Program för Risösim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
RISÖSIM 2015 |
|
Utskriftsdatum |
11 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Sollefteå |
|
Utskriftstid |
15:23 |
|
|
Arrangör |
Sollefteå Allmänna SimSällskap SASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 13, 200m Frisim Damer ABCD |
Finaler (10) |
Sponsor: IVARS BIL |
|
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Nike Edèn |
2006 |
AB2406 |
HÄRJEDALEN |
|
50m |
|
274 |
2 |
Livia Hofmann |
2005 |
AK1805 |
TIMRÅ SK |
|
50m |
|
252 |
3 |
Linnea Öhlund |
2001 |
BW1201 |
DOROTEA IF |
|
50m |
|
278 |
4 |
Arwen Wikström |
2006 |
AT0606 |
SK ÄGIR |
|
50m |
|
222 |
5 |
Kajsa Söderlind |
2003 |
BB3403 |
Ö-VIKS ASS |
|
50m |
|
97 |
6 |
Zuzanna Wojtowicz |
2004 |
AV5804 |
SOLLEFTEÅ |
|
50m |
|
28 |
7 |
Emilia Flumé |
2001 |
BT8401 |
HÖRNEFORS |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Tilda Salomonsson |
2006 |
AH0206 |
HÄRJEDALEN |
|
50m |
|
193 |
2 |
Tyra Östberg |
2004 |
BD2804 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:40.42 |
21 |
3 |
Kristina Vestman |
2004 |
AN3404 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
3:38.84 |
185 |
4 |
Agnes Löfgren |
2005 |
AT3805 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:31.53 |
190 |
5 |
Sandra Trigell |
2005 |
AS3805 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:31.77 |
42 |
6 |
Maria Carlsson |
1983 |
AF6883 |
NJURUNDA |
|
50m |
3:40.07 |
84 |
7 |
Signe Domeij |
2005 |
AI5805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
4:31.61 |
244 |
8 |
Matilda Jonsson |
2006 |
AN3806 |
HÄRJEDALEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Lola Qvist |
2004 |
BN7204 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:22.36 |
236 |
2 |
Edit Fahlgren |
2004 |
BG8404 |
IKSU |
|
25m |
3:20.76 |
2 |
3 |
Anna Papp |
2001 |
BT1801 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
3:19.25 |
259 |
4 |
Ylva Söderholm |
1993 |
CI0493 |
KOMETERNA |
|
25m |
3:12.13 |
247 |
5 |
Iris Zachrisson |
2005 |
AL9205 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
3:19.23 |
277 |
6 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
50m |
3:19.65 |
192 |
7 |
Elvira Ögren |
2002 |
BR6802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:21.07 |
105 |
8 |
Agnes Burman |
2004 |
BA9804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:31.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Agnes Frestadius |
2005 |
AH7205 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
3:10.85 |
47 |
2 |
Stephanie Fjellgren |
2004 |
BL2204 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:09.55 |
49 |
3 |
Alva Fridlund |
2004 |
BE9404 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:08.21 |
182 |
4 |
Linn Lidström |
2001 |
BR1201 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:05.12 |
68 |
5 |
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:07.78 |
58 |
6 |
Elin Jönsson |
2004 |
AQ4804 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:09.23 |
191 |
7 |
Elin Öberg |
2004 |
AP6404 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:10.31 |
27 |
8 |
Cassandra Eriksson |
1999 |
BB3499 |
HÖRNEFORS |
|
25m |
3:10.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Ebba Lindblom |
2004 |
AR8404 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:03.22 |
233 |
2 |
Tuva Wallskog |
2004 |
BE3404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:59.15 |
32 |
3 |
Ella Kretz |
2004 |
AQ5804 |
KRAMFORS |
|
25m |
2:58.76 |
62 |
4 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
50m |
2:56.02 |
18 |
5 |
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
2:58.19 |
71 |
6 |
Ida Sundholm |
2005 |
AG2205 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:58.93 |
53 |
7 |
Isabelle Grönlund |
2004 |
AR7604 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:00.03 |
201 |
8 |
Hanna Berglund |
2004 |
AM2805 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
3:04.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Cecilia Lind |
2002 |
BD8402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:55.26 |
172 |
2 |
Lea Edvardsson |
2003 |
AV8603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:53.66 |
1 |
3 |
Nellie Demir |
2004 |
AM1604 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
2:51.13 |
57 |
4 |
Hanna Jonasson |
2004 |
AR0604 |
NJURUNDA |
|
50m |
2:47.27 |
141 |
5 |
Clara Renström Halling |
2004 |
AQ8804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:50.10 |
30 |
6 |
Moa Eriksson |
2004 |
AE1804 |
KRAMFORS |
|
25m |
2:53.48 |
134 |
7 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:54.49 |
13 |
8 |
Josefin Karlsson |
2003 |
BB0803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
2:55.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Nellie Karppinen |
2002 |
BR2202 |
IKSU |
|
25m |
2:44.29 |
263 |
2 |
Alice Moberg |
2003 |
AX4202 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
2:42.33 |
59 |
3 |
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
AB4202 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:40.75 |
101 |
4 |
Leia Beijron |
2004 |
BO5402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:40.31 |
218 |
5 |
Sandra Nilsson |
2003 |
BH9603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:40.54 |
6 |
6 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
2:42.28 |
149 |
7 |
Lena Svedberg |
2004 |
AV6804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:43.45 |
175 |
8 |
Astrid Gustafsson |
2003 |
AV9603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:46.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Agnes Gustafsson |
2003 |
AJ1803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:37.04 |
258 |
2 |
Olivia Lindgren |
1999 |
AL1899 |
KOMETERNA |
|
25m |
2:36.01 |
48 |
3 |
Tilde Forslund |
2000 |
BL7400 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:33.74 |
135 |
4 |
Emma Norlin |
2002 |
AF9602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:29.56 |
241 |
5 |
Cecilia Östman |
2002 |
AK2202 |
IKSU |
|
25m |
2:30.29 |
88 |
6 |
Isa Forsberg |
2002 |
BB5202 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:35.07 |
73 |
7 |
Lova Tjernström |
2004 |
AC1204 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:36.37 |
188 |
8 |
Isolde Svedjeland |
2002 |
AL3202 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:37.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Maja Jakobsson |
2000 |
AM7800 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:27.11 |
215 |
2 |
Elina Lehtinen |
2003 |
AN7603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:24.06 |
148 |
3 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:23.34 |
127 |
4 |
Hanna Mattsson |
1998 |
BL2698 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:22.33 |
108 |
5 |
Julia Danielsson |
2000 |
AM8400 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:23.20 |
99 |
6 |
Victoria Öberg |
1999 |
AY0899 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:23.93 |
67 |
7 |
Vilma Olsson |
1999 |
BM8299 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:25.41 |
234 |
8 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:28.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:19.31 |
124 |
2 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:16.34 |
118 |
3 |
Frida Hedlund |
1999 |
AG5699 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:09.93 |
128 |
4 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:06.90 |
138 |
5 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:07.27 |
129 |
6 |
Joyce Muzito |
2001 |
BT4401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:14.26 |
189 |
7 |
Ingrid Sälg |
2002 |
AH1802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:18.96 |
104 |
8 |
Maja Bollbring |
1999 |
AC5899 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:20.67 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
11 juni 2016 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
Utskriftstid |
15:23 |
|