Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
UGP 3 2016 |
|
Utskriftsdatum |
05 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
13:55 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (12) |
Sponsor: UGP |
|
Beräknad start 15:08 |
Heat 1 (12) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
219 |
3 |
Alice Englund |
2005 |
AS4205 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
4:10.77 |
65 |
4 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:09.20 |
38 |
5 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:09.21 |
227 |
6 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
0 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:01.44 |
251 |
1 |
Angelina Zander |
2005 |
AS7405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:55.09 |
97 |
2 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:50.00 |
71 |
3 |
Philippa Lindkvist |
2005 |
AU1405 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:50.00 |
13 |
4 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:45.24 |
111 |
5 |
Amanda Lindow |
2002 |
AS5802 |
FALUN |
|
50m |
3:48.49 |
42 |
6 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:50.00 |
70 |
7 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:52.47 |
92 |
8 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:56.27 |
241 |
9 |
Emilia Teglöf |
2005 |
AQ3205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
4:08.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
0 |
Amalia Mowafy |
2005 |
AP3805 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:45.00 |
320 |
1 |
Alina Umbaeva |
2005 |
AG4605 |
ÖSA |
|
25m |
3:34.21 |
249 |
2 |
Simona Yitbarek |
2003 |
BW3603 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:31.22 |
19 |
3 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:28.88 |
17 |
4 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:25.40 |
1 |
5 |
Moa Alden |
2000 |
AH7800 |
AVESTA SS |
|
25m |
3:26.94 |
68 |
6 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:30.24 |
105 |
7 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
50m |
3:34.00 |
315 |
8 |
Tyra Solalv |
2004 |
BD9404 |
ÖSA |
|
50m |
3:45.00 |
297 |
9 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
3:45.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
296 |
0 |
Granaz Harandi |
2004 |
AW5204 |
ÖSA |
|
25m |
3:19.29 |
244 |
1 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:17.26 |
267 |
2 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:16.45 |
311 |
3 |
Julia Pietsch |
2005 |
AB0605 |
ÖSA |
|
25m |
3:15.82 |
113 |
4 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
3:15.38 |
234 |
5 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:15.44 |
132 |
6 |
Johanna Råstock |
2001 |
BV7801 |
GÄVLE SS |
|
50m |
3:16.23 |
18 |
7 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:16.91 |
67 |
8 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:19.12 |
284 |
9 |
Sarah von der Burg |
2004 |
AP6604 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:20.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
0 |
Olivia Janeling |
2002 |
AZ5202 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:15.00 |
26 |
1 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
3:14.84 |
237 |
2 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:13.48 |
82 |
3 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:12.18 |
291 |
4 |
Terese Engström |
1999 |
BF1899 |
ÖSA |
|
50m |
3:12.02 |
52 |
5 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:12.07 |
198 |
6 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
3:13.19 |
271 |
7 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:13.78 |
88 |
8 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:15.00 |
108 |
9 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
3:15.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
0 |
Moa Hammarbäck |
2003 |
AR5403 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:10.92 |
32 |
1 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
3:09.36 |
313 |
2 |
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
BQ8203 |
ÖSA |
|
25m |
3:08.71 |
215 |
3 |
Jennifer Bethiso |
2003 |
BT5203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:07.46 |
127 |
4 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:05.97 |
62 |
5 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:06.03 |
61 |
6 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:08.34 |
300 |
7 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
25m |
3:08.95 |
90 |
8 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:10.39 |
324 |
9 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
3:11.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
0 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:01.58 |
195 |
1 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
2:59.87 |
140 |
2 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:58.40 |
235 |
3 |
Yasmine Nadouri |
2001 |
BH7601 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:57.40 |
152 |
4 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:54.70 |
143 |
5 |
Linn Granlund |
2001 |
AM3801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:54.98 |
123 |
6 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:57.69 |
139 |
7 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:59.37 |
21 |
8 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
3:01.49 |
287 |
9 |
Michelle Cen |
2000 |
BM3200 |
ÖSA |
|
25m |
3:04.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
0 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:54.49 |
184 |
1 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
2:53.35 |
135 |
2 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:52.35 |
109 |
3 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
2:50.37 |
54 |
4 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:50.28 |
149 |
5 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:50.29 |
319 |
6 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
2:50.58 |
231 |
7 |
Vendela Lundqvist |
2002 |
BM3602 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:53.03 |
247 |
8 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:53.91 |
30 |
9 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
2:54.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
342 |
0 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:49.46 |
256 |
1 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:48.20 |
205 |
2 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:47.61 |
185 |
3 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
2:45.55 |
250 |
4 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:44.73 |
177 |
5 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
2:44.76 |
333 |
6 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:47.14 |
202 |
7 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:47.94 |
20 |
8 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:49.10 |
277 |
9 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:49.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
0 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:44.00 |
69 |
1 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:43.91 |
308 |
2 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
2:41.99 |
312 |
3 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
50m |
2:40.27 |
148 |
4 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:38.55 |
53 |
5 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:39.93 |
283 |
6 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:41.45 |
142 |
7 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:43.35 |
100 |
8 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:43.97 |
23 |
9 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
2:44.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
265 |
0 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:37.49 |
125 |
1 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:36.26 |
274 |
2 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:34.09 |
112 |
3 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
2:33.57 |
310 |
4 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
2:31.74 |
59 |
5 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:32.43 |
210 |
6 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:33.81 |
115 |
7 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
2:36.26 |
245 |
8 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:37.36 |
223 |
9 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:37.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
0 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:31.32 |
128 |
1 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:30.46 |
206 |
2 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:28.26 |
281 |
3 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:25.03 |
329 |
4 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:21.25 |
331 |
5 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:23.91 |
260 |
6 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:27.69 |
268 |
7 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:29.84 |
225 |
8 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:30.70 |
309 |
9 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
2:31.32 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
05 juni 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
13:55 |
|