Program for Gurrasimmet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 17, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Hansson Tora | 2002 | GUSTAVSBER | AW6802 | 25 m | 37.92 | |
2 | 119 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 38.64 | |
3 | 126 | Hodell Lovisa | 2004 | LINDESBERG | BD2604 | 25 m | 43.86 | |
4 | 59 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 46.63 | |
5 | 118 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 25 m | 47.56 | |
6 | 108 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 48.50 | |
7 | 37 | Edvinsson Ida | 2004 | GUSTAVSBER | AE0804 | 25 m | 48.76 | |
8 | 125 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 49.28 | |
9 | 129 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 49.39 | |
10 | 111 | Granström Filippa | 2004 | LIDINGÖ SK | BA9204 | 25 m | 49.44 | |
11 | 131 | Tuominiemi Lilly | 2005 | LINDESBERG | AQ8205 | 25 m | 49.85 | |
12 | 44 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 50.82 | |
13 | 85 | Wendt Emma | 2002 | GUSTAVSBER | BU8602 | 25 m | 50.91 | |
14 | 43 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 51.68 | |
15 | 106 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 52.10 | |
16 | 61 | Lanner Hanna | 2006 | GUSTAVSBER | AU0806 | 25 m | 52.15 | |
17 | 79 | Steen Vera | 2005 | GUSTAVSBER | AD4405 | 25 m | 52.60 | |
18 | 175 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | 52.91 | |
19 | 11 | Hammargren Wilma | 2005 | DANDERYD | BH0805 | 25 m | 53.12 | |
20 | 172 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 53.18 | |
21 | 84 | Wahlström Nicole | 2005 | GUSTAVSBER | AN3405 | 25 m | 53.26 | |
22 | 128 | Nilsson Nea | 2005 | LINDESBERG | AC7805 | 25 m | 53.41 | |
23 | 144 | Karén Alva | 2005 | SALTSJÖB | BE3605 | 25 m | 53.80 | |
24 | 14 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 54.01 | |
25 | 184 | Nyberg Borgelin Olivia | 2003 | SKURU IK | BT5603 | 25 m | 54.59 | |
26 | 60 | Kronberg Molly | 2003 | GUSTAVSBER | AN8603 | 25 m | 54.61 | |
27 | 116 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 54.65 | |
28 | 19 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 54.68 | |
29 | 47 | Gylling Josefine | 2004 | GUSTAVSBER | AI3604 | 25 m | 54.71 | |
30 | 137 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 54.71 | |
31 | 82 | Trennevik Linnea | 2004 | GUSTAVSBER | BS4404 | 25 m | 54.84 | |
32 | 166 | Aschan Fanny | 2004 | SKURU IK | AW5604 | 25 m | 54.88 | |
33 | 151 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | 55.16 | |
34 | 188 | Östman Nora | 2004 | SKURU IK | BM1604 | 25 m | 55.35 | |
35 | 149 | Midby Laura | 2006 | SALTSJÖB | AG9806 | 25 m | 55.93 | |
36 | 33 | Blomgren Vendela | 2004 | GUSTAVSBER | BO0604 | 25 m | 57.35 | |
37 | 81 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 57.94 | |
38 | 170 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | 58.34 | |
39 | 153 | Peric Anna | 2005 | SALTSJÖB | BE8405 | 25 m | 59.79 | |
40 | 147 | Leira Hagberg Alva | 2006 | SALTSJÖB | AS2606 | 25 m | 1:00.15 | |
41 | 62 | Lannér Elvira | 2005 | GUSTAVSBER | BA8405 | 25 m | 1:00.18 | |
42 | 56 | Höglund Lundeberg Säva | 2005 | GUSTAVSBER | AC1805 | 25 m | 1:00.53 | |
43 | 146 | Kristiansson Anna | 2007 | SALTSJÖB | AB5807 | 25 m | 1:00.80 | |
44 | 186 | Read Melody | 2005 | SKURU IK | AU8605 | 25 m | 1:01.34 | |
45 | 150 | Olympia Rosenqvist Anna Maria | 2008 | SALTSJÖB | AD0608 | 25 m | 1:01.36 | |
46 | 183 | Nilsson Frida | 2004 | SKURU IK | BP8604 | 25 m | 1:01.68 | |
47 | 171 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | AC6607 | 25 m | 1:03.16 | |
48 | 86 | Wiker My | 2006 | GUSTAVSBER | AA9406 | 25 m | 1:03.37 | |
49 | 176 | Kosarian Trejos Mirand | 2006 | SKURU IK | AP9406 | 25 m | 1:04.70 | |
50 | 71 | Petersson Liv | 2006 | GUSTAVSBER | AJ2206 | 25 m | 1:05.10 | |
51 | 164 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 1:05.15 | |
52 | 152 | Pantzar Linnea | 2005 | SALTSJÖB | BE9405 | 25 m | 1:05.19 | |
53 | 135 | Abler Elina | 2004 | SALTSJÖB | BH9804 | 25 m | 1:09.99 | |
54 | 42 | Eriksson Ida | 2006 | GUSTAVSBER | AG6606 | 25 m | 1:14.39 | |
55 | 136 | Björkholm Linnea | 2008 | SALTSJÖB | AD7408 | 25 m | 1:17.85 | |
56 | 148 | Löwenthal Sophie | 2007 | SALTSJÖB | AM3607 | 25 m | 1:18.20 | |
57 | 1 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | 25 m | |||
58 | 7 | Ehn Molly | 2005 | DANDERYD | BK3205 | 25 m | ||
59 | 8 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | 25 m | |||
60 | 10 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | ||
61 | 39 | Egholt Nova | 2005 | GUSTAVSBER | AY7205 | 25 m | ||
62 | 53 | Hellman Alma | 2003 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
63 | 70 | Orre Lova | 2005 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
64 | 155 | Svenarud Cornelia | 2008 | SALTSJÖB | AE4408 | 25 m | ||
65 | 196 | Taheri Tolue | 2004 | LIDINGÖ SK | AM8804 | 25 m | 52.76 | EFT |
66 | 194 | Ilvonen Isabella | 2007 | GUSTAVSBER | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 28 maj 2016 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap | Utskriftstid | 09:48 |