Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 35
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 35, 100m Medley Herrer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
235 |
3 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
STT |
|
25m |
|
173 |
4 |
Rasmus Lindberg Vibe |
2004 |
0473AF |
GTI |
|
25m |
|
467 |
5 |
Erik Rasmussen |
2006 |
0695AD |
VEST |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
431 |
1 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
|
233 |
2 |
William Gervø |
2003 |
0391AP |
STT |
|
25m |
|
151 |
3 |
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
0689AF |
GTI |
|
25m |
|
480 |
4 |
Adam Wagner |
2007 |
0791AB |
VEST |
|
25m |
|
224 |
5 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
STT |
|
25m |
|
172 |
6 |
Simon Hasting Toft |
2006 |
0613AD |
GTI |
|
25m |
|
145 |
7 |
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
0763AC |
GTI |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
0627AF |
GTI |
|
25m |
2:18.90 |
147 |
2 |
Frederik William Holm |
2007 |
0727AE |
GTI |
|
25m |
2:11.32 |
218 |
3 |
Jonas Hayatzaki |
2007 |
0779AA |
STT |
|
25m |
2:10.00 |
215 |
4 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
STT |
|
25m |
2:05.16 |
144 |
5 |
Asger Noah Grænge Hansen |
2006 |
0673AI |
GTI |
|
25m |
2:08.23 |
137 |
6 |
Oliver Holst Bøgeskov |
2006 |
0637AI |
GTI |
|
25m |
2:11.10 |
216 |
7 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
STT |
|
25m |
2:15.64 |
225 |
8 |
Rasmus Emil Poulsen |
2001 |
0167AQ |
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
169 |
1 |
Marius Hedvang Segato |
2007 |
0791AD |
GTI |
|
25m |
2:00.41 |
219 |
2 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
STT |
|
25m |
1:56.19 |
471 |
3 |
Josef Shukri |
2006 |
0653AD |
VEST |
|
25m |
1:51.89 |
156 |
4 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
1:47.60 |
482 |
5 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
25m |
1:51.09 |
166 |
6 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
1:55.86 |
334 |
7 |
Gustav Bille Gørtz |
2006 |
0649AB |
AIF |
|
25m |
1:59.46 |
135 |
8 |
Mathias H. Baadsgaard |
2006 |
0607AJ |
GTI |
|
25m |
2:00.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GTI |
|
25m |
1:45.33 |
466 |
2 |
Ditlev Queitsch |
2006 |
0671AB |
VEST |
|
25m |
1:43.92 |
468 |
3 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
25m |
1:43.02 |
217 |
4 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
STT |
|
25m |
1:40.26 |
412 |
5 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
1:42.67 |
428 |
6 |
Thorbjørn Bjerrum |
2004 |
0495AN |
VEST |
|
25m |
1:43.34 |
83 |
7 |
Magnus B. Knudsen |
2005 |
0523AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:45.00 |
157 |
8 |
Marius Mains |
2005 |
0551AF |
GTI |
|
25m |
1:46.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
101 |
1 |
Grigory Selivanov |
2004 |
0499AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:40.00 |
458 |
2 |
William Mitchell |
2004 |
0493AH |
VEST |
|
25m |
1:38.74 |
452 |
3 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
25m |
1:37.68 |
136 |
4 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
1:36.61 |
346 |
5 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
1:37.41 |
504 |
6 |
Frederik Funder |
2005 |
0507AI |
GSK |
|
25m |
1:37.87 |
210 |
7 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
STT |
|
25m |
1:39.79 |
236 |
8 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
25m |
1:40.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
397 |
1 |
Samuel Risager |
2003 |
0305AN |
GSK |
|
25m |
1:36.18 |
184 |
2 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
1:34.85 |
102 |
3 |
Nicholas Simson |
2005 |
0527AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:32.32 |
205 |
4 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
STT |
|
25m |
1:31.61 |
154 |
5 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
GTI |
|
25m |
1:32.01 |
39 |
6 |
Oliver Brixner |
2003 |
0383AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:32.37 |
84 |
7 |
Bertram Krak |
2004 |
0473AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:35.00 |
161 |
8 |
Mathias Olsen |
2005 |
0521AF |
GTI |
|
25m |
1:36.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
1:31.28 |
190 |
2 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
GTI |
|
25m |
1:29.57 |
146 |
3 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
GTI |
|
25m |
1:28.75 |
509 |
4 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
1:26.59 |
505 |
5 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
1:27.35 |
364 |
6 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
1:29.13 |
411 |
7 |
Cassius Arbo Christensen |
2003 |
0343AO |
VEST |
|
25m |
1:30.62 |
183 |
8 |
Oscar Isberg |
2004 |
0433AC |
GTI |
|
25m |
1:31.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
557 |
1 |
Leonard Steen Jensen |
2003 |
0339AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.05 |
222 |
2 |
Silas Bech Rindorf |
2000 |
0037AM |
STT |
|
25m |
1:24.80 |
393 |
3 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
1:22.40 |
122 |
4 |
Esben Brasch Jensen |
2003 |
0367AC |
GTI |
|
25m |
1:21.39 |
414 |
5 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
1:22.28 |
180 |
6 |
Nicolai Schuster Gath |
2003 |
0365AK |
GTI |
|
25m |
1:22.60 |
207 |
7 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
STT |
|
25m |
1:25.88 |
485 |
8 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:26.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
470 |
1 |
Karl-Emil Rohr |
2001 |
0185AH |
VEST |
|
25m |
1:19.78 |
189 |
2 |
Oliver Kjærsgaard Mølbak |
2004 |
0441AC |
GTI |
|
25m |
1:19.27 |
368 |
3 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
1:18.06 |
354 |
4 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:16.44 |
550 |
5 |
Karl August B. Balle |
2003 |
0385AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:17.82 |
178 |
6 |
Alexander Marcus Englev |
2004 |
0481AI |
GTI |
|
25m |
1:18.54 |
194 |
7 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
1:19.40 |
43 |
8 |
Jacob Ellekær |
2002 |
0215AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:19.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
407 |
1 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
25m |
1:15.72 |
382 |
2 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
STT |
|
25m |
1:14.40 |
381 |
3 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
STT |
|
25m |
1:13.76 |
41 |
4 |
Silas Bøjsen |
2002 |
0223AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:12.82 |
126 |
5 |
Kevin Liang |
2002 |
0215AI |
GTI |
|
25m |
1:13.73 |
40 |
6 |
Christopher H. Brown |
2002 |
0297AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:13.83 |
38 |
7 |
Sebastian Bonde |
2002 |
0271AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:14.43 |
406 |
8 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
25m |
1:16.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GTI |
|
25m |
1:12.68 |
361 |
2 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VI39 |
|
25m |
1:11.22 |
60 |
3 |
William W. Kofoed |
2001 |
0159AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:09.10 |
352 |
4 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VI39 |
|
25m |
1:08.61 |
329 |
5 |
Andreas Norup |
1999 |
9927AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:09.07 |
488 |
6 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:10.39 |
408 |
7 |
Lucas Jensen |
2001 |
0183AM |
VEST |
|
25m |
1:12.01 |
120 |
8 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GTI |
|
25m |
1:12.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
371 |
1 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
STT |
|
25m |
1:07.07 |
436 |
2 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
1:06.54 |
378 |
3 |
Mads Ørsted Nielsen |
1999 |
9921AF |
STT |
|
25m |
1:04.77 |
121 |
4 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
GTI |
|
25m |
1:03.83 |
63 |
5 |
Anders Engtorp Olesen |
1999 |
9951AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:04.74 |
59 |
6 |
Emil Johansen |
1999 |
9935AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:06.28 |
449 |
7 |
Albert Voldum Krog |
2001 |
0155AI |
VEST |
|
25m |
1:07.00 |
37 |
8 |
David Arneskov |
2002 |
0287AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:07.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
559 |
1 |
Carl-Emil Lønborg |
2002 |
0241AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:02.89 |
66 |
2 |
Riyan Salem |
1998 |
9891AV |
ROSKILDE |
|
25m |
1:02.30 |
111 |
3 |
Mathias Yu Fagerberg |
2000 |
0069AI |
GTI |
|
25m |
1:00.04 |
441 |
4 |
Oliver Huban |
1996 |
9641AF |
VEST |
|
25m |
58.87 |
326 |
5 |
Rasmus Hasemann |
1996 |
9601AA |
VAT CPH-MK |
|
25m |
59.88 |
330 |
6 |
Jon Riedel Pedersen |
1998 |
9821AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:01.05 |
379 |
7 |
Frederik Hatting Petersen |
2000 |
0071AC |
STT |
|
25m |
1:02.41 |
565 |
8 |
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
0135AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:02.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|