2019-08-24   07:17:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Masdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 50m Frisim Flickor A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  28.07   
140  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  28.39   
90  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  28.92   
136  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  29.41   
87  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  30.06   
176  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  30.27   
103  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  30.42   
180  Hjortsberg Nea  2004  SÖDERTÖRN  AK0404  25 m  30.51   
88  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  50 m  30.63   
10  155  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  30.65   
11  154  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  30.80   
12  173  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  30.82   
13  53  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  31.15   
14  174  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  31.19   
15  145  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  50 m  31.45   
16  81  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  31.53   
17  85  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  31.58   
18  156  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  31.75   
19  177  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  32.07   
20  134  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  32.15   
21  147  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  32.46   
22  148  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  32.55   
23  105  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  33.63   
24  167  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  33.76   
25  171  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  33.93   
26  112  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  33.94   
27  93  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  50 m  34.14   
28  110  Hägglund Nora  2001  GÄVLE SS  AY7401  25 m  34.63   
29  47  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  34.75   
30  121  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  35.28   
31  83  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  35.76   
32  175  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  37.07   
33  118  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  50 m  37.61   
34  79  Engdahl Ida  2003  FALUN  AP3603  25 m  37.63   
35  122  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  37.92   
36  152  Sisell Anna  2003  SS MORA  AP0203  25 m  37.97   
37  67  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  39.10   
38  163  Danrud Emma  2003  SANDVIKEN  BT4803  25 m  39.93   
39  168  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  40.46   
40  41  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  40.64   
41  144  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  40.93   
42  101  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  40.94   
43  100  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  41.00   
44  116  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  41.03   
45  169  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN  BV9803  25 m  43.19   
46  42  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  43.21   
47  153  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  43.46   
48  45  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  43.80   
49  143  Eriksson Linnea  2003  SS MORA  BC0203  25 m  44.86   
50  170  Nordlinder Märta  2004  SANDVIKEN  BU3204  25 m  45.39   
51  89  Strömsöe Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  46.30   
52  165  Herthelius Vilma  2005  SANDVIKEN  BJ6405  25 m  47.71   
53  73  Allvin Agnes  2006  FALUN  AV0406  25 m  47.93   
54  57  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  BM6804  25 m  49.00   
55  46  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  49.51   
56  38  Fredholm Eleanor  2007  BOLLNÄS SS  AN8607  25 m     
57  54  Konnebäck Signe  2006  BORLÄNGE  BB5206  25 m     
58  80  Färlin Emma  2006  FALUN  AV8206  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  09 september 2016 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  21:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner