Program for Gentofte Open 2016 - Kortbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:59.69 | |
2 | 58 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:02.84 | |
3 | 25 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:06.18 | |
4 | 391 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:06.65 | |
5 | 422 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 2:07.28 | |
6 | 316 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:07.75 | |
7 | 153 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:07.85 | |
8 | 403 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:09.16 | |
9 | 33 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:09.76 | |
10 | 329 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:12.01 | |
11 | 93 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:14.88 | |
12 | 216 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:16.64 | |
13 | 353 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:18.25 | |
14 | 343 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 2:20.83 | |
15 | 82 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:21.95 | |
16 | 359 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:22.16 | |
17 | 116 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:22.73 | |
18 | 28 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:23.19 | |
19 | 65 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:23.89 | |
20 | 210 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:24.06 | |
21 | 133 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:24.37 | |
22 | 272 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:24.51 | |
23 | 158 | Wedekind Timon | 1996 | GLADSAXE | 9633AB | 25 m | 2:24.57 | |
24 | 222 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:24.99 | |
25 | 225 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:26.35 | |
26 | 364 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:33.43 | |
27 | 315 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:40.70 | |
28 | 405 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:41.13 | |
29 | 328 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:43.03 | |
30 | 324 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:45.00 | |
31 | 332 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:45.00 | |
32 | 360 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 2:45.52 | |
33 | 259 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:45.93 | |
34 | 326 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:49.41 | |
35 | 348 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:50.00 | |
36 | 198 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 2:50.86 | |
37 | 341 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:59.00 | |
38 | 320 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 3:00.00 | |
39 | 322 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 3:00.00 | |
40 | 318 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 3:10.00 | |
41 | 339 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 3:15.00 | |
42 | 448 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 13 september 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:26 |