Ohjelma Vantaa Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 19
|
Kilpailu |
Vantaa Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 toukokuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
15:07 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 toukokuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 19, 400m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Loponen |
2003 |
03A519 |
Vanders |
|
25m |
|
|
3 |
Gabriella Linna |
2004 |
04A224 |
Vanders |
|
25m |
|
|
4 |
Oona Eriksson |
2004 |
04A619 |
Vanders |
|
25m |
|
|
5 |
Annika Tietz |
2001 |
01A200 |
HTU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lilja Pulkkinen |
2004 |
04A680 |
KoU |
|
25m |
6:38.05 |
6:46.05 |
2 |
Alma Hörkkö |
2005 |
05A331 |
Vanders |
|
50m |
6:32.70 |
6:32.70 |
3 |
Tilla Saarentaus |
2005 |
05A335 |
HU |
|
25m |
6:17.11 |
6:25.11 |
4 |
Helmi Lehtonen |
2004 |
04A335 |
JUK |
|
50m |
6:32.30 |
6:32.30 |
5 |
Inka Raitio |
2004 |
04A303 |
KoU |
|
25m |
6:30.91 |
6:38.91 |
6 |
Peppi Siurola |
2004 |
04A219 |
Vanders |
|
50m |
6:55.14 |
6:55.14 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Delia Helena Aho |
2003 |
03A962 |
Cetus |
|
25m |
6:12.87 |
6:20.87 |
2 |
Tatiana Sukhareva |
2005 |
05A131 |
Vanders |
|
50m |
6:15.62 |
6:15.62 |
3 |
Elina Ryynänen |
2005 |
05A067 |
Vanders |
|
25m |
5:59.76 |
6:07.76 |
4 |
Pinja Kallio |
2004 |
04A146 |
KU |
|
50m |
6:15.18 |
6:15.18 |
5 |
Matilda Lonka |
2003 |
03A814 |
KoU |
|
25m |
6:11.14 |
6:19.14 |
6 |
Melissa Miettinen |
2005 |
05A199 |
HU |
|
25m |
6:14.75 |
6:22.75 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henni Havén |
2004 |
04A927 |
Vanders |
|
50m |
6:01.22 |
6:01.22 |
2 |
Siiri Pekkala |
2005 |
05A211 |
Vanders |
|
50m |
5:57.41 |
5:57.41 |
3 |
Cami Wacklin |
2002 |
02A131 |
Cetus |
|
25m |
5:44.62 |
5:52.62 |
4 |
Nanna Sinerkari |
2004 |
04A366 |
KeUi |
|
50m |
5:57.37 |
5:57.37 |
5 |
Nelli Vihola |
2005 |
05A051 |
HU |
|
25m |
5:49.94 |
5:57.94 |
6 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
05A142 |
Vanders |
|
50m |
6:02.35 |
6:02.35 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Diana Seiger |
2003 |
03A909 |
Cetus |
|
50m |
5:49.15 |
5:49.15 |
2 |
Laura Nissi |
2004 |
04A259 |
Vanders |
|
50m |
5:42.51 |
5:42.51 |
3 |
Lotta Hermonen |
2004 |
04A405 |
KoU |
|
25m |
5:31.68 |
5:39.68 |
4 |
Ellen Strandberg |
2002 |
02A045 |
Vanders |
|
25m |
5:34.29 |
5:42.29 |
5 |
Emilia Niemi |
2005 |
05A368 |
Octopus |
|
25m |
5:39.24 |
5:47.24 |
6 |
Iida Herrala |
2004 |
04A283 |
Vanders |
|
25m |
5:43.07 |
5:51.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nicole Yisrael |
2004 |
04A207 |
Vanders |
|
50m |
5:38.63 |
5:38.63 |
2 |
Noona Rantanen |
2002 |
02A175 |
Vanders |
|
25m |
5:26.18 |
5:34.18 |
3 |
Anni Manninen |
2001 |
01A194 |
SiWa |
|
50m |
5:33.56 |
5:33.56 |
4 |
Rita Lakka |
1999 |
99B172 |
KoU |
|
25m |
5:25.94 |
5:33.94 |
5 |
Liia Louhikoski |
2001 |
01A312 |
Vanders |
|
50m |
5:37.28 |
5:37.28 |
6 |
Karla Tiainen |
2005 |
05A246 |
Vanders |
|
50m |
5:39.65 |
5:39.65 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
04A155 |
KoU |
|
50m |
5:20.37 |
5:20.37 |
2 |
Pinja Peippo |
1999 |
99A544 |
Vanders |
|
50m |
4:47.53 |
4:47.53 |
3 |
Lilli Louhikoski |
2002 |
02A021 |
Vanders |
|
25m |
4:35.84 |
4:43.84 |
4 |
Juuli Miettinen |
2000 |
00A048 |
Vanders |
|
25m |
4:39.23 |
4:47.23 |
5 |
Anniina Perkiö |
1999 |
99A549 |
Vanders |
|
50m |
4:49.71 |
4:49.71 |
6 |
Katariina Kivi |
2001 |
01A988 |
JUK |
|
50m |
5:27.36 |
5:27.36 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
21 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
15:07 |
|