2019-08-24   07:31:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Masdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 24
Heatlista 
 
  Tävling  Masdoppet 2016    Utskriftsdatum  10 september 2016   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  15:08   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 september 2016         
 
 
 
Gren 24, 100m Frisim Flickor A-D  Finaler (7) 
Beräknad start 17:01 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
169  Emma Murhagen  2003  BV9803  SANDVIKEN    25m   
45  Inez Dahlqvist  2005  AU4405  BORLÄNGE    25m  1:41.19 
41  Vera Stefanovic  2006  AF4806  BOLLNÄS SS    25m  1:36.23 
42  Edith Wallberg  2007  AA3807  BOLLNÄS SS    25m  1:38.87 
170  Märta Nordlinder  2004  BU3204  SANDVIKEN    25m  1:53.53 
163  Emma Danrud  2003  BT4803  SANDVIKEN    25m   

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
144  Elena Henze  2006  AN1406  SS MORA    25m  1:34.98 
101  Sally Wetterskog  2005  AH2205  FILIPSTAD    25m  1:31.07 
116  Alva Olsson  2003  BW4803  GÄVLE SS    25m  1:30.79 
168  Ida Ljunggren  2005  BA3405  SANDVIKEN    25m  1:30.16 
152  Anna Sisell  2003  AP0203  SS MORA    25m  1:30.72 
67  Agnes Åhlen  2005  AN9405  BORLÄNGE    25m  1:31.07 
100  Greta Larsson  2006  AI6606  FILIPSTAD    25m  1:32.64 

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
108  Lisa Holfve  2005  AR9605  GÄVLE SS    25m  1:24.11 
99  Nova Johansson  2004  AA0204  FILIPSTAD    50m  1:22.35 
114  Gabriella Mosbach  2003  AQ4803  GÄVLE SS    50m  1:20.49 
118  Juni Rogström  2004  BN5204  GÄVLE SS    25m  1:19.71 
121  Nathalie Stigenberg  2004  AY3804  GÄVLE SS    25m  1:20.28 
120  Johanna Råstock  2001  BV7801  GÄVLE SS    50m  1:21.12 
79  Ida Engdahl  2003  AP3603  FALUN    25m  1:22.68 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
161  Saga Boråker  2004  AN1604  SANDVIKEN    25m  1:18.12 
83  Tuva Hjemli  2005  AN8805  FALUN    50m  1:17.49 
98  Emelie Höök  2003  AB0403  FILIPSTAD    25m  1:16.91 
47  Anna Falk  2001  BN9401  BORLÄNGE    25m  1:15.22 
171  Maja Wikström  2002  AY2602  SANDVIKEN    25m  1:15.69 
112  Lisa Löf  2004  AP3404  GÄVLE SS    25m  1:17.19 
110  Nora Hägglund  2001  AY7401  GÄVLE SS    25m  1:17.89 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
105  Frida Florén  2004  AB1404  GÄVLE SS    25m  1:13.75 
167  Anna Jönsson  2003  BC5203  SANDVIKEN    25m  1:13.08 
85  Julia Lindgren  2004  AN0604  FALUN    25m  1:10.12 
177  Lovis Jernberg  2002  BC7402  SÖDERHAMN    25m  1:09.87 
145  Lisen Hill  2002  AB4802  SS MORA    25m  1:10.06 
156  Klara Öhlin  1999  BO6899  SS MORA    50m  1:10.75 
115  Maja Nilsson  2003  BF4203  GÄVLE SS    25m  1:13.10 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
174  Filippa Eklund  2004  AS6204  SÖDERHAMN    25m  1:08.08 
74  Nelly Antlöv  2002  AB3202  FALUN    25m  1:07.55 
155  Marit van Zonneveld  1999  BI9899  SS MORA    25m  1:06.87 
176  Victoria Flyman  2003  AE9203  SÖDERHAMN    25m  1:06.47 
50  Louise Haglöv  2003  BC9603  BORLÄNGE    50m  1:06.50 
173  Clara Bergh  2004  AD0404  SÖDERHAMN    25m  1:07.34 
53  Jonna Jämte  2000  AE8800  BORLÄNGE    25m  1:07.94 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
88  Hilda Sander  2002  AE5202  FALUN    25m  1:06.36 
55  Emma Larsson  2002  AY0602  BORLÄNGE    25m  1:05.99 
109  Agnes Humling  2000  AV2400  GÄVLE SS    25m  1:03.55 
138  Frida Lannhard  2000  AB6800  LUDVIKA SS    25m  1:01.33 
87  Ronja Rantanen  1999  AH0899  FALUN    25m  1:03.05 
104  Clara Florén  2002  AL6202  GÄVLE SS    25m  1:04.24 
180  Nea Hjortsberg  2004  AK0404  SÖDERTÖRN    25m  1:06.26 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  10 september 2016 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  15:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner