Ohjelma Toukouinnit 2016 Imatra
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
# | Laji | Vaihe | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | Intersport Imatra | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 50m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | Vuoksen Lautturi Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 100m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Puhtaanapito J. Kuisma | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 100m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Nurmi Group Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 100m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | A&D Automation Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 100m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | Uutisvuoksi | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 50m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Rautjärven Tupa & Torppa | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 50m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Ravintola Mocambo | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 50m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Im. Seudun Kehitysyhtiö | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 50m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Im. Seudun Kehitysyhtiö | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 200m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | Imatran Lämpö Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 200m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | Imatran Kaupunki | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 100m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | K-Rauta Rautapertti | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 100m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | Uimahallin Kahvio | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | Imatran Vaneri ja Kaluste | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 50m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | Capps Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 50m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | Im. Seudun Kehitysyhtiö | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 50m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | Im. Seudun Kehitysyhtiö | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 100m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | Lohela | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 100m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | KS-Lämpö Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 50m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | www.Lahipalvelut.net | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 50m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | K-Rauta Rautapertti | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 200m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | Imatra Base Camp | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | 200m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | A&D Automation Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | 100m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | Imatran Lämpö Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 100m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | Intersport Imatra | Osallistujaluettelo | Erälista |
27 | 4X50m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | Imatran Kaupunki | Osallistujaluettelo | Erälista |
28 | 4X50m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | Uutisvuoksi | Osallistujaluettelo | Erälista |