Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
01 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
07:59 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (12) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
499 |
2 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
|
152 |
3 |
Liva Josephine Lang |
2006 |
0682AO |
GTI |
|
25m |
|
501 |
4 |
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
0514AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:18.21 |
238 |
5 |
Mette Gade Nielsen |
2002 |
0258AW |
STT |
|
25m |
|
148 |
6 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
0754AG |
GTI |
|
25m |
|
478 |
7 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
|
VEST |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
GTI |
|
25m |
1:05.90 |
203 |
2 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
STT |
|
25m |
1:03.46 |
133 |
3 |
Alma Høj Andersen |
2007 |
0722AH |
GTI |
|
25m |
1:02.50 |
347 |
4 |
Marie Strandquist |
2007 |
0738AA |
AIF |
|
25m |
1:01.80 |
435 |
5 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
1:02.42 |
234 |
6 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
STT |
|
25m |
1:03.12 |
516 |
7 |
Petrea Hostrup Stærke |
2006 |
0664AD |
GSK |
|
25m |
1:04.07 |
163 |
8 |
Sarah Ankjær Pedersen |
2006 |
0686AJ |
GTI |
|
25m |
1:06.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
498 |
1 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
59.84 |
167 |
2 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GTI |
|
25m |
59.13 |
75 |
3 |
Laila Elliks |
2005 |
0568AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
58.50 |
202 |
4 |
Camille Cueto Rasmussen |
2006 |
0646AD |
STT |
|
25m |
58.15 |
585 |
5 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
58.16 |
575 |
6 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
58.51 |
197 |
7 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
STT |
|
25m |
59.45 |
134 |
8 |
Nicole Damshøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GTI |
|
25m |
1:00.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GTI |
|
25m |
56.62 |
430 |
2 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
56.53 |
87 |
3 |
Luna Luminari |
2005 |
0534AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
55.00 |
464 |
4 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
54.58 |
92 |
5 |
Lilya Oregan |
2005 |
0522AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
54.65 |
199 |
6 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
55.16 |
503 |
7 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
56.61 |
160 |
8 |
Felicia N. Nielsen |
2006 |
0646AM |
GTI |
|
25m |
57.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
GTI |
|
25m |
53.94 |
469 |
2 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
53.62 |
344 |
3 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
53.37 |
230 |
4 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
STT |
|
25m |
52.37 |
477 |
5 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
53.09 |
454 |
6 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
53.56 |
426 |
7 |
Alberte K. Andersen |
2006 |
0606AB |
VEST |
|
25m |
53.94 |
81 |
8 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
53.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
517 |
1 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
51.48 |
475 |
2 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
51.44 |
572 |
3 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
50.64 |
181 |
4 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
49.70 |
341 |
5 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
49.71 |
495 |
6 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
51.32 |
177 |
7 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
51.45 |
228 |
8 |
Julie Gerner Knudsen |
2002 |
0254AT |
STT |
|
25m |
51.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
25m |
49.65 |
333 |
2 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
48.60 |
583 |
3 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
48.38 |
493 |
4 |
Ida Bekker Poulsen |
2002 |
0242BA |
SOLRØD |
|
25m |
46.63 |
496 |
5 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
46.78 |
231 |
6 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
STT |
|
25m |
48.48 |
573 |
7 |
Mille Hansen |
2005 |
0548AO |
VI39 |
|
25m |
49.00 |
82 |
8 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
49.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
494 |
1 |
Julie Silberg |
2002 |
0264AD |
SOLRØD |
|
25m |
46.07 |
44 |
2 |
Anna Foverskov |
2002 |
0204AO |
HOLBÆK |
|
25m |
41.18 |
116 |
3 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
40.67 |
566 |
4 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
40.40 |
97 |
5 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
40.60 |
93 |
6 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
41.00 |
127 |
7 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
25m |
45.59 |
512 |
8 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
46.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
555 |
1 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
39.64 |
558 |
2 |
Emilie Holst Lange |
2002 |
0218AL |
GENTOFTE |
|
25m |
38.93 |
251 |
3 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
25m |
38.38 |
273 |
4 |
Ida Just Mikkelsen |
2001 |
0102AB |
GLADSAXE |
|
25m |
38.03 |
360 |
5 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VI39 |
|
25m |
38.20 |
47 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
38.81 |
548 |
7 |
Viola Demuth Andersen |
2003 |
0316AI |
GENTOFTE |
|
25m |
39.39 |
73 |
8 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
39.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
522 |
1 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
37.69 |
417 |
2 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
37.18 |
266 |
3 |
Nicoline Ingeman-Petersen |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
25m |
36.85 |
282 |
4 |
Ida Agerbak Trandum |
1996 |
9688AO |
GLADSAXE |
|
25m |
36.65 |
292 |
5 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
36.79 |
78 |
6 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
37.00 |
460 |
7 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
VEST |
|
25m |
37.59 |
455 |
8 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
37.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
351 |
1 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
VI39 |
|
25m |
36.40 |
561 |
2 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
36.25 |
306 |
3 |
Amanda Højberg |
1998 |
9868AP |
LYNGBY |
|
25m |
36.11 |
50 |
4 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
35.49 |
107 |
5 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
GTI |
|
25m |
36.09 |
461 |
6 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
VEST |
|
25m |
36.21 |
538 |
7 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
VELLINGE-N |
|
25m |
36.31 |
281 |
8 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
25m |
36.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Silke Mehr |
2000 |
0096AX |
ROSKILDE |
|
25m |
34.99 |
473 |
2 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
VEST |
|
25m |
33.51 |
289 |
3 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.52 |
331 |
4 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.39 |
293 |
5 |
Tenna Jensen |
1998 |
9828AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.09 |
323 |
6 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
33.18 |
108 |
7 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GTI |
|
25m |
34.59 |
562 |
8 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
35.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
01 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
07:59 |
|