Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
17:12 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 3, T13,14,15 800m VU |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
02A550 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Edit Kull |
2003 |
03B164 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Nelli Peltoniemi |
2002 |
02B239 |
Cetus |
|
25m |
|
|
5 |
Siiri Hargreaves |
2003 |
03B169 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Nea Grundström |
2003 |
03A355 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
02A530 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
2 |
Viivi Sorri |
2003 |
03A290 |
Gladius |
|
25m |
|
|
3 |
Helmi Ahonen |
2003 |
03A160 |
HSS |
|
50m |
12:32.53 |
12:16.53 |
4 |
Nicole Sundell |
2003 |
03A228 |
ORCA |
|
25m |
11:59.87 |
11:59.87 |
5 |
Marleen Mikk |
2002 |
02B180 |
Cetus |
|
25m |
12:10.40 |
12:10.40 |
6 |
Nora Pennanen |
2002 |
02B182 |
Cetus |
|
25m |
12:49.86 |
12:49.86 |
7 |
Sanna Valkonen |
2003 |
03A092 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Delia Helena Aho |
2003 |
03A962 |
Cetus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Diana Seiger |
2003 |
03A909 |
Cetus |
|
25m |
11:47.56 |
11:47.56 |
2 |
Jenni Alanen |
2002 |
02B210 |
Cetus |
|
50m |
11:47.79 |
11:31.79 |
3 |
Iina von Schrowe |
2003 |
03A146 |
Cetus |
|
25m |
11:23.47 |
11:23.47 |
4 |
Emmi Partanen |
2003 |
03A550 |
Cetus |
|
50m |
11:29.76 |
11:13.76 |
5 |
Milli Kosunen |
2002 |
02A584 |
Cetus |
|
25m |
11:17.93 |
11:17.93 |
6 |
Cami Wacklin |
2002 |
02A131 |
Cetus |
|
25m |
11:31.35 |
11:31.35 |
7 |
Aino Lehtinen |
2001 |
01A330 |
Cetus |
|
25m |
11:38.29 |
11:38.29 |
8 |
Oona Piekkala |
2002 |
02B161 |
Cetus |
|
25m |
11:48.04 |
11:48.04 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Essi Salokorpi |
2003 |
03A199 |
Cetus |
|
50m |
11:26.24 |
11:10.24 |
2 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
03A203 |
HSS |
|
50m |
10:38.41 |
10:22.41 |
3 |
Verna Rostedt |
2002 |
02A101 |
Cetus |
|
25m |
10:16.00 |
10:16.00 |
4 |
Anni Hirvo |
2001 |
01A485 |
HSS |
|
50m |
10:22.01 |
10:06.01 |
5 |
Emma Johansson |
2003 |
03A017 |
Cetus |
|
50m |
10:28.51 |
10:12.51 |
6 |
Cia Wacklin |
2001 |
01A425 |
Cetus |
|
25m |
10:17.88 |
10:17.88 |
7 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
03A105 |
Cetus |
|
25m |
10:41.65 |
10:41.65 |
8 |
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
03A610 |
Cetus |
|
25m |
11:12.52 |
11:12.52 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Laura Kellberg |
2003 |
03A441 |
Cetus |
|
50m |
10:15.05 |
9:59.05 |
2 |
Lotta Auvinen |
2001 |
01A565 |
Cetus |
|
25m |
9:40.12 |
9:40.12 |
3 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
Cetus |
|
50m |
9:51.60 |
9:35.60 |
4 |
Emma Koiranen |
2001 |
01A054 |
HSS |
|
25m |
9:19.68 |
9:19.68 |
5 |
Ida Slöör |
2001 |
01A578 |
Cetus |
|
25m |
9:28.18 |
9:28.18 |
6 |
Anni Savolainen |
2002 |
02A184 |
Cetus |
|
25m |
9:37.76 |
9:37.76 |
7 |
Milla Hyttinen |
2003 |
03A149 |
HSS |
|
50m |
10:11.01 |
9:55.01 |
8 |
Siiri Einiö |
2003 |
03A357 |
Gladius |
|
25m |
9:59.58 |
9:59.58 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
17:12 |
|