Startliste for SFI-mästerskapen
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 2
Lähtölista Laji 34
|
Kilpailu |
SFI mästerskapen |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 kesäkuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Esbo |
|
Tulostusaika |
08:31 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
18 kesäkuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 34, 100m Frisim F |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jasmine Vikström |
2002 |
02A972 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:23.57 |
1:21.57 |
4 |
Sanna Valkonen |
2003 |
03A092 |
Cetus |
|
50m |
1:18.68 |
1:16.68 |
5 |
Maria Hemmi |
2002 |
02A331 |
Cetus |
|
50m |
1:19.46 |
1:17.46 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nora Pennanen |
2002 |
02B182 |
Cetus |
|
50m |
1:18.42 |
1:16.42 |
2 |
Erika Yli-Yrjänäinen |
2001 |
01A999 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:17.22 |
1:15.22 |
3 |
Rosalia Turunen |
2002 |
02B202 |
BS-PU |
|
50m |
1:13.81 |
1:11.81 |
4 |
Diana Seiger |
2003 |
03A909 |
Cetus |
|
50m |
1:13.16 |
1:11.16 |
5 |
Tinja Harju |
2002 |
02A384 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:13.45 |
1:11.45 |
6 |
Amanda Ahlgren |
2001 |
01A821 |
BS-PU |
|
25m |
1:14.94 |
1:14.94 |
7 |
Fanny Koivisto |
2001 |
01A809 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:15.98 |
1:15.98 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hilda Helo |
2003 |
03A483 |
ÅSK |
|
50m |
1:11.93 |
1:09.93 |
2 |
Essi Salokorpi |
2003 |
03A199 |
Cetus |
|
50m |
1:10.87 |
1:08.87 |
3 |
Johanna Vieraankivi |
2001 |
01A525 |
Cetus |
|
50m |
1:10.29 |
1:08.29 |
4 |
Aino Pajari |
2001 |
01A278 |
BS-PU |
|
25m |
1:06.64 |
1:06.64 |
5 |
Aino Lehtinen |
2001 |
01A330 |
Cetus |
|
50m |
1:09.62 |
1:07.62 |
6 |
Jenni Alanen |
2002 |
02B210 |
Cetus |
|
50m |
1:10.60 |
1:08.60 |
7 |
Emilia Härkönen |
2001 |
01A441 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:09.86 |
1:09.86 |
8 |
Ellen Vuollet |
2001 |
01A169 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:12.24 |
1:10.24 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
02A530 |
BS-PU |
|
50m |
1:08.29 |
1:06.29 |
2 |
Veera Lahtinen |
2002 |
02A123 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:08.10 |
1:06.10 |
3 |
Ronja Vallenius |
2001 |
01A787 |
ÅSK |
|
50m |
1:07.66 |
1:05.66 |
4 |
Sanna Putkonen |
2001 |
01A140 |
HSS |
|
50m |
1:05.18 |
1:03.18 |
5 |
Aada Pohjala |
2001 |
01A766 |
BS-PU |
|
50m |
1:05.63 |
1:03.63 |
6 |
Juliana Niinisalo |
2002 |
02B004 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:07.96 |
1:05.96 |
7 |
Elena Mantila |
2001 |
01A800 |
ÅSK |
|
50m |
1:08.10 |
1:06.10 |
8 |
Viivi Koivisto |
2002 |
02A226 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:08.47 |
1:06.47 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
19 kesäkuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:31 |
|