Program för UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 183 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:04.65 | |
2 | 124 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:05.68 | |
3 | 107 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:06.85 | |
4 | 28 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 2:07.17 | |
5 | 126 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:07.66 | |
6 | 74 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 2:07.71 | |
7 | 144 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:07.86 | |
8 | 143 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 2:08.03 | |
9 | 170 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 2:08.24 | |
10 | 161 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 2:09.34 | |
11 | 21 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 2:12.29 | |
12 | 120 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:13.55 | |
13 | 121 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 2:13.86 | |
14 | 150 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 2:14.88 | |
15 | 117 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:14.95 | |
16 | 140 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:15.62 | |
17 | 172 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 2:18.18 | |
18 | 136 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 50 m | 2:20.12 | |
19 | 39 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:20.38 | |
20 | 122 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:23.19 | |
21 | 45 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 2:24.69 | |
22 | 78 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | 2:26.22 | |
23 | 5 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 2:31.25 | |
24 | 131 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:32.57 | |
25 | 186 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 2:33.15 | |
26 | 208 | Mattiasson Nazar Simon | 2002 | POSEIDON | AO7702 | 25 m | 2:39.45 | |
27 | 72 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 2:46.18 | |
28 | 207 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 2:47.29 | |
29 | 193 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 25 m | 2:55.25 | |
30 | 202 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 3:00.53 | |
31 | 47 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 3:01.44 | |
32 | 159 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 3:17.90 | |
33 | 57 | Novosel Daniel | 2002 | SK RAN | AS3102 | 50 m | ||
34 | 59 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 50 m | ||
35 | 94 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 50 m | ||
36 | 109 | Bajram Jasin | 2003 | MKK | AI2103 | 50 m | ||
37 | 113 | Brickhill Luke | 2004 | MKK | AV4304 | 50 m | ||
38 | 118 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | ||
39 | 128 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 50 m | ||
40 | 132 | Kondi Etienne | 2003 | MKK | AW2903 | 50 m | ||
41 | 133 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | ||
42 | 148 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 50 m | ||
43 | 152 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | ||
44 | 162 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | ||
45 | 218 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |