Program for Vårsimiaden Distrikt, Skövde
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
Vårsimiaden 2016 Skövde |
|
Utskriftsdatum |
24 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Skövde |
|
Utskriftstid |
13:12 |
|
|
Arrangör |
Skövde SS & VSSF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 21, 100m Fjärilsim Fl 13 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
302 |
3 |
Sofie Gustafsson |
2003 |
AT4203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
97 |
4 |
Elin Nedoh |
2003 |
BO7403 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
90 |
5 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
354 |
1 |
Louise Lundqvist |
2003 |
AQ1403 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
1:50.05 |
142 |
2 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:45.69 |
98 |
3 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:38.51 |
209 |
4 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
25m |
1:34.78 |
170 |
5 |
Thindra Hackwitz |
2003 |
BG9403 |
MASS |
|
25m |
1:36.72 |
178 |
6 |
Elsa Höstner |
2003 |
BG8403 |
MASS |
|
25m |
1:42.09 |
68 |
7 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:46.57 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:23.55 |
44 |
2 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:21.80 |
328 |
3 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:19.50 |
105 |
4 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:18.02 |
5 |
5 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:18.16 |
26 |
6 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:19.87 |
213 |
7 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
25m |
1:22.38 |
226 |
8 |
Alva Ström |
2003 |
BG5603 |
MASS |
|
25m |
1:32.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Emma Abrahamsson |
2003 |
AZ7603 |
S 02 |
|
25m |
1:16.65 |
259 |
2 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
1:13.76 |
29 |
3 |
Tindra Moberg |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:13.10 |
321 |
4 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:10.27 |
324 |
5 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:11.88 |
311 |
6 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:13.31 |
78 |
7 |
Fannie Gronowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:16.15 |
198 |
8 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
25m |
1:17.73 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
24 april 2016 |
Licensierad till: Skövde Simsällskap |
Utskriftstid |
13:12 |
|