2020-02-20   00:01:54
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GTI Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 38
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  02 oktober 2016   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  07:55   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 oktober 2016         
 
 
 
Løb 38, 50m Rygsvømning Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
165  Louise Popp-Madsen  2007    TUNE    25m   
438  Hannah Bjerg Hagens  2007    VEST    25m   
171  Mathilde Bremer Sørensen  2006  0688AN  GTI    25m   
448  Freja Koppernagel  2008    VEST    25m   
               
               

 
Heat 2 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
459  Ila Murphy  2007    VEST    25m   
155  Amalie Lykke Madsen  2008  0866AC  GTI    25m   
159  Naja O. K. Neergaard  2007  0704AI  GTI    25m   
335  Freja Johanna Kepser  2005  0544AS  AIF    25m  1:06.64 
79  Sarah Højlund  2006  0684AH  VAT CPH-MK    25m  1:10.00 
149  Rebekka Kristensen  2007  0722AI  GTI    25m   
476  Nanna Maria S. Sørensen  2007    VEST    25m   
158  Signe C. H. Naaby  2007  0712AI  GTI    25m   

 
Heat 3 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
150  Celina Bruhn Kyhnæb  2006  0626AK  GTI    25m  58.03 
445  Mikkeline H. Jacobsen  2007  0788AC  VEST    25m  56.36 
443  Agnes Højsteen  2007  0714AE  VEST    25m  56.23 
81  Nora Kejser  2004  0476AO  VAT CPH-MK    25m  55.00 
75  Laila Elliks  2005  0568AM  VAT CPH-MK    25m  55.00 
344  Sofie Riis  2005  0536AG  AIF    25m  56.28 
198  Emma Haagen  2006  0676AH  STT    25m  56.63 
77  Luna Hein  2005  0518AO  VAT CPH-MK    25m  1:00.00 

 
Heat 4 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
170  Marie Skole Sørensen  2006  0636AI  GTI    25m  54.16 
106  Maja Zastrojevic  2006  0646AE  VAT CPH-MK    25m  53.00 
133  Alma Høj Andersen  2007  0722AH  GTI    25m  52.62 
167  Sophie Amalie Rasmussen  2006  0692AJ  GTI    25m  51.77 
200  Rebecca Ella Madsen  2006  0628AB  STT    25m  51.94 
420  Amalie Nissov-Johannsen  2003  0356AS  VEST    25m  52.73 
134  Nicole Damshøj Andersen  2006  0674AN  GTI    25m  53.87 
87  Luna Luminari  2005  0534AO  VAT CPH-MK    25m  55.00 

 
Heat 5 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
333  Laura Buchmann  2004  0424AV  AIF    25m  50.43 
92  Lilya Oregan  2005  0522AM  VAT CPH-MK    25m  50.00 
472  Caroline Svane  2005  0516AH  VEST    25m  49.70 
176  Smilla Askvig  2004  0408AK  GTI    25m  48.66 
435  Sandra Bünsov Frederiksen  2007  0766AC  VEST    25m  49.00 
152  Liva Josephine Lang  2006  0682AO  GTI    25m  49.71 
343  Emma Riis  2005  0546AG  AIF    25m  50.14 
347  Marie Strandquist  2007  0738AA  AIF    25m  50.66 

 
Heat 6 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
186  Andrea Bruhn Kyhnæb  2004  0464AJ  GTI    25m  47.84 
469  Maya Amstrup Riis  2007  0708AA  VEST    25m  47.15 
185  Emma Hou Theilade Klausen  2005  0598AD  GTI    25m  45.54 
193  Mathilde Svendsen  2004  0472AQ  GTI    25m  43.85 
465  Natascha Packert-Frandsen  2005  0588AJ  VEST    25m  45.45 
181  Emilia Gotfredsen  2005  0562AE  GTI    25m  46.99 
444  Ida Jacobsen  2005  0528AD  VEST    25m  47.40 
82  Cille Kirketerp  2005  0526AK  VAT CPH-MK    25m  47.84 

 
Heat 7 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
103  Liva Søby  2004  0402AD  VAT CPH-MK    25m  41.14 
95  Emma Kjer Rasmussen  2004  0498AI  VAT CPH-MK    25m  41.00 
492  Sofia Levisen  2002  0258AE  SOLRØD    25m  40.92 
416  Annika Egenhardt  2003  0348AM  VEST    25m  39.29 
191  Nomi I. K. Schau  2004  0408AI  GTI    25m  39.89 
425  Mathilde Bennetzen  2004  0428AN  VEST    25m  41.00 
74  Filippa Eiler  2005  0588AI  VAT CPH-MK    25m  41.00 
341  Silja Mortensen  2003  0342AU  AIF    25m  41.67 

 
Heat 8 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
422  Anne Sofie Devantier  2004  0406AG  VEST    25m  37.91 
229  Laura Petersson  2001  0108AF  STT    25m  37.03 
105  Emma Zambrano Thorsen  2004  0402AH  VAT CPH-MK    25m  35.88 
97  Isabella Rosenberg  2003  0366AC  VAT CPH-MK    25m  35.00 
569  Josephine Holst Vinther  2004  0432AC  GENTOFTE    25m  35.65 
73  Nønne Christensen  2004  0486AM  VAT CPH-MK    25m  37.00 
548  Viola Demuth Andersen  2003  0316AI  GENTOFTE    25m  37.49 
58  Caroline Gerlach  2002  0228BA  ROSKILDE    25m  38.16 

 
Heat 9 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
99  Lærke Rask Sander  2002  0212AL  VAT CPH-MK    25m  33.35 
556  Frederikke Falk-List  2004  0488AB  GENTOFTE    25m  32.65 
324  Emily Brophy  1999  9962AQ  VAT CPH-MK    25m  31.84 
339  Caroline Mathiesen  2001  0172AG  AIF    25m  31.36 
64  Andrea Paaske  2001  0186AF  ROSKILDE    25m  31.68 
562  Clara Rybak-Andersen  2003  0342AO  GENTOFTE    25m  32.64 
359  Julie Laugesen  2003  0308AF  VI39    25m  32.94 
55  Josefine Boisen  1996  9632AE  ROSKILDE    25m  33.47 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  02 oktober 2016 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:55 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark