Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Sponsor: YGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 4:16.65 | |
2 | 63 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 4:27.05 | |
3 | 192 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 4:31.19 | |
4 | 196 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 4:31.30 | |
5 | 153 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 4:31.44 | |
6 | 158 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 4:33.25 | |
7 | 120 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 4:33.99 | |
8 | 262 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 4:44.28 | |
9 | 14 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 50 m | 4:45.10 | |
10 | 254 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 4:45.77 | |
11 | 232 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 4:47.61 | |
12 | 134 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 4:47.70 | |
13 | 99 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 4:52.58 | |
14 | 39 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 4:53.74 | |
15 | 2 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 4:59.60 | |
16 | 182 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 5:00.75 | |
17 | 31 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 5:01.89 | |
18 | 340 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 5:03.59 | EFT |
19 | 124 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 5:04.94 | |
20 | 282 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 5:07.62 | |
21 | 89 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 5:08.58 | |
22 | 10 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 5:09.46 | |
23 | 151 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 5:12.09 | |
24 | 3 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 5:12.69 | |
25 | 222 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 50 m | 5:14.82 | |
26 | 289 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 50 m | 5:15.83 | |
27 | 258 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 5:17.67 | |
28 | 51 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 5:17.78 | |
29 | 321 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 5:19.55 | |
30 | 131 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 5:20.76 | |
31 | 263 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 5:21.46 | |
32 | 214 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 5:22.18 | |
33 | 166 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 5:23.95 | |
34 | 91 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 5:27.45 | |
35 | 80 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 50 m | 5:31.46 | |
36 | 12 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 5:31.81 | |
37 | 253 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 5:32.49 | |
38 | 165 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 5:33.29 | |
39 | 4 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 5:35.93 | |
40 | 86 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 5:36.01 | |
41 | 47 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 5:43.27 | |
42 | 145 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 5:48.15 | |
43 | 6 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 5:49.15 | |
44 | 167 | Rydergren Måns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 25 m | 5:51.36 | |
45 | 243 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 5:56.72 | |
46 | 279 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 5:57.11 | |
47 | 203 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 5:59.54 | |
48 | 57 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 6:06.92 | |
49 | 94 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 6:13.11 | |
50 | 46 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 50 m | 6:16.75 | |
51 | 50 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 6:29.50 | |
52 | 44 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 6:30.00 | |
53 | 286 | Cao Kevin | 2003 | ÖSA | AX5303 | 25 m | 6:31.13 | |
54 | 290 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 6:32.77 | |
55 | 81 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 6:38.33 | |
56 | 95 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 50 m | 6:40.00 | |
57 | 228 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 6:41.49 | |
58 | 303 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 6:43.10 | |
59 | 314 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 50 m | 6:55.00 | |
60 | 298 | Jansson August | 2005 | ÖSA | AG6505 | 50 m | 6:55.50 | |
61 | 255 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 7:30.87 | |
62 | 316 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 50 m | ||
63 | 318 | Thungren Daniel | 1999 | ÖSA | AV9599 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 02 juni 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 23:39 |