalte Kofoed | 2005 | RØNNE | 0549AF | 25 m | 1:25.94 | |
41 | 146 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:26.14 | |
42 | 199 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:26.37 | |
43 | 122 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:26.72 | |
44 | 3 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:27.76 | |
45 | 82 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:28.14 | |
46 | 167 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 0537AL | 25 m | 1:28.54 | |
47 | 29 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:28.80 | |
48 | 97 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 1:28.80 | |
49 | 76 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:29.14 | |
50 | 84 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:29.50 | |
51 | 114 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:29.84 | |
52 | 155 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 1:30.36 | |
53 | 173 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:30.79 | |
54 | 140 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:30.89 | |
55 | 225 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:31.67 | ||
56 | 83 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:32.71 | |
57 | 66 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:40.15 | |
58 | 90 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:42.68 | |
59 | 152 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:43.14 | |
60 | 91 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:43.74 | |
61 | 1 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:43.80 | |
62 | 118 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:59.27 | |
63 | 150 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:59.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 35.18 | |
2 | 44 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 36.76 | |
3 | 134 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 37.66 | |
4 | 207 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 37.98 | |
5 | 204 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 40.34 | |
6 | 180 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 40.74 | |
7 | 147 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 40.85 | |
8 | 206 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 41.42 | |
9 | 208 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 41.54 | |
10 | 130 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 41.80 | |
11 | 178 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 41.96 | |
12 | 184 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 42.01 | |
13 | 156 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 42.08 | |
14 | 100 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 42.13 | |
15 | 13 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 42.64 | |
16 | 15 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 43.55 | |
17 | 190 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 43.55 | |
18 | 6 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 44.38 | |
19 | 212 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 45.03 | |
20 | 157 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 45.07 | |
21 | 51 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 45.09 | |
22 | 24 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 45.10 | |
23 | 183 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 45.23 | |
24 | 194 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 46.59 | |
25 | 195 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 46.95 | |
26 | 216 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 46.95 | |
27 | 191 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 48.28 | |
28 | 28 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 48.36 | |
29 | 214 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 48.92 | |
30 | 189 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 49.19 | |
31 | 143 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 49.56 | |
32 | 27 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 49.58 | |
33 | 198 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 49.90 | |
34 | 14 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 49.93 | |
35 | 94 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 50.03 | |
36 | 138 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 50.04 | |
37 | 133 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 50.32 | |
38 | 42 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 50.57 | |
39 | 77 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 51.16 | |
40 | 193 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 51.21 | |
41 | 47 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 51.73 | |
42 | 92 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 52.15 | |
43 | 101 | Møller Freja | 2006 | KORSÖR | 0642AF | 25 m | 1:05.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 18, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 32.96 | |
2 | 135 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 35.56 | |
3 | 131 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 36.25 | |
4 | 56 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 36.60 | |
5 | 136 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 37.35 | |
6 | 124 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 38.30 | |
7 | 163 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 38.55 | |
8 | 151 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 38.70 | |
9 | 99 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 39.13 | |
10 | 38 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 40.14 | |
11 | 205 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 40.76 | |
12 | 113 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 40.79 | |
13 | 170 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 42.31 | |
14 | 144 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 42.55 | |
15 | 114 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 42.99 | |
16 | 164 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 43.39 | |
17 | 222 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 44.76 | |
18 | 213 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 44.78 | |
19 | 148 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 45.45 | |
20 | 224 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 25 m | 45.45 | ||
21 | 167 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 0537AL | 25 m | 45.55 | |
22 | 141 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 45.89 | |
23 | 166 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 45.96 | |
24 | 12 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 46.21 | |
25 | 155 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 46.93 | |
26 | 78 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 47.06 | |
27 | 3 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 47.09 | |
28 | 21 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 47.40 | |
29 | 122 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 47.54 | |
30 | 116 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 47.77 | |
31 | 175 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 48.39 | |
32 | 221 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 48.53 | |
33 | 98 | Jepsen Christian | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 48.62 | |
34 | 20 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 50.15 | |
35 | 91 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 50.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:28.41 | |
2 | 132 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:43.04 | |
3 | 181 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:44.29 | |
4 | 87 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:44.79 | |
5 | 185 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:44.92 | |
6 | 156 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:47.37 | |
7 | 110 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:47.46 | |
8 | 190 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:48.92 | |
9 | 88 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:48.95 | |
10 | 129 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:50.19 | |
11 | 51 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:50.49 | |
12 | 191 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:51.06 | |
13 | 6 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:52.15 | |
14 | 2 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:52.17 | |
15 | 198 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:52.78 | |
16 | 92 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:52.93 | |
17 | 45 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | 1:53.63 | |
18 | 13 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:53.71 | |
19 | 39 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:54.22 | |
20 | 206 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:54.89 | |
21 | 102 | Rought Astamaja | 2006 | KORSÖR | 0682AJ | 25 m | 1:55.20 | |
22 | 184 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:55.51 | |
23 | 107 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:55.65 | |
24 | 193 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:56.58 | |
25 | 194 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:56.81 | |
26 | 80 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:57.79 | |
27 | 215 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:58.27 | ||
28 | 218 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:58.60 | |
29 | 217 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:59.51 | ||
30 | 119 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:59.53 | |
31 | 183 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:59.54 | |
32 | 189 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:59.54 | |
33 | 219 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:59.87 | |
34 | 9 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 2:00.19 | |
35 | 143 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 2:00.20 | |
36 | 85 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:01.52 | |
37 | 138 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 2:01.68 | |
38 | 158 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 2:01.77 | |
39 | 24 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 2:02.07 | |
40 | 55 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 2:03.00 | |
41 | 72 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:03.67 | |
42 | 149 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:04.90 | |
43 | 62 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 2:05.24 | |
44 | 123 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:06.47 | |
45 | 28 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:06.81 | |
46 | 128 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 2:11.14 | |
47 | 105 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 2:11.31 | |
48 | 212 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 2:11.64 | |
49 | 7 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | ||
50 | 10 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:31.34 | |
2 | 41 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:31.61 | |
3 | 161 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:33.36 | |
4 | 162 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:34.41 | |
5 | 151 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:38.59 | |
6 | 116 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:39.00 | |
7 | 113 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:43.29 | |
8 | 46 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:43.35 | |
9 | 84 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:45.14 | |
10 | 141 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:45.66 | |
11 | 171 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 1:45.99 | |
12 | 169 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:46.55 | |
13 | 127 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:47.03 | |
14 | 174 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:47.31 | |
15 | 36 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:48.66 | |
16 | 166 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:50.03 | |
17 | 146 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:51.00 | |
18 | 144 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:52.03 | |
19 | 98 | Jepsen Christian | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 1:52.12 | |
20 | 17 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:52.20 | |
21 | 137 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:53.51 | |
22 | 109 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:53.69 | |
23 | 148 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:53.79 | |
24 | 16 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:54.26 | |
25 | 82 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:55.83 | |
26 | 5 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:56.19 | |
27 | 97 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 1:56.59 | |
28 | 12 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 1:57.05 | |
29 | 175 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:57.33 | |
30 | 1 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:57.58 | |
31 | 96 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:58.84 | |
32 | 83 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:59.26 | |
33 | 121 | Krak Oskar | 2005 | VAT CPH-MK | 0533AI | 25 m | 2:00.46 | |
34 | 152 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 2:01.62 | |
35 | 163 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:02.51 | |
36 | 173 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:03.97 | |
37 | 50 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 2:05.78 | |
38 | 196 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 2:30.00 | |
39 | 200 | Lindbjerg Rasmus Taasti | 2006 | HOVEDSTAD | 0637AB | 25 m | 2:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 40.38 | |
2 | 15 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 41.35 | |
3 | 207 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 42.06 | |
4 | 218 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 42.73 | |
5 | 216 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 44.02 | |
6 | 183 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 44.15 | |
7 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 44.72 | |
8 | 72 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 45.11 | |
9 | 40 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 45.12 | |
10 | 107 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 45.30 | |
11 | 42 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 46.12 | |
12 | 94 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 46.26 | |
13 | 110 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 46.26 | |
14 | 80 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 46.50 | |
15 | 111 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 46.65 | |
16 | 2 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 46.79 | |
17 | 158 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 46.99 | |
18 | 85 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 47.02 | |
19 | 187 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 47.04 | |
20 | 88 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 47.22 | |
21 | 55 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 47.35 | |
22 | 195 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 47.72 | |
23 | 30 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 47.87 | |
24 | 19 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 48.07 | |
25 | 145 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 48.07 | |
26 | 22 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 48.72 | |
27 | 77 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 48.94 | |
28 | 75 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 48.96 | |
29 | 28 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 49.04 | |
30 | 51 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 49.14 | |
31 | 149 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 49.25 | |
32 | 43 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | 49.71 | |
33 | 60 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 49.76 | |
34 | 24 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 50.02 | |
35 | 139 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 50.05 | |
36 | 132 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 50.14 | |
37 | 34 | Andersen Alma Høj | 2007 | ISHØJ | 0722AH | 25 m | 50.28 | |
38 | 23 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 50.41 | |
39 | 14 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 50.42 | |
40 | 128 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 50.66 | |
41 | 79 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 50.69 | |
42 | 214 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 50.76 | |
43 | 133 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 50.77 | |
44 | 220 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 50.86 | ||
45 | 157 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 51.11 | |
46 | 49 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 51.54 | |
47 | 138 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 51.81 | |
48 | 47 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 52.22 | |
49 | 119 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 52.28 | |
50 | 81 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 52.31 | |
51 | 105 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 52.32 | |
52 | 201 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 52.36 | |
53 | 219 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 52.49 | |
54 | 125 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 52.60 | |
55 | 10 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 52.67 | |
56 | 9 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 52.91 | |
57 | 130 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 53.01 | |
58 | 57 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 53.14 | |
59 | 197 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 53.20 | |
60 | 54 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 53.21 | |
61 | 25 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 53.48 | |
62 | 62 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 53.48 | |
63 | 101 | Møller Freja | 2006 | KORSÖR | 0642AF | 25 m | 53.58 | |
64 | 198 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 53.62 | |
65 | 11 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 53.64 | |
66 | 212 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 53.86 | |
67 | 58 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 54.36 | |
68 | 18 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 54.72 | |
69 | 202 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 55.26 | |
70 | 215 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 55.67 | ||
71 | 102 | Rought Astamaja | 2006 | KORSÖR | 0682AJ | 25 m | 58.48 | |
72 | 65 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 36.69 | |
2 | 135 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 37.74 | |
3 | 61 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 38.79 | |
4 | 131 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 40.36 | |
5 | 5 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 40.66 | |
6 | 78 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 40.92 | |
7 | 99 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 41.23 | |
8 | 146 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 41.47 | |
9 | 41 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 42.18 | |
10 | 213 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 42.53 | |
11 | 164 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 42.67 | |
12 | 96 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 42.78 | |
13 | 222 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 43.25 | |
14 | 20 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 43.58 | |
15 | 108 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 43.68 | |
16 | 84 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 43.88 | |
17 | 221 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 43.89 | |
18 | 117 | Billing Hjalte Kofoed | 2005 | RØNNE | 0549AF | 25 m | 43.96 | |
19 | 173 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 44.58 | |
20 | 224 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 25 m | 44.58 | ||
21 | 3 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 44.69 | |
22 | 76 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 44.73 | |
23 | 122 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 44.81 | |
24 | 90 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 45.03 | |
25 | 50 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 45.21 | |
26 | 120 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 45.28 | |
27 | 82 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 45.39 | |
28 | 21 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 45.49 | |
29 | 38 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 45.72 | |
30 | 153 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 45.74 | |
31 | 167 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 0537AL | 25 m | 46.17 | |
32 | 199 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 46.38 | |
33 | 98 | Jepsen Christian | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 46.40 | |
34 | 46 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 46.75 | |
35 | 89 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 47.41 | |
36 | 74 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 47.62 | |
37 | 83 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 47.69 | |
38 | 8 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 47.70 | |
39 | 86 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 47.71 | |
40 | 59 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 47.91 | |
41 | 35 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 47.96 | |
42 | 225 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | 48.33 | ||
43 | 97 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 48.37 | |
44 | 150 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 48.41 | |
45 | 29 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 48.44 | |
46 | 140 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 48.53 | |
47 | 155 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 48.53 | |
48 | 73 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 48.67 | |
49 | 126 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 48.70 | |
50 | 36 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 48.85 | |
51 | 196 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 49.96 | |
52 | 142 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 50.26 | |
53 | 52 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 50.33 | |
54 | 66 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 53.00 | |
55 | 91 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:05.82 | |
56 | 63 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:46.12 | |
2 | 44 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 3:08.55 | |
3 | 134 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 3:15.86 | |
4 | 180 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:18.40 | |
5 | 178 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:20.93 | |
6 | 147 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 3:23.50 | |
7 | 177 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:25.34 | |
8 | 185 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 3:25.49 | |
9 | 190 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:26.47 | |
10 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:29.52 | |
11 | 207 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 3:29.63 | |
12 | 87 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:31.50 | |
13 | 100 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 3:31.53 | |
14 | 181 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:32.10 | |
15 | 40 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 3:45.17 | |
16 | 187 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 3:45.84 | |
17 | 158 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 3:47.61 | |
18 | 204 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 3:48.42 | |
19 | 30 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:50.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:40 |
Løb 24, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:52.44 | |
2 | 113 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 3:00.32 | |
3 | 162 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:02.44 | |
4 | 26 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 3:05.28 | |
5 | 136 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 3:08.38 | |
6 | 108 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 3:09.10 | |
7 | 169 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:15.82 | |
8 | 170 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:16.04 | |
9 | 205 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:16.97 | |
10 | 171 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 3:18.55 | |
11 | 56 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 3:32.74 | |
12 | 127 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 3:33.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 november 2016 |
Licens til Herlufsholm Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:40 |