Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 29
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
09:06 |
|
|
Järjestäjä |
KemTU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 29, P12,13,14,15,16 200m SKU |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Rasmus Koskela |
2004 |
04A713 |
OU |
|
25m |
|
|
3 |
Jami Kenttälä |
2004 |
04A726 |
OU |
|
25m |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Valtteri Setälä |
2002 |
02B252 |
SCR |
|
50m |
3:21.71 |
3:16.71 |
3 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
03A319 |
KemPy |
|
50m |
3:18.17 |
3:13.17 |
4 |
Otto Luokkala |
2001 |
01A072 |
KemTU |
|
25m |
3:14.19 |
3:14.19 |
5 |
Roope Hyvärinen |
2003 |
03A201 |
KemTU |
|
25m |
3:25.11 |
3:25.11 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tudor Ratiu |
2003 |
03A703 |
SCR |
|
50m |
3:11.06 |
3:06.06 |
2 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
04A090 |
SCR |
|
50m |
3:06.10 |
3:01.10 |
3 |
Sihan Yu |
2003 |
03A332 |
OU |
|
25m |
2:59.44 |
2:59.44 |
4 |
Lauri Saarela |
2003 |
03A056 |
OuLo |
|
25m |
3:00.69 |
3:00.69 |
5 |
Benjamin Evans |
2003 |
03B017 |
SCV |
|
25m |
3:02.56 |
3:02.56 |
6 |
Leevi Sipilä |
2003 |
03A733 |
KemPy |
|
25m |
3:09.72 |
3:09.72 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veikka Ijäs |
2004 |
04A233 |
OuLo |
|
50m |
2:57.72 |
2:52.72 |
2 |
Henrik Siltari |
2002 |
02A355 |
KemUS |
|
25m |
2:50.15 |
2:50.15 |
3 |
Toni Lipponen |
2003 |
03A125 |
KemUS |
|
25m |
2:45.01 |
2:45.01 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mikael Ryynänen |
2003 |
03A344 |
OuLo |
|
50m |
3:03.35 |
2:58.35 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville Korpilähde |
2002 |
02B141 |
SCR |
|
25m |
2:40.89 |
2:40.89 |
2 |
Aleksi Romsi |
2002 |
02B091 |
KemUS |
|
25m |
2:38.48 |
2:38.48 |
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
03A418 |
SCR |
|
50m |
2:43.18 |
2:38.18 |
4 |
Jani Leskelä |
2001 |
01A480 |
KemTU |
|
25m |
2:38.21 |
2:38.21 |
5 |
Aatu Pirneskoski |
2001 |
01A409 |
KemTU |
|
25m |
2:39.13 |
2:39.13 |
6 |
Petteri Maijala |
2001 |
01B180 |
SCR |
|
25m |
2:42.59 |
2:42.59 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
03A223 |
OU |
|
25m |
2:36.38 |
2:36.38 |
2 |
Antti Hirvonen |
2000 |
00A684 |
KaUS |
|
50m |
2:35.49 |
2:30.49 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
02A093 |
OU |
|
50m |
2:31.30 |
2:26.30 |
5 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
03A020 |
OU |
|
25m |
2:32.74 |
2:32.74 |
6 |
Kalle Karhunen |
2001 |
01A813 |
KemTU |
|
50m |
2:42.88 |
2:37.88 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
25m |
2:19.40 |
2:19.40 |
2 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
KemTU |
|
50m |
2:22.27 |
2:17.27 |
3 |
Atte Moilanen |
2001 |
01A253 |
OU |
|
25m |
2:15.43 |
2:15.43 |
4 |
Topias Nygård |
2000 |
00A602 |
OU |
|
25m |
2:16.64 |
2:16.64 |
5 |
Tiitus Taskila |
2001 |
01A402 |
OU |
|
25m |
2:18.73 |
2:18.73 |
6 |
Anton Ukkola |
2000 |
00A217 |
OU |
|
50m |
2:26.30 |
2:21.30 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit |
Tulostusaika |
09:06 |
|