Program för Wadköpingsdoppet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
17 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
20:21 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 18, 25m Frisim Damer Öppen |
Semifinaler (4) |
0 år och äldre: Claire Vilshed (1980) 12.01 2011-09-24 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
14.07 |
223 |
2 |
Klara Gårdman |
2002 |
BF8402 |
NKK |
|
25m |
13.89 |
439 |
3 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
ÖSA |
|
25m |
13.87 |
496 |
4 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
13.37 |
174 |
5 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
20.27 |
216 |
6 |
Adina Eriksson |
1999 |
AB8899 |
NKK |
|
25m |
13.78 |
504 |
7 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
13.82 |
388 |
8 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
14.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
13.65 |
220 |
2 |
Michelle Franzén |
1993 |
AN0893 |
NKK |
|
25m |
13.05 |
3 |
3 |
Matilda Åhlström |
1991 |
BV9891 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
12.62 |
498 |
4 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
12.53 |
287 |
5 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
13.59 |
179 |
6 |
Linnéa Lundborg |
2000 |
AZ5600 |
MASS |
|
25m |
13.10 |
64 |
7 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
13.38 |
302 |
8 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
18.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
444 |
1 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
25m |
13.38 |
396 |
2 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
13.53 |
243 |
3 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
25m |
17.23 |
285 |
4 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
14.57 |
286 |
5 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
AB7401 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
13.44 |
368 |
6 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
13.11 |
256 |
7 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
13.32 |
327 |
8 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
348 |
1 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
20.46 |
381 |
2 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
13.37 |
183 |
3 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
25m |
12.71 |
332 |
4 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
13.48 |
53 |
5 |
Christin Heina |
1996 |
BA0296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
12.42 |
411 |
6 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
13.19 |
324 |
7 |
Erica Christensen Weistrand |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
14.74 |
25 |
8 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
16.04 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
17 september 2016 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
Utskriftstid |
20:21 |
|