2019-11-16   22:56:40
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for KVIK Årgangs Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
37  Rasmussen Gro Grinda  2003  GLADSAXE  0372AF  25 m  1:08.06   
283  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  25 m  1:08.48   
243  Schelde-Mollerup Lærke  2003  A6  0358AB  25 m  1:09.50   
270  Brink Caroline  2003  KVIK  0316AE  25 m  1:09.53   
131  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  1:12.49   
269  Andersen Sofie Findahl  2003  KVIK  0382AB  25 m  1:12.52   
23  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  1:12.55   
284  Wentzel Freya Nørlund  2003  KVIK  0374AC  25 m  1:12.64   
277  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  1:12.68   
10  11  Bøttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  1:12.84   
11  21  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  1:13.42   
12  22  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  1:13.57   
13  278  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  25 m  1:13.80   
14  224  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  1:13.97   
15  220  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  1:14.67   
16  226  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  1:15.86   
17  124  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:16.00   
18  287  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:16.40   
19  222  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m  1:16.79   
20  39  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  1:17.54   
21  44  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  1:18.49   
22  152  Madsen Anna Maria  2004  STT  0444AJ  25 m  1:18.49   
23  161  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  1:18.68   
24  274  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  25 m  1:18.75   
25  232  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  1:18.81   
26  213  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  25 m  1:19.12   
27  32  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:19.19   
28  114  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  1:19.33   
29  253  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  1:19.64   
30  279  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:19.68   
31  237  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  1:19.71   
32  148  Danielsen Josephine B. U.  2003  STT  0326AD  25 m  1:20.01   
33  13  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:20.62   
34  118  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  1:21.57   
35  297  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  1:21.94   
36  210  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  1:22.56   
37  250  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  25 m  1:23.05   
38  245  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:23.09   
39  151  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  1:23.26   
40  129  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:23.81   
41  251  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:24.13   
42  128  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  25 m  1:24.33   
43  157  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  1:25.16   
44  302  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  1:25.33   
45  292  Kristensen Laura  2004  KVIK  0424AW  25 m  1:25.40   
46  294  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  1:25.41   
47  291  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:25.52   
48  212  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  1:26.12   
49  230  Larsen Isabella  2005  A6  0592AK  25 m  1:26.12   
50  116  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  25 m  1:26.30   
51  289  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:26.67   
52  45  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:26.95   
53  165  Thomadsen Laura  2004  GSK  0412AH  25 m  1:28.84   
54  321  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:28.89   
55  74  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  1:28.98   
56  293  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m  1:28.99   
57  286  Bech Signe Thornberg  2004  KVIK  0406AK  25 m  1:29.13   
58  296  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:29.19   
59  295  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  25 m  1:29.44   
60  288  Elkjær Sofia Wickmann  2005  KVIK  0508AC  25 m  1:29.50   
61  211  Bramm Sif  2006  A6    25 m  1:29.72   
62  238  Nilsson Emily Schile  2005  A6  0542AF  25 m  1:29.91   
63  229  Kragh Ida Skov  2006  A6    25 m  1:30.22   
64  231  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  1:30.49   
65  299  Solander Luna Vorsaa  2005  KVIK  0518AP  25 m  1:30.83   
66  50  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  1:31.05   
67  240  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  1:31.93   
68  122  Larsen Esther Haudrum  2005  TRITON B  0574AK  25 m  1:33.08   
69  208  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  1:33.62   
70  301  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:33.68   
71  327  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:34.09   
72  285  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  25 m  1:34.22   
73  325  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:34.55   
74  19  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  1:36.01   
75  218  Frydendahl Mille  2006  A6    25 m  1:36.27   
76  216  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  1:36.43   
77  298  Schak Frederikke Kofod  2005  KVIK  0528AJ  25 m  1:36.60   
78  227  Jørgensen Ronja  2005  A6    25 m  1:37.24   
79  333  Pedersen Laura  2007  KVIK  0776AD  25 m  1:37.45   
80  54  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  1:37.70   
81  133  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  25 m  1:37.92   
82  51  Elmsted Sara  2006  GLADSAXE  0622AC  25 m  1:38.43   
83  332  Olavsgaard Smilla Hvid  2006  KVIK  0666AJ  25 m  1:39.77   
84  120  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:40.20   
85  66  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:41.18   
86  303  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  1:42.50   
87  83  Tychsen Maise Trærup  2006  GLADSAXE  0614AD  25 m  1:43.45   
88  132  Thomsen Ella Bødker  2005  TRITON B  0576AH  25 m  1:43.98   
89  77  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  1:44.33   
90  76  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  1:44.54   
91  242  Røpke Lærke Stenholt  2006  A6  0698AA  25 m  1:46.56   
92  73  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:46.95   
93  214  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m  1:47.63   
94  47  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  1:48.85   
95  61  Klausen Milla  2006  GLADSAXE  0692AK  25 m  1:49.04   
96  48  Carst Victoria Xin Ai Liu  2006  GLADSAXE  0698AB  25 m  1:49.70   
97  64  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:50.34   
98  334  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:50.52   
99  326  Hansen Sofia  2006  KVIK  0668AK  25 m  1:53.89   
100  322  Ejsenhardt Sara  2006  KVIK  0642AL  25 m  1:55.41   
101  60  Jørgensen Emilie  2007  GLADSAXE  0722AB  25 m  1:55.63   
102  323  Fabricius Ronja Skriver  2006  KVIK  0642AP  25 m  2:01.53   
103  328  Lützhøft Maja Lilja  2006  KVIK  0628AD  25 m  2:03.74   
104  84  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  2:05.27   
105  331  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  2:08.87   
106  52  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  2:12.39   
107  65  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  2:21.63   
108  80  Solhart Rosa Rank  2007  GLADSAXE  0762AD  25 m  2:27.43   
109  71  Overgaard Nathalie  2007  GLADSAXE    25 m  2:32.93   
110  324  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m     
111  336  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m     
112  337  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m     
113  339  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.07  Udskriftsdato  03 december 2016 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark