Ohjelma Martti Ollgren-Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
Martti Ollgren-Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:16 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 3, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (10) |
Sponsori: Tokmanni |
|
Erä 1 (10) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kaisa Siukonen |
2001 |
01A802 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
4 |
Olivia Talvitie |
2006 |
06A192 |
UKK |
|
25m |
|
|
5 |
Aada Lehtoniemi |
2005 |
05A476 |
UKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aada Viitamäki |
2003 |
03B051 |
HäUS |
|
25m |
3:33.90 |
3:33.90 |
2 |
Sivi Juvakka |
2005 |
05A609 |
NoPy |
|
50m |
3:33.31 |
3:28.31 |
3 |
Erica Tomperi |
2004 |
04A895 |
NoPy |
|
50m |
3:30.34 |
3:25.34 |
4 |
Julia Rauhala |
2006 |
06A102 |
UKK |
|
50m |
3:27.45 |
3:22.45 |
5 |
Saara Kiuru |
2004 |
04A410 |
UKK |
|
50m |
3:28.75 |
3:23.75 |
6 |
Aino Lepola |
2005 |
05A040 |
TaTU |
|
50m |
3:32.16 |
3:27.16 |
7 |
Kaisa Huttunen |
2002 |
02A434 |
Ui Ta |
|
25m |
3:31.73 |
3:31.73 |
8 |
Hilda Mäkelä |
2005 |
05A513 |
HäUS |
|
50m |
3:48.15 |
3:43.15 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nelli Vartiainen |
2002 |
02A900 |
HäUS |
|
25m |
3:17.72 |
3:17.72 |
2 |
Noora Pätiälä |
2004 |
04A436 |
Ui Ta |
|
50m |
3:21.43 |
3:16.43 |
3 |
Frida Ekman |
2004 |
04A550 |
Ui Ta |
|
50m |
3:20.42 |
3:15.42 |
4 |
Minea Wiren |
2003 |
03A335 |
NoPy |
|
50m |
3:16.64 |
3:11.64 |
5 |
Nelli Lehmijoki |
2005 |
05A030 |
NoPy |
|
50m |
3:17.14 |
3:12.14 |
6 |
Jessika Liimatta |
2004 |
04A169 |
TaTU |
|
25m |
3:15.92 |
3:15.92 |
7 |
Siiri Levonoja |
2004 |
04A389 |
UKK |
|
50m |
3:22.20 |
3:17.20 |
8 |
Noora Kylmämetsä |
2004 |
04A592 |
Ui Ta |
|
50m |
3:25.06 |
3:20.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milla Salminen |
2003 |
03A609 |
HäUS |
|
25m |
3:07.78 |
3:07.78 |
2 |
Elina Palojärvi |
2002 |
02A435 |
Ui Ta |
|
25m |
3:04.69 |
3:04.69 |
3 |
Viivi Hakamäki |
2002 |
02B053 |
HäUS |
|
50m |
3:06.64 |
3:01.64 |
4 |
Tessa Kirjonen |
2003 |
03A080 |
Ui Ta |
|
50m |
3:04.72 |
2:59.72 |
5 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
04A412 |
Ui Ta |
|
50m |
3:06.52 |
3:01.52 |
6 |
Ella Suominen |
2004 |
04A354 |
UKK |
|
50m |
3:07.71 |
3:02.71 |
7 |
Ella Nihtilä |
2004 |
04A237 |
ÅSK |
|
50m |
3:11.09 |
3:06.09 |
8 |
Rebekka Aaltola |
2005 |
05A280 |
Ui Ta |
|
50m |
3:16.14 |
3:11.14 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Reinonen |
2004 |
04A278 |
HäUS |
|
50m |
3:04.21 |
2:59.21 |
2 |
Sonila Selimi |
2005 |
05A278 |
ÅSK |
|
50m |
3:03.30 |
2:58.30 |
3 |
Kamilla Karppinen |
2001 |
01A305 |
Ui Ta |
|
25m |
2:57.31 |
2:57.31 |
4 |
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
04A363 |
Ui Ta |
|
50m |
3:00.39 |
2:55.39 |
5 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
03A501 |
NoPy |
|
50m |
3:00.83 |
2:55.83 |
6 |
Jessica Mäkinen |
2004 |
04A198 |
Ui Ta |
|
50m |
3:03.11 |
2:58.11 |
7 |
Tiia Strandberg |
2002 |
02A332 |
TaTU |
|
25m |
2:59.13 |
2:59.13 |
8 |
Aada Hakala |
2004 |
04A041 |
Ui Ta |
|
50m |
3:04.24 |
2:59.24 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Adeliina Kaarlenkaski |
2004 |
04A139 |
Ui Ta |
|
50m |
2:58.48 |
2:53.48 |
2 |
Noora Vallinen |
1998 |
98B080 |
NoPy |
|
25m |
2:53.35 |
2:53.35 |
3 |
Oona Sirkiä |
2004 |
04A596 |
ÅSK |
|
50m |
2:57.69 |
2:52.69 |
4 |
Ella Ekman |
2003 |
03A645 |
Ui Ta |
|
25m |
2:49.35 |
2:49.35 |
5 |
Emmi Manninen |
2004 |
04A011 |
TaTU |
|
25m |
2:50.76 |
2:50.76 |
6 |
Sini Korin |
2003 |
03A617 |
NoPy |
|
50m |
2:58.27 |
2:53.27 |
7 |
Mariia Sherstiuk |
2003 |
03B010 |
TaTU |
|
25m |
2:53.43 |
2:53.43 |
8 |
Evgenia Vlasova |
2003 |
03A746 |
TaTU |
|
50m |
2:59.05 |
2:54.05 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
50m |
2:50.14 |
2:45.14 |
3 |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
04A173 |
Ui Ta |
|
50m |
2:48.60 |
2:43.60 |
4 |
Jenni Lampi |
2000 |
00A178 |
SWIM |
|
50m |
2:47.22 |
2:42.22 |
5 |
Netta Nyberg |
2001 |
01A250 |
Ui Ta |
|
50m |
2:48.23 |
2:43.23 |
6 |
Kiia Kinnunen |
2003 |
03A368 |
Ui Ta |
|
50m |
2:49.32 |
2:44.32 |
7 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
50m |
2:51.94 |
2:46.94 |
8 |
Eveliina Koivula |
2003 |
03A192 |
Ui Ta |
|
25m |
2:49.24 |
2:49.24 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iida Sihvonen |
1998 |
98A850 |
SWIM |
|
50m |
2:44.48 |
2:39.48 |
2 |
Siiri Konkka |
2004 |
04A103 |
ÅSK |
|
50m |
2:40.75 |
2:35.75 |
3 |
Ida Tahvanainen |
1997 |
97A253 |
Ui Ta |
|
50m |
2:39.72 |
2:34.72 |
4 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
Ui Ta |
|
25m |
2:33.52 |
2:33.52 |
5 |
Ilona Jakonen |
1998 |
98A588 |
SWIM |
|
25m |
2:33.67 |
2:33.67 |
6 |
Emma von Dickoff |
2002 |
02A117 |
Ui Ta |
|
50m |
2:40.61 |
2:35.61 |
7 |
Enni Lahtinen |
2002 |
02A363 |
Ui Ta |
|
50m |
2:44.11 |
2:39.11 |
8 |
Suvi Kurth |
2001 |
01A009 |
Ui Ta |
|
50m |
2:45.13 |
2:40.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Erika Lahtinen |
1998 |
98A082 |
Ui Ta |
|
25m |
2:33.45 |
2:33.45 |
2 |
Pinja Penttilä |
2001 |
01A456 |
UKK |
|
25m |
2:32.15 |
2:32.15 |
3 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
ÅSK |
|
25m |
2:30.96 |
2:30.96 |
4 |
Emma Männikkö |
1998 |
98A372 |
Ui Ta |
|
25m |
2:30.41 |
2:30.41 |
5 |
Ina Pollari |
2002 |
02A035 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:35.86 |
2:30.86 |
6 |
Ada Alajääskö |
1998 |
98A836 |
TaTU |
|
50m |
2:36.88 |
2:31.88 |
7 |
Emilia Liven |
2002 |
02A205 |
ÅSK |
|
25m |
2:32.55 |
2:32.55 |
8 |
Iida Vallenius |
1999 |
99A655 |
ÅSK |
|
50m |
2:38.51 |
2:33.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jenni Moisio |
2002 |
02A607 |
Ui Ta |
|
50m |
2:33.39 |
2:28.39 |
2 |
Mila Manner |
2001 |
01A167 |
Ui Ta |
|
50m |
2:29.59 |
2:24.59 |
3 |
Charlotta Edelman |
2001 |
01A845 |
ÅSK |
|
50m |
2:28.23 |
2:23.23 |
4 |
Emma Nieminen |
1996 |
96A009 |
Ui Ta |
|
25m |
2:20.14 |
2:20.14 |
5 |
Alma Lumio |
1999 |
99A070 |
Ui Ta |
|
25m |
2:23.06 |
2:23.06 |
6 |
Noora Poutanen |
1999 |
99A051 |
TaTU |
|
50m |
2:29.39 |
2:24.39 |
7 |
Hanna Hammar |
1998 |
98A182 |
Ui Ta |
|
25m |
2:24.63 |
2:24.63 |
8 |
Roosa Mäkinen |
1999 |
99B038 |
Ui Ta |
|
50m |
2:34.69 |
2:29.69 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:16 |
|