2019-12-06   19:02:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

8_S
Laji 8, P11,12,13-16 50m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
54  Romsi Tuomas  2005  KemUS  05A325  25 m  36.30  36.30   
177  Laukka Elias  2005  KemPy  05A457  25 m  38.96  38.96   
143  Siurua Lauri  2005  OU  05A631  25 m  39.15  39.15   
22  Frant Aapo  2005  KemTU  05A642  25 m  39.41  39.41   
16  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  40.58  39.58   
89  Tapio Paavo  2005  OuLo  05A177  25 m  41.81  41.81   
104  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  50 m  43.95  42.95   
36  Talus Olli  2005  KemTU  05A360  25 m  43.08  43.08   
156  Väänänen Artturi  2005  OU  05A709  50 m  44.11  43.11   
10  72  Lyly-Yrjänäinen Paavo  2005  OuLo  05A590  25 m  54.12  54.12   
12 v 
67  Ijäs Veikka  2004  OuLo  04A233  25 m  30.92  30.92   
166  Haipus Arttu  2004  KemPy  04A723  50 m  33.22  32.22   
79  Rantasuo Vili  2004  OuLo  04A522  25 m  32.64  32.64   
115  Koskela Rasmus  2004  OU  04A713  25 m  33.73  33.73   
230  Kortesalmi Alex  2004  RoiUS  04A187  50 m  35.47  34.47   
167  Haipus Eetu  2004  KemPy  04A718  50 m  35.64  34.64   
17  Kelloniemi Onni  2004  KemjK  04A997  50 m  37.09  36.09   
120  Leinonen Atte  2004  OU  04B030  25 m  36.12  36.12   
232  Kunnari Aatu  2004  RoiUS  04A026  50 m  37.28  36.28   
10  112  Kenttälä Jimi  2004  OU  04A724  25 m  36.48  36.48   
11  111  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  25 m  36.93  36.93   
12  169  Heikkilä Jere  2004  KemPy  04B056  25 m  38.16  38.16   
13  Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  50 m  40.51  39.51   
14  Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  50 m  42.06  41.06   
13 - 16 v 
113  Keskiaho Jere  2001  OU  01A664  50 m  26.71  25.71   
204  Lukkarinen Topi  2000  SCR  00A133  50 m  26.84  25.84   
153  Ukkola Anton  2000  OU  00A217  50 m  27.33  26.33   
Kärnä Leevi  2001  KaUS  01A391  50 m  27.71  26.71   
180  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  25 m  26.73  26.73   
141  Romppainen Veikko  2000  OU  00A321  50 m  27.81  26.81   
139  Rajavaara Matias  2002  OU  02A651  25 m  27.08  27.08   
66  Hyrynkangas Esa  2002  OuLo  02B072  50 m  28.25  27.25   
207  Maijala Petteri  2001  SCR  01B180  50 m  29.43  28.43   
10  Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  50 m  29.50  28.50   
11  172  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  25 m  28.92  28.92   
12  135  Raesalmi Niklas  2002  OU  02A657  25 m  29.28  29.28   
13  53  Romsi Aleksi  2002  KemUS  02B091  25 m  29.63  29.63   
14  27  Karhunen Kalle  2001  KemTU  01A813  25 m  29.72  29.72   
15  49  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  30.14  30.14   
16  194  Saarinen Jeremia  2002  HAHE  02B105  25 m  31.31  31.31   
17  55  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  25 m  31.32  31.32   
18  220  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  32.72  31.72   
19  137  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  25 m  31.89  31.89   
20  46  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  25 m  32.42  32.42   
21  81  Ryynänen Mikael  2003  OuLo  03A344  50 m  34.83  33.83   
22  29  Luokkala Otto  2001  KemTU  01A072  25 m  33.86  33.86   
23  37  Tapio Juhani  2002  KemTU  02A020  25 m  35.94  35.94   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner