Startliste for Martti Ollgren-Uinnit
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lauantai
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 1 | Liukkonen Ari-Pekka | 1989 | Cetus | 89A286 | 50 m | 21.92 | 20.92 | |
2 | 11 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | SWIM | 93A494 | 50 m | 23.18 | 22.18 | |
3 | 466 | Rautalin Jaakko | 1989 | Ui Ta | 89A051 | 50 m | 23.30 | 22.30 | |
4 | 14 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 50 m | 23.51 | 22.51 | |
5 | 146 | Viitanen Teemu | 1992 | TaTU | 92A506 | 50 m | 23.75 | 22.75 | |
6 | 8 | Markkanen Janne Markus | 1994 | SWIM | 94A792 | 50 m | 23.93 | 22.93 | |
7 | 90 | Laine Ville | 1995 | TaTU | 95B035 | 50 m | 23.98 | 22.98 | |
8 | 113 | Peltonen Tatu | 1989 | TaTU | 89A035 | 50 m | 24.06 | 23.06 | |
9 | 197 | Sola Mika | 1991 | ÅSK | 91A143 | 50 m | 24.13 | 23.13 | |
10 | 188 | Oksa Ossi | 1988 | ÅSK | 88A200 | 25 m | 23.18 | 23.18 | |
11 | 70 | Eerola Juho | 1995 | TaTU | 95A753 | 50 m | 24.37 | 23.37 | |
12 | 80 | Karuveha Mikael | 1999 | TaTU | 99B021 | 50 m | 24.52 | 23.52 | |
13 | 261 | Erkinaro Arttu | 1992 | OU | 92A595 | 25 m | 23.85 | 23.85 | |
14 | 67 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 98A646 | 50 m | 25.23 | 24.23 | |
15 | 331 | Badji Noah | 1996 | Ui Ta | 96A325 | 50 m | 25.32 | 24.32 | |
16 | 148 | Virta Pietari | 1997 | TaTU | 97A280 | 50 m | 25.71 | 24.71 | |
17 | 394 | Kulmala Atte | 1998 | Ui Ta | 98B262 | 50 m | 25.79 | 24.79 | |
18 | 76 | Kaasinen Santeri | 1999 | TaTU | 99A119 | 50 m | 26.07 | 25.07 | |
19 | 101 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 99A913 | 50 m | 26.44 | 25.44 | |
20 | 109 | Nurmilo Pyry | 1999 | TaTU | 99A266 | 50 m | 26.53 | 25.53 | |
21 | 390 | Koskinen Werneri | 1998 | Ui Ta | 98A828 | 25 m | 25.61 | 25.61 | |
22 | 87 | Kouvo Elias | 1994 | TaTU | 94A902 | 25 m | 25.75 | 25.75 | |
23 | 230 | Kuronen Onni | 2000 | NoPy | 00A863 | 50 m | 27.20 | 26.20 | |
24 | 144 | Vehkalahti Tino | 2001 | TaTU | 01A439 | 50 m | 27.86 | 26.86 | |
25 | 138 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 01A239 | 50 m | 28.40 | 27.40 | |
26 | 356 | Heikkinen Arttu | 2000 | Ui Ta | 00A448 | 50 m | 28.45 | 27.45 | |
27 | 125 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 50 m | 29.07 | 28.07 | |
28 | 209 | Nieminen Nico | 2002 | VeUS | 02B008 | 50 m | 29.50 | 28.50 | |
29 | 112 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 50 m | 30.81 | 29.81 | |
30 | 6 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 50 m | 31.57 | 30.57 | |
31 | 18 | Nyberg Julius | 2002 | JIlves | 02A459 | 25 m | 31.57 | 31.57 | |
32 | 318 | Sippola Eero | 2004 | KU-68 | 04A928 | 25 m | 40.31 | 40.31 | |
33 | 74 | Heinonen Kalle | 2006 | TaTU | 06A105 | 50 m | 41.39 | 40.39 | |
34 | 115 | Penttilä Eero | 2006 | TaTU | 06A165 | 25 m | 51.27 | 51.27 | |
35 | 105 | Mäkimartti Elmo | 2006 | TaTU | 06A047 | 25 m | 54.42 | 54.42 | |
36 | 108 | Nissinen Eetu | 2008 | TaTU | 08A123 | 25 m | 1:09.90 | 1:09.90 | |
37 | 77 | Kallio Luukas | 2005 | TaTU | 05A856 | 25 m | |||
38 | 93 | Lehtonen Leo | 2006 | TaTU | 06A567 | 25 m | |||
39 | 139 | Tikkanen Justus | 2010 | TaTU | 10A002 | 25 m | |||
40 | 143 | Varonen Eemeli | 2009 | TaTU | 09A038 | 25 m | |||
41 | 145 | Vierre Miki | 2006 | TaTU | 06A572 | 25 m | |||
42 | 152 | Zuravljov Maxim | 2009 | TaTU | 09A039 | 25 m | |||
43 | 153 | Zuravljov Nikita | 2008 | TaTU | 08A127 | 25 m | |||
44 | 208 | Jaakkola Eemeli | 2006 | VeUS | 06A627 | 25 m | |||
45 | 214 | Saarinen Kaapo | 2007 | VeUS | 07A347 | 25 m | |||
46 | 228 | Korpikoski Joona | 2007 | NoPy | 07A316 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 | Tulostuspäivämäärä | 21 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere | Tulostusaika | 22:08 |