Program for DM-JDM (25m) 2016 Mellansvenska
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 18, 100m Frisim Herrar Junior |
Distriktrekord Seniorer: Jonathan Kling (1993) 49.64 2013-11-24 |
Distriktrekord Juniorer: Jonathan Kling (1993) 49.64 2013-11-24 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 171 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 50.70 | |
2 | 93 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 51.93 | |
3 | 189 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 52.14 | |
4 | 86 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 52.25 | |
5 | 14 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 52.88 | |
6 | 104 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 54.20 | |
7 | 121 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 54.96 | |
8 | 143 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 55.66 | |
9 | 39 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 56.58 | |
10 | 26 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 56.83 | |
11 | 174 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 56.97 | |
12 | 40 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 57.10 | |
13 | 57 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 57.53 | |
14 | 130 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 57.53 | |
15 | 109 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 57.60 | |
16 | 153 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 58.07 | |
17 | 120 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 58.26 | |
18 | 105 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 58.42 | |
19 | 215 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 58.78 | |
20 | 149 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 58.95 | |
21 | 115 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 59.15 | |
22 | 237 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 59.31 | |
23 | 30 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 59.53 | |
24 | 214 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 59.60 | |
25 | 61 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 59.94 | |
26 | 89 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 1:00.12 | |
27 | 132 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 50 m | 1:00.20 | |
28 | 168 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 50 m | 1:00.22 | |
29 | 122 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:00.68 | |
30 | 41 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:00.92 | |
31 | 144 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 1:01.03 | |
32 | 205 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:01.26 | |
33 | 12 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:01.31 | |
34 | 223 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:01.88 | |
35 | 9 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:01.92 | |
36 | 166 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:02.32 | |
37 | 59 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:02.37 | |
38 | 173 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:02.63 | |
39 | 55 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:03.02 | |
40 | 8 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:03.34 | |
41 | 28 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:03.73 | |
42 | 177 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:04.02 | |
43 | 1 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:04.58 | |
44 | 176 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:05.32 | |
45 | 178 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:06.31 | |
46 | 3 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 1:07.53 | |
47 | 182 | Kazazian Hagob | 2001 | VÄSTERÅS | AZ4101 | 25 m | 1:10.56 | |
48 | 188 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 1:12.39 | |
49 | 208 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 1:13.12 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 15 oktober 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 13:40 |