2020-04-04   10:03:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wasasimmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 4/12 kl. 10:00 (insim kl. 08:50)

1_S
Gren 1, 25m Fjärilsim Fl 11 år oy 
 
Sponsor: Wasa Husman 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
92  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  16.30   
47  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  16.32   
134  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  17.01   
10  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  17.21   
Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  17.24   
80  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  17.33   
69  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  18.25   
21  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  19.00   
49  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  19.21   
10  41  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  19.49   
11  79  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  19.63   
12  148  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  20.26   
13  154  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  20.33   
14  18  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  20.37   
15  31  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  20.52   
16  135  Umeland Wilma  2006  GRUMS SS  AI5206  25 m  22.09   
17  77  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  22.16   
18  55  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  22.26   
19  56  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  22.28   
20  143  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  22.40   
21  142  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  22.76   
22  94  Johansson Tilda  2006  DEJE SS  AO3206  25 m  23.11   
23  123  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  23.41   
24  36  Hellström Embla  2007  SOLSTA  AK2407  25 m  23.50   
25  115  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  23.70   
26  163  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  23.74   
27  127  Bäcker Ella  2007  GRUMS SS  AH1607  25 m  24.27   
28  22  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  24.35   
29  91  Johansson Alva  2008  DEJE SS  AB4208  25 m  25.35   
30  100  Tallberg Emilia  2006  DEJE SS  AO2206  25 m  25.37   
31  65  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  26.06   
32  129  Englund Moa  2008  GRUMS SS  AA1408  25 m  26.20   
33  52  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  26.26   
34  16  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  26.68   
35  83  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  26.98   
36  137  Wåhlén Emma  2006  GRUMS SS  AU1206  25 m  27.18   
37  57  Granzell Moa  2008  KARLSTAD  AB9808  25 m  29.03   
38  151  Pansawang Wiyada (Moa)  2006  HK SIM  AQ2206  25 m  31.21   
39  114  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  25 m  36.73   
40  117  Olsson Märta  2007  FILIPSTAD  AM6607  25 m  38.54   
41  Arian Sara  2005  SÄFFLE SS  BD0605  25 m     
42  35  Boström Lovisa  2007  SOLSTA  AH3607  25 m     
43  51  Dahlberg Emma  2005  KARLSTAD  BA8205  25 m     
44  81  Westerlund Nellie  2007  KARLSTAD  AO0807  25 m     
45  153  Segelström Linn  2006  HK SIM  AG5806  25 m     
46  168  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 november 2016 
Licensierad till: Filipstads Simklubb  Utskriftstid  17:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner