Ohjelma Seriesim Division 2, Stockholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
# | Laji | Vaihe | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
1 | 4X50m Frisim Flickor | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 4X50m Frisim Pojkar | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 50m Frisim Flickor A | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 400m Medley Pojkar A | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 200m Bröstsim Flickor B | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 200m Medley Pojkar B | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 200m Frisim Flickor C | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 100m Medley Pojkar C | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 100m Ryggsim Flickor D | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 50m Bröstsim Pojkar D | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 100m Bröstsim Flickor A | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 100m Fjärilsim Pojkar A | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 50m Frisim Flickor B | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 100m Fjärilsim Pojkar B | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m Ryggsim Flickor C | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 200m Bröstsim Pojkar C | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 100m Frisim Flickor D | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 100m Medley Pojkar D | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 100m Fjärilsim Flickor A | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 100m Bröstsim Pojkar A | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 200m Medley Flickor B | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 50m Frisim Pojkar B | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 200m Bröstsim Flickor C | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | 50m Ryggsim Pojkar C | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | 100m Medley Flickor D | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 100m Frisim Pojkar D | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
27 | 400m Medley Flickor A | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
28 | 50m Frisim Pojkar A | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
29 | 100m Fjärilsim Flickor B | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
30 | 200m Bröstsim Pojkar B | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
31 | 100m Medley Flickor C | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
32 | 200m Frisim Pojkar C | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
33 | 50m Bröstsim Flickor D | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
34 | 100m Ryggsim Pojkar D | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
35 | 4X50m Medley Flickor | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
36 | 4X50m Medley Pojkar | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |