Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 24
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
478 |
2 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
|
VEST |
|
25m |
|
200 |
3 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
25m |
2:20.60 |
435 |
4 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
2:17.33 |
457 |
5 |
Philippa Mitchell |
2006 |
0638AG |
VEST |
|
25m |
2:20.38 |
174 |
6 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
|
140 |
7 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GTI |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Nicole Damshøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GTI |
|
25m |
2:13.28 |
203 |
2 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
STT |
|
25m |
2:06.04 |
77 |
3 |
Luna Hein |
2005 |
0518AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:04.00 |
202 |
4 |
Camille Cueto Rasmussen |
2006 |
0646AD |
STT |
|
25m |
2:03.60 |
198 |
5 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
STT |
|
25m |
2:03.86 |
498 |
6 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
2:05.73 |
160 |
7 |
Felicia N. Nielsen |
2006 |
0646AM |
GTI |
|
25m |
2:08.96 |
234 |
8 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
STT |
|
25m |
2:15.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
516 |
1 |
Petrea Hostrup Stærke |
2006 |
0664AD |
GSK |
|
25m |
2:01.77 |
585 |
2 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
1:59.76 |
230 |
3 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
STT |
|
25m |
1:57.46 |
228 |
4 |
Julie Gerner Knudsen |
2002 |
0254AT |
STT |
|
25m |
1:54.61 |
477 |
5 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
1:56.95 |
177 |
6 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
1:57.86 |
444 |
7 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
1:59.92 |
464 |
8 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
2:02.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
475 |
1 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
1:53.83 |
517 |
2 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
1:52.91 |
583 |
3 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
1:50.45 |
572 |
4 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
1:49.23 |
181 |
5 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
1:49.98 |
333 |
6 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
1:50.61 |
570 |
7 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
1:53.40 |
454 |
8 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
1:53.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
25m |
1:48.69 |
231 |
2 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
STT |
|
25m |
1:45.98 |
35 |
3 |
Victoria Husted Volden |
2003 |
0312AU |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:43.01 |
58 |
4 |
Caroline Gerlach |
2002 |
0228BA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:42.15 |
496 |
5 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:42.92 |
573 |
6 |
Mille Hansen |
2005 |
0548AO |
VI39 |
|
25m |
1:44.57 |
514 |
7 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:47.37 |
341 |
8 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
1:48.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
424 |
1 |
Lykke Gøtterup Jensen |
2004 |
0418AQ |
VEST |
|
25m |
1:41.22 |
127 |
2 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
25m |
1:39.59 |
512 |
3 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:37.35 |
534 |
4 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:34.58 |
511 |
5 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:37.15 |
493 |
6 |
Ida Bekker Poulsen |
2002 |
0242BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:39.16 |
535 |
7 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:40.87 |
425 |
8 |
Mathilde Bennetzen |
2004 |
0428AN |
VEST |
|
25m |
1:41.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
116 |
1 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
1:32.52 |
566 |
2 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.10 |
44 |
3 |
Anna Foverskov |
2002 |
0204AO |
HOLBÆK |
|
25m |
1:27.94 |
78 |
4 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:26.53 |
17 |
5 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:27.11 |
97 |
6 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:28.63 |
33 |
7 |
Clara Secher Termansen |
2005 |
0556AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:32.27 |
420 |
8 |
Amalie Nissov-Johannsen |
2003 |
0356AS |
VEST |
|
25m |
1:34.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
25 |
1 |
Caroline Meyer |
2002 |
0238AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:24.60 |
417 |
2 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
1:24.32 |
555 |
3 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.30 |
34 |
4 |
Astrid Thimmer |
2003 |
0302AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:22.47 |
107 |
5 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
GTI |
|
25m |
1:22.55 |
558 |
6 |
Emilie Holst Lange |
2002 |
0218AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.70 |
73 |
7 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:24.42 |
13 |
8 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:26.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
522 |
1 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.05 |
455 |
2 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
1:19.59 |
267 |
3 |
Kamilla Larsen |
1996 |
9636AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
1:17.54 |
561 |
4 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:16.90 |
351 |
5 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
VI39 |
|
25m |
1:17.32 |
266 |
6 |
Nicoline Ingeman-Petersen |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
25m |
1:17.94 |
460 |
7 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
VEST |
|
25m |
1:21.36 |
47 |
8 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:22.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Silke Mehr |
2000 |
0096AX |
ROSKILDE |
|
25m |
1:15.77 |
108 |
2 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GTI |
|
25m |
1:14.98 |
327 |
3 |
Cecilie Holten |
1996 |
9608AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:12.16 |
331 |
4 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:08.28 |
323 |
5 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:11.99 |
473 |
6 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
VEST |
|
25m |
1:14.14 |
50 |
7 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:15.68 |
18 |
8 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
0278AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:16.18 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|