Ohjelma SFI-mästerskapen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | Nenonen Sohvi | 1999 | Cetus | 99A092 | 50 m | 33.37 | 31.87 | |
2 | Koivu Sini | 1999 | Cetus | 99A482 | 50 m | 33.51 | 32.01 | |
3 | Ponomareva Alisa | 1991 | VUS-VSS | 91A777 | 25 m | 32.08 | 32.08 | |
4 | Eloranta Emilia | 1997 | Cetus | 97A312 | 50 m | 34.03 | 32.53 | |
5 | Wahlstedt Veronica | 2000 | Cetus | 00A175 | 50 m | 34.21 | 32.71 | |
6 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 00A281 | 50 m | 34.42 | 32.92 | |
7 | Lehtinen Sofia | 2000 | Cetus | 00B030 | 50 m | 34.68 | 33.18 | |
8 | Linko Sanna | 1992 | Cetus | 92A048 | 25 m | 33.39 | 33.39 | |
9 | Kinnunen Emilia | 2000 | VUS-VSS | 00B125 | 50 m | 34.94 | 33.44 | |
10 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 99A920 | 50 m | 35.07 | 33.57 | |
11 | Kotonen Anna | 1997 | Cetus | 97A239 | 25 m | 33.69 | 33.69 | |
12 | Mielty Milja | 2000 | VUS-VSS | 00A790 | 50 m | 35.23 | 33.73 | |
13 | Strengell Riina | 1997 | Cetus | 97A841 | 50 m | 35.60 | 34.10 | |
14 | Tähkä Heini | 1998 | HSS | 98B042 | 50 m | 35.63 | 34.13 | |
15 | Nyström Fanny | 1999 | BS-PU | 99A834 | 50 m | 35.70 | 34.20 | |
16 | Vuollet Fanny | 1999 | VUS-VSS | 99A356 | 50 m | 36.48 | 34.98 | |
17 | Äkkinen Petra | 2000 | VUS-VSS | 00A150 | 50 m | 36.53 | 35.03 | |
18 | Pihlajamäki Alexandra | 1998 | KUS-GSS | 98A529 | 50 m | 36.97 | 35.47 | |
19 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 99A582 | 25 m | 35.90 | 35.90 | |
20 | Vallenius Iida | 1999 | ÅSK | 99A655 | 50 m | 38.00 | 36.50 | |
21 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 00A170 | 50 m | 38.16 | 36.66 | |
22 | Bengts Myra | 2000 | Cetus | 00A874 | 50 m | 38.51 | 37.01 | |
23 | Lehtonen Adolfina | 1999 | KUS-GSS | 99A307 | 50 m | 38.69 | 37.19 | |
24 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HSS | 98A386 | 25 m | 37.22 | 37.22 | |
25 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 50 m | 39.10 | 37.60 | |
26 | Mylly Linda | 1999 | Cetus | 99A974 | 25 m | 38.47 | 38.47 | |
27 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 00A268 | 50 m | 40.00 | 38.50 | |
28 | Riihinen Ronja | 2000 | Cetus | 00A801 | 25 m | 38.63 | 38.63 | |
29 | Virtanen Fanny | 2000 | Cetus | 00A788 | 50 m | 40.48 | 38.98 | |
30 | Raiskila Roosa | 1998 | KUS-GSS | 98A851 | 50 m | 40.51 | 39.01 | |
31 | Saarikivi Linnea | 2000 | Cetus | 00A779 | 50 m | 40.57 | 39.07 | |
32 | Jauhiainen Jonna | 2000 | Cetus | 00A245 | 50 m | 42.34 | 40.84 | |
33 | Kanerva Noora | 2000 | SiWa | 00A317 | 50 m | 42.45 | 40.95 | |
34 | Pulkkinen Karoliina | 1998 | VUS-VSS | 98A234 | 50 m | 42.52 | 41.02 | |
35 | Voiko Karolina | 2000 | ÅSK | 00A969 | 50 m | 44.47 | 42.97 | |
36 | Baker Liv | 1998 | Cetus | 98A216 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 09 kesäkuu 2016 |
Licensierad till: CETUS | Utskriftstid | 17:30 |