Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (17) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Louise Popp-Madsen |
2007 |
|
TUNE |
|
25m |
|
149 |
2 |
Rebekka Kristensen |
2007 |
0722AI |
GTI |
|
25m |
|
478 |
3 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
|
VEST |
|
25m |
|
159 |
4 |
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
0704AI |
GTI |
|
25m |
|
158 |
5 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
GTI |
|
25m |
|
476 |
6 |
Nanna Maria S. Sørensen |
2007 |
|
VEST |
|
25m |
|
171 |
7 |
Mathilde Bremer Sørensen |
2006 |
0688AN |
GTI |
|
25m |
|
448 |
8 |
Freja Koppernagel |
2008 |
|
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GTI |
|
25m |
|
443 |
2 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
59.70 |
335 |
3 |
Freja Johanna Kepser |
2005 |
0544AS |
AIF |
|
25m |
53.50 |
160 |
4 |
Felicia N. Nielsen |
2006 |
0646AM |
GTI |
|
25m |
51.84 |
79 |
5 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
52.00 |
445 |
6 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
57.19 |
459 |
7 |
Ila Murphy |
2007 |
|
VEST |
|
25m |
|
438 |
8 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
|
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
234 |
1 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
STT |
|
25m |
50.62 |
87 |
2 |
Luna Luminari |
2005 |
0534AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
50.00 |
150 |
3 |
Celina Bruhn Kyhnæb |
2006 |
0626AK |
GTI |
|
25m |
48.96 |
96 |
4 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
0632AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
48.00 |
501 |
5 |
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
0514AQ |
SOLRØD |
|
25m |
48.56 |
81 |
6 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
50.00 |
75 |
7 |
Laila Elliks |
2005 |
0568AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
50.49 |
435 |
8 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
51.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
0626AJ |
GTI |
|
25m |
47.05 |
140 |
2 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GTI |
|
25m |
46.93 |
153 |
3 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
GTI |
|
25m |
45.72 |
347 |
4 |
Marie Strandquist |
2007 |
0738AA |
AIF |
|
25m |
45.25 |
472 |
5 |
Caroline Svane |
2005 |
0516AH |
VEST |
|
25m |
45.52 |
198 |
6 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
STT |
|
25m |
46.68 |
106 |
7 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
47.00 |
457 |
8 |
Philippa Mitchell |
2006 |
0638AG |
VEST |
|
25m |
47.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
344 |
1 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
45.21 |
498 |
2 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
44.89 |
343 |
3 |
Emma Riis |
2005 |
0546AG |
AIF |
|
25m |
44.60 |
133 |
4 |
Alma Høj Andersen |
2007 |
0722AH |
GTI |
|
25m |
44.20 |
170 |
5 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
GTI |
|
25m |
44.49 |
582 |
6 |
Laura Kall |
2005 |
0594AO |
VI39 |
|
25m |
44.72 |
477 |
7 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
45.17 |
440 |
8 |
Rebecca Loft Helms |
2006 |
0634AB |
VEST |
|
25m |
45.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
469 |
1 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
43.25 |
517 |
2 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
43.03 |
197 |
3 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
STT |
|
25m |
42.87 |
163 |
4 |
Sarah Ankjær Pedersen |
2006 |
0686AJ |
GTI |
|
25m |
42.69 |
573 |
5 |
Mille Hansen |
2005 |
0548AO |
VI39 |
|
25m |
42.71 |
430 |
6 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
42.91 |
518 |
7 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
43.20 |
585 |
8 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
43.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
465 |
1 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
41.96 |
228 |
2 |
Julie Gerner Knudsen |
2002 |
0254AT |
STT |
|
25m |
41.63 |
454 |
3 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
41.14 |
502 |
4 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
40.55 |
152 |
5 |
Liva Josephine Lang |
2006 |
0682AO |
GTI |
|
25m |
40.89 |
583 |
6 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
41.25 |
141 |
7 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GTI |
|
25m |
41.69 |
167 |
8 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GTI |
|
25m |
42.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Andrea Bruhn Kyhnæb |
2004 |
0464AJ |
GTI |
|
25m |
40.34 |
333 |
2 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
40.19 |
500 |
3 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
39.89 |
148 |
4 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
0754AG |
GTI |
|
25m |
39.46 |
177 |
5 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
39.88 |
200 |
6 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
25m |
39.94 |
174 |
7 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
40.25 |
203 |
8 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
STT |
|
25m |
40.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
575 |
1 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
39.11 |
199 |
2 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
38.48 |
341 |
3 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
38.08 |
496 |
4 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
37.34 |
574 |
5 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
37.52 |
176 |
6 |
Smilla Askvig |
2004 |
0408AK |
GTI |
|
25m |
38.09 |
82 |
7 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
39.07 |
503 |
8 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
39.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
416 |
1 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
25m |
37.03 |
192 |
2 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
25m |
36.68 |
525 |
3 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
36.27 |
230 |
4 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
STT |
|
25m |
35.88 |
187 |
5 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
35.91 |
193 |
6 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GTI |
|
25m |
36.31 |
495 |
7 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
36.83 |
514 |
8 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
37.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
424 |
1 |
Lykke Gøtterup Jensen |
2004 |
0418AQ |
VEST |
|
25m |
35.37 |
90 |
2 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
35.19 |
526 |
3 |
Ellen Johansson |
2002 |
AQ6202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
35.03 |
129 |
4 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
34.51 |
572 |
5 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
34.90 |
521 |
6 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
35.11 |
188 |
7 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
35.24 |
127 |
8 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
25m |
35.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
GTI |
|
25m |
34.06 |
425 |
2 |
Mathilde Bennetzen |
2004 |
0428AN |
VEST |
|
25m |
33.77 |
532 |
3 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
33.15 |
570 |
4 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
32.85 |
535 |
5 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
32.94 |
492 |
6 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
33.47 |
3 |
7 |
Mathilde Edele Borg |
2004 |
0446AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
33.99 |
8 |
8 |
Mathilde Busch Erhardi |
2004 |
0428AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
34.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Victoria Husted Volden |
2003 |
0312AU |
HØRSHOLM |
|
25m |
32.39 |
18 |
2 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
0278AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
32.23 |
12 |
3 |
Julie Frisch Hoff |
2002 |
0288AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
32.14 |
73 |
4 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.47 |
105 |
5 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.47 |
44 |
6 |
Anna Foverskov |
2002 |
0204AO |
HOLBÆK |
|
25m |
32.18 |
511 |
7 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
32.32 |
17 |
8 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
32.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
132 |
1 |
Julie Wolter |
2003 |
0374AJ |
GTI |
|
25m |
31.47 |
229 |
2 |
Laura Petersson |
2001 |
0108AF |
STT |
|
25m |
31.36 |
103 |
3 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
30.97 |
4 |
4 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
30.72 |
25 |
5 |
Caroline Meyer |
2002 |
0238AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
30.79 |
555 |
6 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
31.34 |
116 |
7 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
31.38 |
528 |
8 |
Mathilda Kamper-Johnson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
31.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
422 |
1 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
30.39 |
112 |
2 |
Olivia Foltmar-Michaelsen |
2001 |
0154AJ |
GTI |
|
25m |
30.11 |
367 |
3 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
29.95 |
34 |
4 |
Astrid Thimmer |
2003 |
0302AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
29.68 |
460 |
5 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
VEST |
|
25m |
29.92 |
455 |
6 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
29.97 |
119 |
7 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GTI |
|
25m |
30.28 |
473 |
8 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
VEST |
|
25m |
30.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Josefine Boisen |
1996 |
9632AE |
ROSKILDE |
|
25m |
29.19 |
561 |
2 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
28.95 |
360 |
3 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VI39 |
|
25m |
28.57 |
552 |
4 |
Alberte V. Bisgaard |
2003 |
0336AK |
GENTOFTE |
|
25m |
28.03 |
281 |
5 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
25m |
28.23 |
451 |
6 |
Emilie Larsen |
2001 |
0186AC |
VEST |
|
25m |
28.72 |
13 |
7 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
28.99 |
107 |
8 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
GTI |
|
25m |
29.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
350 |
1 |
Nanna Drewsen |
1998 |
9848AH |
VI39 |
|
25m |
27.34 |
265 |
2 |
Emilie Hørlykke |
1998 |
9886BD |
GLADSAXE |
|
25m |
26.87 |
456 |
3 |
Sarah Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
26.74 |
108 |
4 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GTI |
|
25m |
25.77 |
268 |
5 |
Thea Hovmand Larsen |
1997 |
9746AH |
GLADSAXE |
|
25m |
26.15 |
64 |
6 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
25m |
26.78 |
282 |
7 |
Ida Agerbak Trandum |
1996 |
9688AO |
GLADSAXE |
|
25m |
26.88 |
530 |
8 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
27.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|