Program for Gurrasimmet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Söndag 29/5 14.00
Gren 13, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 130 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 35.34 | |
2 | 6 | Blomqvist Louise | 2004 | DANDERYD | BD2204 | 25 m | 38.96 | |
3 | 15 | Montan Sofia | 2004 | DANDERYD | BJ2804 | 25 m | 39.53 | |
4 | 114 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 40.53 | |
5 | 129 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 41.02 | |
6 | 37 | Edvinsson Ida | 2004 | GUSTAVSBER | AE0804 | 25 m | 41.55 | |
7 | 59 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 41.93 | |
8 | 118 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 25 m | 42.07 | |
9 | 177 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 25 m | 42.13 | |
10 | 106 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 42.19 | |
11 | 115 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 42.41 | |
12 | 116 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 50 m | 42.63 | |
13 | 163 | Almgren Mathilda | 2005 | SKURU IK | AD1805 | 25 m | 42.89 | |
14 | 127 | Nilsson Ebba | 2003 | LINDESBERG | AV8403 | 25 m | 43.45 | |
15 | 43 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 44.17 | |
16 | 172 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 45.40 | |
17 | 108 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 45.78 | |
18 | 132 | Viklund Isabella | 2006 | LINDESBERG | AP1206 | 25 m | 45.97 | |
19 | 183 | Nilsson Frida | 2004 | SKURU IK | BP8604 | 25 m | 46.32 | |
20 | 79 | Steen Vera | 2005 | GUSTAVSBER | AD4405 | 25 m | 46.77 | |
21 | 54 | Hellsten Emma | 2001 | GUSTAVSBER | BL9801 | 25 m | 47.78 | |
22 | 166 | Aschan Fanny | 2004 | SKURU IK | AW5604 | 25 m | 48.02 | |
23 | 137 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 48.44 | |
24 | 44 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 48.70 | |
25 | 42 | Eriksson Ida | 2006 | GUSTAVSBER | AG6606 | 25 m | 48.74 | |
26 | 60 | Kronberg Molly | 2003 | GUSTAVSBER | AN8603 | 25 m | 48.85 | |
27 | 11 | Hammargren Wilma | 2005 | DANDERYD | BH0805 | 25 m | 49.30 | |
28 | 14 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 49.56 | |
29 | 19 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 49.60 | |
30 | 146 | Kristiansson Anna | 2007 | SALTSJÖB | AB5807 | 25 m | 50.02 | |
31 | 69 | Olofsson Tilda | 2004 | GUSTAVSBER | AI9604 | 25 m | 50.58 | |
32 | 128 | Nilsson Nea | 2005 | LINDESBERG | AC7805 | 25 m | 51.12 | |
33 | 47 | Gylling Josefine | 2004 | GUSTAVSBER | AI3604 | 25 m | 51.49 | |
34 | 141 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 51.88 | |
35 | 184 | Nyberg Borgelin Olivia | 2003 | SKURU IK | BT5603 | 25 m | 51.93 | |
36 | 149 | Midby Laura | 2006 | SALTSJÖB | AG9806 | 25 m | 52.21 | |
37 | 188 | Östman Nora | 2004 | SKURU IK | BM1604 | 25 m | 52.22 | |
38 | 71 | Petersson Liv | 2006 | GUSTAVSBER | AJ2206 | 25 m | 52.80 | |
39 | 56 | Höglund Lundeberg Säva | 2005 | GUSTAVSBER | AC1805 | 25 m | 53.33 | |
40 | 72 | Pettersson Ella | 2002 | GUSTAVSBER | BR8202 | 25 m | 53.41 | |
41 | 86 | Wiker My | 2006 | GUSTAVSBER | AA9406 | 25 m | 54.77 | |
42 | 171 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | AC6607 | 25 m | 55.02 | |
43 | 175 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | 56.99 | |
44 | 176 | Kosarian Trejos Mirand | 2006 | SKURU IK | AP9406 | 25 m | 58.13 | |
45 | 164 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 58.51 | |
46 | 33 | Blomgren Vendela | 2004 | GUSTAVSBER | BO0604 | 25 m | 58.62 | |
47 | 62 | Lannér Elvira | 2005 | GUSTAVSBER | BA8405 | 25 m | 1:02.79 | |
48 | 135 | Abler Elina | 2004 | SALTSJÖB | BH9804 | 25 m | 1:07.76 | |
49 | 136 | Björkholm Linnea | 2008 | SALTSJÖB | AD7408 | 25 m | 1:10.67 | |
50 | 1 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | 25 m | |||
51 | 7 | Ehn Molly | 2005 | DANDERYD | BK3205 | 25 m | ||
52 | 8 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | 25 m | |||
53 | 10 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | ||
54 | 53 | Hellman Alma | 2003 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
55 | 70 | Orre Lova | 2005 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
56 | 148 | Löwenthal Sophie | 2007 | SALTSJÖB | AM3607 | 25 m | ||
57 | 151 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | ||
58 | 153 | Peric Anna | 2005 | SALTSJÖB | BE8405 | 25 m | ||
59 | 158 | Winblad Lilly | 2007 | SALTSJÖB | AK5207 | 25 m | ||
60 | 196 | Taheri Tolue | 2004 | LIDINGÖ SK | AM8804 | 25 m | 44.99 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 28 maj 2016 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap | Utskriftstid | 09:48 |