Ohjelma Serneke Swim Open
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 8, 400m Frisim A B C Damer |
Sponsor: Liseberg |
13 - 14 år: Klara Johansson (2001) 4:44.48 2015-09-04 |
15 - 16 år: Nikki Brockmar (1999) 4:42.99 2015-09-04 |
17 - 99 år: Isabelle Höstman (1990) 4:28.92 2012-09-07 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 14 år |
1 | 492 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 25 m | 4:48.89 | |
2 | 187 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 4:49.03 | |
3 | 596 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 25 m | 4:54.05 | |
4 | 353 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 50 m | 5:00.01 | |
5 | 489 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 25 m | 5:01.23 | |
6 | 172 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 25 m | 5:02.49 | |
7 | 94 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 25 m | 5:03.38 | |
8 | 104 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 25 m | 5:03.67 | |
9 | 398 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 25 m | 5:05.35 | |
10 | 119 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 5:09.59 | |
11 | 201 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 25 m | 5:14.13 | |
12 | 580 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | 5:19.73 | |
13 | 371 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 25 m | 5:25.12 | |
14 | 287 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | AP9403 | 25 m | 5:20.44 | RES |
15 | 494 | Berlin Ida | 2002 | S 02 | AW6402 | 25 m | 5:20.98 | RES |
16 | 195 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 5:24.46 | RES |
15 - 16 år |
1 | 149 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 25 m | 4:34.22 | |
2 | 357 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 4:48.02 | |
3 | 90 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 25 m | 4:52.80 | |
4 | 352 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 25 m | 4:56.50 | |
5 | 370 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 4:57.04 | |
6 | 81 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | BE1401 | 50 m | 5:02.38 | |
7 | 286 | Thonander Felicia | 2001 | KUNGÄLV | AC8801 | 50 m | 5:04.52 | |
8 | 356 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 50 m | 5:06.10 | |
9 | 182 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 25 m | 5:06.25 | |
10 | 185 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 5:06.66 | |
11 | 615 | Kaldrup Malin | 2000 | S 02 | AA1600 | 25 m | 5:15.44 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 09 september 2016 |
Licensierad till: Göteborg Sim | Utskriftstid | 16:06 |