Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 33
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
146 |
1 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
GTI |
|
25m |
|
211 |
2 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
STT |
|
25m |
|
437 |
3 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
4:00.72 |
213 |
4 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
STT |
|
25m |
3:29.63 |
208 |
5 |
Jakob Nadeem Alwan |
2003 |
0367AL |
STT |
|
25m |
3:40.71 |
172 |
6 |
Simon Hasting Toft |
2006 |
0613AD |
GTI |
|
25m |
4:00.84 |
168 |
7 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GTI |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
101 |
1 |
Grigory Selivanov |
2004 |
0499AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:21.12 |
531 |
2 |
Eddie Nilsson |
2003 |
AK3103 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:14.28 |
509 |
3 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
3:03.64 |
523 |
4 |
Gustav Conradsen |
2003 |
AK6903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:42.16 |
42 |
5 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
2:53.50 |
413 |
6 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
25m |
3:04.74 |
524 |
7 |
Linus Hiltonsson |
2002 |
AD3902 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:18.71 |
136 |
8 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
3:24.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
2:38.43 |
104 |
2 |
Oscar Thinghøjen |
2003 |
0357AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:35.00 |
563 |
3 |
Christian Skinhøj |
2001 |
0165AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:30.77 |
72 |
4 |
August Bugge |
2000 |
0091AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:30.00 |
49 |
5 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
2:30.72 |
408 |
6 |
Lucas Jensen |
2001 |
0183AM |
VEST |
|
25m |
2:34.48 |
125 |
7 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
GTI |
|
25m |
2:38.40 |
124 |
8 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GTI |
|
25m |
2:41.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
547 |
1 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
2:29.21 |
553 |
2 |
Marcus Dessau |
2002 |
0229AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:26.47 |
63 |
3 |
Anders Engtorp Olesen |
1999 |
9951AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:22.45 |
113 |
4 |
Jacob Funch Jørgensen |
1999 |
9951AG |
GTI |
|
25m |
2:13.55 |
349 |
5 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VI39 |
|
25m |
2:15.29 |
568 |
6 |
Christoffer Weiss |
2001 |
0197AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:22.73 |
549 |
7 |
Leo Badaker |
2002 |
0255AR |
GENTOFTE |
|
25m |
2:27.87 |
118 |
8 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
GTI |
|
25m |
2:29.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|